صفحه 217 از 246 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    اگه حساب بانکی خوبی داری پرینتشو بذار تو مدارکت. چون مهمترین آیتم اینه که شما نشون بدی اونجا مشکل مالی نداری.
    نامه سوسابقه هم میخواد. لیست کامل مدارک تو سایت اداره مهاجرت نیوزلند هست، تو این فروم هم بچه ها گفتن. حتما چک کنین که چیزی جا نمونه. میشه بپرسم از کدوم دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفتین؟
    ببخشید برای من سوال پیش اومد که آیا با وجود داشتن اسکالرشیپ آیا لازمه نامه ساپورت مالی ارائه بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    اگه حساب بانکی خوبی داری پرینتشو بذار تو مدارکت. چون مهمترین آیتم اینه که شما نشون بدی اونجا مشکل مالی نداری.
    نامه سوسابقه هم میخواد. لیست کامل مدارک تو سایت اداره مهاجرت نیوزلند هست، تو این فروم هم بچه ها گفتن. حتما چک کنین که چیزی جا نمونه. میشه بپرسم از کدوم دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفتین؟
    اوکلند و رشته مکانیک پذیرش گرفتم. ممنونم از راهنماییت. فقط این که ماجرای درخواست ویزا چجوره ؟ گویا غیر حضوریه ؟ پول ویزا رو چه جور باید داد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsamaee نمایش پست ها
    اوکلند و رشته مکانیک پذیرش گرفتم. ممنونم از راهنماییت. فقط این که ماجرای درخواست ویزا چجوره ؟ گویا غیر حضوریه ؟ پول ویزا رو چه جور باید داد ؟

دفتر سفارت تو خیابون اقدسیه است. اونجا هزینه هاشو پرداخت میکنین. فک کنم بهتون یه رسید میده. تمام مدارک رو آماده میکنین فرم های مربوطه رو هم پر میکنین همه رو با هم پست میکنین دبی.
    فقط عجله کن چون پروسه ویزا بین 3 تا 6 ماه طول میکشه
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh_n نمایش پست ها
    ببخشید برای من سوال پیش اومد که آیا با وجود داشتن اسکالرشیپ آیا لازمه نامه ساپورت مالی ارائه بدیم؟
    اگه فاند کامل هستین نیازی به ارائه نامه ساپورت مالی نیست....

Junior Member

ويزاي من اپروو شد بعد از 9 ماه.افيسر : مارتين پراوز

Junior Member

بچه هاي كه ويزاتون رو گرفتين ايا توش ذكر شده كه حداكثر تا چه مدت بعد از گرفتن ويزا ميتونين وارد نيوزيلند بشيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    بچه هاي كه ويزاتون رو گرفتين ايا توش ذكر شده كه حداكثر تا چه مدت بعد از گرفتن ويزا ميتونين وارد نيوزيلند بشيد؟
    واسه من که محدودیتی نداره و جلوی First Enrty نوشته Not Applicable و ویزام هم تا جون 2015 اعتبار داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meeet نمایش پست ها
    ويزاي من اپروو شد بعد از 9 ماه.افيسر : مارتين پراوز
    تبریک میگم دوست عزیز. شما همراه دارین؟
    در ضمن در مورد سوالتون برا من هم first entry رو N/A زده و اعتبارش رو یک ساله.

Junior Member

با سلام

میخواستم بدونم مدت زمان پروسه ویزا که انقدر برای شما طولانی شده به دلیل اینکه همراه دارین درسته؟ من از اداره مهاجرت سوال کردم گفتن از 1 تا 3 ماه طول میکشه برای مجردها. تو خود سایت سفارت دبی هم همینو نوشته.
    Partnership/Dependent child applications

• Allocation timeframe – two months
    • Processing timeframe – within six months after allocation.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط he_hendi نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم مدت زمان پروسه ویزا که انقدر برای شما طولانی شده به دلیل اینکه همراه دارین درسته؟ من از اداره مهاجرت سوال کردم گفتن از 1 تا 3 ماه طول میکشه برای مجردها. تو خود سایت سفارت دبی هم همینو نوشته.
    Partnership/Dependent child applications

• Allocation timeframe – two months
    • Processing timeframe – within six months after allocation.

با تشکر

امکانش هست که این نظر شما درست باشه

من خودم با همراه اقدام کردم و 9 ماه طول کشید ولی دوستم مجرد بود با همین آفیسری که من داشتم دو روز پیش جوابش اومد و 2 ماه و 11 روز از زمان ارسال مدارکش بیشتر طول نکشید. مدارکش هم ولینگتن بررسی شد