صفحه 4 از 246 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام دوستان، من دارم مدارکمو واسه ارسال آماده می کنم میخواستم بدونم مدارک تحصیلی باید حتما ترجمه ی رسمی باشه با مهر دادگستری و وزارت خارجه؟ یا با ترجمه ی غیر رسمی هم ویزا میدن؟ من دانشنامم آمادست اما یه مقدار وام دارم که باید تسویه کنم تو این وضعیت با این همه خرج هرچی کمتر بهتر. میخواستم تا ببینم کسی و سراغ دارید که اینجوری ویزا گرفته باشه یا رد شده باشه به این دلیل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobsmith نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم مدارکمو واسه ارسال آماده می کنم میخواستم بدونم مدارک تحصیلی باید حتما ترجمه ی رسمی باشه با مهر دادگستری و وزارت خارجه؟ یا با ترجمه ی غیر رسمی هم ویزا میدن؟ من دانشنامم آمادست اما یه مقدار وام دارم که باید تسویه کنم تو این وضعیت با این همه خرج هرچی کمتر بهتر. میخواستم تا ببینم کسی و سراغ دارید که اینجوری ویزا گرفته باشه یا رد شده باشه به این دلیل؟
    شما را توصیه می کنم به خواندن راهنماها و فرم هایی که در وب سایت اداره مهاجرت هست مثلاً صفحه 9 لینک زیر:
    http://www.immigration.govt.nz/NR/rd...30July2012.pdf
    در ضمن دقت کنید که کلیه ترجمه های شما باید حتماً دارای مهر کپی برابر اصل (True Certified Copy) روی کپی فارسی الصاق شده به ترجمه باشد
    پیشنهاد من این است که سعی کنید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را داشته باشید برای محکم کاری ! هر چقدر که مدارکتان کامل تر فرستاده شود زمان بررسی مدارک بصورت نمایی کاهش می یابد
    توصیه می کنم پستهای بچه ها را در تحصیل در نیوزلند را با دقت بخوانید.

Junior Member

مرسی. میدونم همهی پست ها رو خوندم. اما چون دانشگاه ها تا حالا هیچی بهم نگفتن واسه ترجمه رسمی خواستم ببینم کسی بوده که بدون ترجمه رسمی ویزا گرفته باشه یا کسی بوده که ب خاطر نداشتن آن رد شده باشه. این دارالترجمه ای که مدارکمو ترجمه کرده رو سربرگش عضویت یک سازمان آمریکایی داره گفتم شاید واسه اون اینام قبول کنن. من هنوز منتظر جواب اسکولارشیپ هستم که گفتن تا 2-3 هفته دیگه میاد. تا اون موقع میخوام مدارکو آماده کنم.

سلام
    برای نامه ساپورت مالی باید حساب حتما ارزی باشه ؟ یا ریالی هم میشه ؟

سلام به ریال می نویسن ولی نرخ برابری ارز رو هم پایین نامه می نویسن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

دوباره سلام،
    دوستان من میخوام برای گرفتن ویزا اقدام کنم و هیچ ایده ای ندارم که چکار باید بکنم، اگر دوستی میتونه کمکم کنه لطفا بگه که من بهش پیام خصوصی بدم، ممنونم

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_m1080 نمایش پست ها
    دوباره سلام،
    دوستان من میخوام برای گرفتن ویزا اقدام کنم و هیچ ایده ای ندارم که چکار باید بکنم، اگر دوستی میتونه کمکم کنه لطفا بگه که من بهش پیام خصوصی بدم، ممنونم
    سلام دوست عزیز

مطالعه کامل این تاپیک دید کلی خوبی به شما میدهد اگر سوال خاصی در ذهن شما بود که پاسخ ان را در تاپیک پیدا نکردید میتونید بصورت مشخص اینجا مطرح کنید تا دوستانراهنمایی کنند ...موفق باشید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت نیوزلند از چه نوعی میشه؟
    2 - حالا اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به نیوزلند (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های اونجا اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت نیوزلند از چه نوعی میشه؟
    2 - حالا اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به نیوزلند (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های اونجا اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟
    1- همسر دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی می تواند برای ویزای کار درخواست بدهد البته برای مقاطع پایین تر به شرط شرایطی هم این امکان وجود دارد
    2- با ویزای کار امکان تحصیل برای دوره های بیش از یکسال وجود ندارد و برای تحصیل در این حالت باید درخواست مجدد ویزای دانشجویی بدهد.
    http://www.immigration.govt.nz/migra...milystream.htm

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    1- همسر دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی می تواند برای ویزای کار درخواست بدهد البته برای مقاطع پایین تر به شرط شرایطی هم این امکان وجود دارد
    2- با ویزای کار امکان تحصیل برای دوره های بیش از یکسال وجود ندارد و برای تحصیل در این حالت باید درخواست مجدد ویزای دانشجویی بدهد.
    http://www.immigration.govt.nz/migra...milystream.htm
    خیلی ممنون از پاسختون.پس می فرمایید همسر میتونه اونجا اونجا هم برای دانشگاه اپلای کنه و اگر پذیرش گرفت درخواست تغییر نوع ویزا بده و وقتی ویزاش دانشجویی شد بره دانشگاه و مثل همسرش درس بخونه؟دوره یکساله نمیخواما.دوره عادی که مثلا از ایران همسرش اپلای کرده و ادمیشن گرفته و رفتن رو میگم.میشه؟