صفحه 6 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    کسی میتونه لیستی از مدارکی که بعد از گرفتن پذیرش باید ترجمه کنم و به تائید دادگستری و وزارت امورخارجه برسونم و به سفارت نیوزیلند ارائه بدم اینجا بگذاره؟
    لیست مدارک که در وب سایت اداره مهاجرت هست، ضمناً در بخش تحصیل در نیوزلند هم دوستان بارها لیست مدارک تکمیلی که خواستند را گذاشته اند.

سلام
    کسی میدونه که آیا برای سفارت نیوزلند میشه همون ترجمه ناتی رو داد یا نه؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من قصد دارم برای ویزای زبان آموزی در نیوزیلند اقدام کنم و میخوام اگه بشه دوره ی 6 یا 9 ماهه ی پارت تایم رو بردارم و قصدم هم تنها و تنها یاد گیری زبان هست تا بتونم نمره بالای هفت و یا حتی 4 تا 8(البته خیلی بلند پروازیه)رو برای استرالیا بگیرم و دوست هم ندارم در اون کشور بمونم چون اگه خوب بود خودشون به استرالیا برای کار نمیرفتن.بنظر شما شانسی برای گرفتم ویزا دارم؟؟من لیسانس مکانیک دارم و 33 سالمه.
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قصد دارم برای ویزای زبان آموزی در نیوزیلند اقدام کنم و میخوام اگه بشه دوره ی 6 یا 9 ماهه ی پارت تایم رو بردارم و قصدم هم تنها و تنها یاد گیری زبان هست تا بتونم نمره بالای هفت و یا حتی 4 تا 8(البته خیلی بلند پروازیه)رو برای استرالیا بگیرم و دوست هم ندارم در اون کشور بمونم چون اگه خوب بود خودشون به استرالیا برای کار نمیرفتن.بنظر شما شانسی برای گرفتم ویزا دارم؟؟من لیسانس مکانیک دارم و 33 سالمه.
    ممنون از پاسختون
    خیلی وقته کسی به مرحله ویزا نرسیده ولی موسسه که برای من اقدام کرده می گفت ویزا نیوزیلند سخت شده و در ضمن معمولا پذیرش های زبان و کاندیشنال هم سخت به ویزا می رسند
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

مدارکی که برای سفارت نیوزیلند ارائه می دهیم باید با تائیدیه وزارت امور خارجه باشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

مدارک شناسایی شامل ترجمه شناسنامه،کارت ملی،سوء پیشینه ، کپی برابر اصل شده پاسپورت ،کارت پایان خدمت، نامه ترجمه شده محضری برای اون دوستانی که اسپانسر مالی دارن حتما باید به تائید وزارت امور خارجه برسه که یادتون باشه مدارکی که ترجه دادگستری هستن و تمبر باطل کردید رو وزارت امور خارجه تایید میکنه نه ناتی و نوعه دیگه ای . اونهایی که قباله ازدواج دارن بهتر هست که به تایید وزارت خارجه برسونن . مدارک تحصیلی هم به همین منوال . و از اینجا به بعد تقریبا اختیاریه چون هزینه بر هست به خودتون بستگی داره . هزینه اش هم حدود صفحه ای 3 هزار تومن که هم خودتون میتونید ببرید وزارت( ولی صبح اول وقت) و هم دارالترجمه اینکارو براتون میتونه انجام بده .
    موفق باشید .

Junior Member

با سلام من دو سوال داشتم اگه دوستان کمک کنند ممنون می شم:
    1- نرخ برابری ارز رو در ساپورت مالی بر اساس چه نرخی می زنند؟ مرجع، مبادلات یا آزاد؟
    2- در صورتی که برای دکتری پذیرش بگیریم همسر به عنوان همراه می تونه باشه یا نه حتما باید برای ویزای کار اقدام کنه؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hsaba872 نمایش پست ها
    1- نرخ برابری ارز رو در ساپورت مالی بر اساس چه نرخی می زنند؟ مرجع، مبادلات یا آزاد؟
    2- در صورتی که برای دکتری پذیرش بگیریم همسر به عنوان همراه می تونه باشه یا نه حتما باید برای ویزای کار اقدام کنه؟
    ممنونم
    1- نمی دانم
    2- همسر شما یا می تواند برای ویزای ویزیتوری اقدام کند یا ویزای کار.

Junior Member

1- نرخ مرجع میزنن ولی من فکر میکنم که آفیسرها قطعا از وضع فعلی ما باخبرن. پس به نظرم تا جایی که میتونید حسابتون رو تقویت کنید
    2- میتونه صرفا همراه باشه ولی خوب ویزای کار داشته باشه که خیلی به نفعتون میشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsaba872 نمایش پست ها
    ممنونم
    1- نرخ مرجع میزنن ولی من فکر میکنم که آفیسرها قطعا از وضع فعلی ما باخبرن. پس به نظرم تا جایی که میتونید حسابتون رو تقویت کنید
    2- میتونه صرفا همراه باشه ولی خوب ویزای کار داشته باشه که خیلی به نفعتون میشه!