صفحه 216 از 246 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    با توجه به اینکه هزینه ترجمه خیلی زیاد شده و برای هر مهر کلی پول از ادم میگیرن، میخاستم بدونم مدارکی مثل شناسنامه و عقد نامه حتما نیاز به مهر وزارت امور خارجه دارن یا نه ؟ ( جهت ویزای همزاه )
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    با توجه به اینکه هزینه ترجمه خیلی زیاد شده و برای هر مهر کلی پول از ادم میگیرن، میخاستم بدونم مدارکی مثل شناسنامه و عقد نامه حتما نیاز به مهر وزارت امور خارجه دارن یا نه ؟ ( جهت ویزای همزاه )
    ممنون
    به نظرم راه عاقلانه اینه که هزینه ای که میخوای بعدا دوباره بدی و اینها رو بفرستی واسه آفیسر رو همین الان بده و هرچی هست تایید کن...نه روزه شک دار بگیر و نه از هزینه بترس که جلوی مخارج توی نیوزیلند اوون دوتا مهر ارزشی نداره

سلام دوستان
    من پذیرش phd اکلند اومده و شروع کردم به آماده سازی مدارک جهت ویزا، یه چک لیست دیدم تو سایت که خیلی چیز ها اضافه تر از چیزی که سفارت گفته توشه! چندتا سوال ها دارم ممنون می شم راهنمایی کنین.

1- فرم 1012 که پر می کنیم تهش یه جایی برای credit card داره می خوام بدنم کل هزینه + VAC + پست dhl برای برگشت رو باید بنویسم اونجا؟ یا فقط هزینه اپلیکشن؟
    2- ما ها باید هم فورم 1007 و هم 1096 رو برای مدیکال آماده کنیم؟
    3- فرم 1200 رو لازمه پر کنیم؟ additional information? (ترجیحا اگه اجباری نیست نرم طرفش بهتره چون سربازی می تونه مشکل ساز بشه برام)
    4- نامه ی بانکی از چند تا بانک باشه که موردی نداره؟ خود بانک نامه ی انگلیسی می ده لازم نیست فارسی گرفته شه و ترجمه بشه؟
    5- اگر مدارک اضافی گذاشتم باید یه چک لیست هم برای اون بگذارم؟ فرمت خاصی داره؟
    6- به نظرتون گفتن اینکه پارتنر دارم که همراهیم نخواهد کرد بهتره؟ (تو فرم 1012 موندم بزنم single یا partner)

مرسی
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش phd اکلند اومده و شروع کردم به آماده سازی مدارک جهت ویزا، یه چک لیست دیدم تو سایت که خیلی چیز ها اضافه تر از چیزی که سفارت گفته توشه! چندتا سوال ها دارم ممنون می شم راهنمایی کنین.

1- فرم 1012 که پر می کنیم تهش یه جایی برای credit card داره می خوام بدنم کل هزینه + VAC + پست dhl برای برگشت رو باید بنویسم اونجا؟ یا فقط هزینه اپلیکشن؟
    2- ما ها باید هم فورم 1007 و هم 1096 رو برای مدیکال آماده کنیم؟
    3- فرم 1200 رو لازمه پر کنیم؟ additional information? (ترجیحا اگه اجباری نیست نرم طرفش بهتره چون سربازی می تونه مشکل ساز بشه برام)
    4- نامه ی بانکی از چند تا بانک باشه که موردی نداره؟ خود بانک نامه ی انگلیسی می ده لازم نیست فارسی گرفته شه و ترجمه بشه؟
    5- اگر مدارک اضافی گذاشتم باید یه چک لیست هم برای اون بگذارم؟ فرمت خاصی داره؟
    6- به نظرتون گفتن اینکه پارتنر دارم که همراهیم نخواهد کرد بهتره؟ (تو فرم 1012 موندم بزنم single یا partner)

مرسی
    سلام دوست عزیز
    جواب سوال یک رو متاسفانه نمیدونم
    2- بله هر دو فرم نیاز هست...البته عکس مربوط به قفسه سینه مربوط به چندین کشور خاص میشه که ایران هم شاملشه...اگه ایران هستین که خب دو تاش لازمه...تو خود فرم راهنما توضیح داده که چه کشورهایی نیاز دارن به این فرم
    3- بله لازمه
    4- منظورتون از چند بانک چیه؟ یعنی حساب های جداگونه تو چند تا بانک؟ نامه ای که خود بانک به انگلیسی میده اوکی هست
    5- اگه بذارین حالت مرتب تری داره و بهتره...فرمت خاصب که نداره...میتونین رو یه پوشه چسب بزنین و مدارکی که داخل اون پوشه هست رو روش بنویسین.
    6- خب اگه قراره بعدا بهتون ملحق بشه و براش برای ویزای همراه اقدام کنین آره، اگه نه که لزومی نداره...چون ازدواج که نکردین...
    موفق باشید

مرسی از راهنماییتون. فقط این فرم 1200 رو همه دوستان فرستادن؟ کسی بوده نفرسته باشه؟ من مشمول هستم و سربازی نرفتم. نمی دونم اون بخش رو چی بگم (تو فرم 1200 فقط در این مورد سوال کرده) من قبرس کار و زندگی می کنم و مدارکم رو باید بفرستم لندن. از دوستان کسی هست با مشکل سربازی مثل من ویزا گرفته باشه؟
    از ماست که بر ماست.

سلام دوستان.
    کارای پذیرش دکتری من داره جور میشه ! الان یه خورده در مورد مراحل ویزا گیج شدم. یکی از دوستان می تونه داستان کلی ویزا رو بهم توضیح بده ممنونم. مثل اینکه درخواست حضوریه تو دبی ؟ یا غیر حضوریه؟ و ... هزینه ...
    vahidsamaee@gmail
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsamaee نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کارای پذیرش دکتری من داره جور میشه ! الان یه خورده در مورد مراحل ویزا گیج شدم. یکی از دوستان می تونه داستان کلی ویزا رو بهم توضیح بده ممنونم. مثل اینکه درخواست حضوریه تو دبی ؟ یا غیر حضوریه؟ و ... هزینه ...
    vahidsamaee@gmail
    ممنونم

شما باید تمام مدارک لازم ( مدارک شناسایی، تحصیلی، مدیکال، ساپورت مالی، و ....) را به دفتر سفارت تو دبی پست کنی. هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست تا آخر پروسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    شما باید تمام مدارک لازم ( مدارک شناسایی، تحصیلی، مدیکال، ساپورت مالی، و ....) را به دفتر سفارت تو دبی پست کنی. هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست تا آخر پروسه.
    ممنونم. پس من الان باید مدارکم بدم ترجمه و مدیکال چک بشم . در مورد ساپورت مالی ، من فاند کامل شدم باز نیاز هست به ساپورت مالی !
    غلاوه بر این مدارک دیگه ای که لازم نیست !! مثل سو سابقه و .... ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise66 نمایش پست ها
    متاسفانه این یه نقطه ضعف دیگه ی ایشونه که باعث کند پیشرفتن کارمون شده . شما می دونید برای همراهتون زمان چک امنیتی چه جوریه؟
    اصلا نمیشه در مورد زمان این مرحله نظر داد. ایشون حتی به ما اعلام نکرده که پروسه همراهم وارده سکیوریتی شده یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsamaee نمایش پست ها
    ممنونم. پس من الان باید مدارکم بدم ترجمه و مدیکال چک بشم . در مورد ساپورت مالی ، من فاند کامل شدم باز نیاز هست به ساپورت مالی !
    غلاوه بر این مدارک دیگه ای که لازم نیست !! مثل سو سابقه و .... ؟
    ممنونم

اگه حساب بانکی خوبی داری پرینتشو بذار تو مدارکت. چون مهمترین آیتم اینه که شما نشون بدی اونجا مشکل مالی نداری.
    نامه سوسابقه هم میخواد. لیست کامل مدارک تو سایت اداره مهاجرت نیوزلند هست، تو این فروم هم بچه ها گفتن. حتما چک کنین که چیزی جا نمونه. میشه بپرسم از کدوم دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفتین؟