صفحه 3 از 246 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام دوستانه عزیز. من تمامی مدارکه مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجوئی در مقطع دکترا رو واسه سفارت ارسال کردم. اما ویزای من رد شد. به این دلیل که من دو حسابه بانکی ارایه کرده بودم اما سفارت ظاهرآ یکی از انها رو ندیده و برای کم بودن پول در حساب بانکی منو رد کرد. توضیح منو در این باره هم وارد ندونسته و خواستار اقدام دوباره من جهت اخذ ویزا شده. میخواستم بدونم درخواست مجدد ویزا شانسه اخذ ویزا رو کاهش نمیده؟ آیا رخ دادن این گونه مسائل رایج هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سئوال ازتون داشتم چقدر زمان برد تا سفارت جوابتونو بده من دارم برای اکتبر پذیرش می گیرم می خوام بدونم 2 ماه امکان داره ویزامو بدن( مدارکم همه حاضره)

خیلی ممنون می شم اگه یکی جواب بده..

نقل قول نوشته اصلی توسط abarashi نمایش پست ها
    سلام دوستانه عزیز. من تمامی مدارکه مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجوئی در مقطع دکترا رو واسه سفارت ارسال کردم. اما ویزای من رد شد. به این دلیل که من دو حسابه بانکی ارایه کرده بودم اما سفارت ظاهرآ یکی از انها رو ندیده و برای کم بودن پول در حساب بانکی منو رد کرد. توضیح منو در این باره هم وارد ندونسته و خواستار اقدام دوباره من جهت اخذ ویزا شده. میخواستم بدونم درخواست مجدد ویزا شانسه اخذ ویزا رو کاهش نمیده؟ آیا رخ دادن این گونه مسائل رایج هست؟
    به نظرم یکبار دیگر اقدام نمایید و حساب خود را متمرکز کنید! قبلاً چنین موردی در این انجمن مشاهده نشده بود. البته ظاهراً اخیراً تعداد افرادی که به علت تأمین مالی نامناسب رد می شوند زیاد شده است ضمن اینکه میزان کفایت مالی هم چند ماهی است افزایش یافته است قبلاً سالی 10هزار دلار نیوزلند بود و الان 15000 دلار نیوزلند است

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

دوستان لطف میکنید لینک اینکه آیلتز ۶.۵ و مینیمم ۶ را ارسال کنید ؟ من تو سایت سفارت ندیدم.
    من با آیلتس ۶ برای استرالیا کاندیشنال گرفتم ، واسته نیوزلند نمیشه گرفت؟(دکتری)

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    دوستان لطف میکنید لینک اینکه آیلتز ۶.۵ و مینیمم ۶ را ارسال کنید ؟ من تو سایت سفارت ندیدم.
    من با آیلتس ۶ برای استرالیا کاندیشنال گرفتم ، واسته نیوزلند نمیشه گرفت؟(دکتری)
    دانشگاه های نیوزلند ممکن است به شما پذیرش مشروط بدهند ولی اداره مهاجرت ظاهراً ویزای دانشجویی به پذیرش مشروط نمی دهد.
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/englis...e-requirements

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    دانشگاه های نیوزلند ممکن است به شما پذیرش مشروط بدهند ولی اداره مهاجرت ظاهراً ویزای دانشجویی به پذیرش مشروط نمی دهد.
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/englis...e-requirements
    مشکل من هم همینه دیگه ، جایی توی سایت سفارت ندیدم بگه به مشروط نمیدیم

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    مشکل من هم همینه دیگه ، جایی توی سایت سفارت ندیدم بگه به مشروط نمیدیم
    البته اگر شما پست های تحصیل در نیوزلند را می خواندید می دید که همین طور است ولی بد نیست به لینک زیر که چک لیست مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی سفارت نیوزلند در فیلیپین هست نگاهی بیندازید:
    http://www.immigration.govt.nz/NR/rd...stJune2012.pdf
    در نهایت از گوگل کردن برای ابهام هایتان هیچ وقت ضرر نمی کنید

سلام
    من يه سوال دارم
    دانشگاه گفته براي گرفتن ويزا بايد شهريه رو كامل پرداخت كني ، سوال من اينه كه وقتي هنوز معلوم نيست ويزا ميدن يا نه چطور بايد شهريه رو پرداخت كنيم ؟ اگر بعد از پرداخت شهريه درخواست ويزا رو رد كردن چي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال دارم
    دانشگاه گفته براي گرفتن ويزا بايد شهريه رو كامل پرداخت كني ، سوال من اينه كه وقتي هنوز معلوم نيست ويزا ميدن يا نه چطور بايد شهريه رو پرداخت كنيم ؟ اگر بعد از پرداخت شهريه درخواست ويزا رو رد كردن چي ميشه ؟
    وقتی دارید فرم ویزا رو پر میکنید یه قسمت هست که به شما این امکان رو میده که بعد از مشخص شدن نتیجه ویزا شهریه رو پرداخت کنید.

مهرداد

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    وقتی دارید فرم ویزا رو پر میکنید یه قسمت هست که به شما این امکان رو میده که بعد از مشخص شدن نتیجه ویزا شهریه رو پرداخت کنید.

مهرداد
    اون قسمت که فقط مال یه مورد خاص هست که رشته هنوز قطعی نشده.

This option is only available to applicants who have not completed, or will not be completing the course of study endorsed on their student visa,
    and who wish to change their course of study and/or education provider.