صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: تماس برای دریافت ویزا

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تماس برای دریافت ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoncheh_mi نمایش پست ها
    و منظورم از تاپیک اسم فرستنده بود D:
    re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca

Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه تهران

سلام دوستان همسر من بیش از 3 سال هست که در مونترال با فاند درس میخواند ما در آ بان سال 1390 عقد کردیم من در فروردین 1391 از سفارت کانادا در تهران برای ویزای ویزیت جواب منفی گرفتم بعد همسرم مدارکم را به دیترویت آمریکا فرستاد و اونجا به من گفتند که نمیتونم از آمریکا اقدام کنم دوباره مدارک رو به آنکارا فرستادیم و چو ن پول رو با مانی اردر از مونترال فرستاده بودیم مدارکم پس فرستاده شد دوباره با درفت مدارک را به آنکارا فرستادیم که بعد از چند هفته جواب منفی گرفتم اینبار برای اپن ورک پرمیت از طریق آنلاین اقدام کردم و تایید مدارک برای من فرستاده شد....همان روزی که اپلای کرده بودم حدود یازده و نیم شب به وقت تهران بود که ایمیل تایید اومد من تا 18 ماه جون هیچ ایمیلی نگرفتم یعنی بیش از 75 روز ولی خودم به فاصله 40 روز دو تا ایمیل پیگیری فرستادم یکی رو بعد از 37 روز فرستادم و یکی دیگه رو 40 روز بعد ....سه شنبه 18 جون برای من ایمیل زدند که به آنکارا برم و پاسپورت رو ببرم من دیروز از آنکارا برگشتم من روز سه شنبه ساعت 8 صبح به وقت آنکارا رفتم سفارت و پاسپورتم رو دادم و به من گفتن فردا ساعت 2 بیا چند ساعت گذشت همون روز سه شنبه با همسرم تو کانادا تماس گرفتن و گفتن که چون استادی پرمیت شما تا 29 اوت هست ما ویزای خانمت رو بهش نمیدیم تا شما استادی پرمیتت رو تمدید کنی ....بعد من چهار شنبه ساعت 2 رفتم که جواب و پاسپورت رو بگیرم اول با این جمله شروع کردن که همسرت ویزا ش داره تموم میشه و وقتی همسرت موقعیتش تمدید شد ما بهت خبر میدیم که دوباره بیای و پاسپورتت رو بیاری من هم که شاکی شده بودم گفتم شما اینقدر به من دیر نامه دادید که ویزای شوهرم تموم شد گفتن بعلت این نامه نیست و این نامه هنوز معتبره نامه من تاریخش 3 آوریل بود من این پست رو برای این نوشتم که شاید کمکتون بکنه....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

سلام دوستان
    من در يكي از سايتهاي مربوط به انجمن ايرانيان ساكن كانادا خوندم كه كارمندان سفارت كانادا توي اعتصابند. (البته تاريخش براي 1 ماه قبله) اين هم لينكش:
    http://iranto.ca/Fa/index.php/news-p...07-05-01-19-29

بنده چند روز پيش هم در يكي از تاپيكها مطرح كردم كه يكي از دوستان زحمت كشيدند و گفتند روند صدور ويزا همچنان ادامه داره.( خوب خدا رو شكر)
    حالا دوستان موافقيد يك برنامه شمارش معكوس بگذرايم درون همين تاپيك و چه بچه هايي كه منتظر مديكال هستند و چه آنهايي كه مديكال داده اند و منتظر پاس ريكوست هستند هر كس كه در اين دو مرحله وضعيتش عوض مي شه، زمان انتظارش را تو دو سه جمله اعلام كنه؟
    مي ترسم دوباره باز برويم تو حالت فريز شدن زماني و ...... علي الخصوص روند كار بچه هايي كه مديكال داده اند حساس تره چون زمان حداكثر يكسال رو وقت دارند.
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان عزیز،
    در هفته ی آخر آبان ماه نامه پ.ر. ما هم اومد
    قبل از اون ،در تاریخ 2 اکتبر ( 10 مهرماه) ، پسرمون متولده شده و ما هم موضوع رو به سفارت اعلام کرده بودیم و فرمهای آپدیت رو هم براشون فرستاده بودیم ، ولی اونها بدون توجه به این موضوع ما رو در تاریخ 18 نوامبر ( 27 آبان ماه ) پاس ریکوئست کردند . بلافاصله به اونها یادآوری کردیم که فرزندمون هم به پرونده اضافه شده و اونها در تاریخ 20 نوامبر (29 آبان ماه و 2 روز بعد از پاس ریکوئست ) مدیکال فرزندمون رو فرستادند . ما هم همون روز پیش دکتر مدیکالمون رفتیم و نتیجه چک آپ به صورت الکترونیکی براشون ارسال گردید ولی حالا نمی دونم باید چکار کنم :
    آیا باید منتظر آپدیت ویزا برای هر 3 نفرمون باشیم و بعد به سفارت مراجعه کنیم یا باید برای خودم و همسرم ظرف فرصت باقیمونده اقدام کنم و بعد منتظر نامه پ.ر. برای فرزندمون باشم . لطفااگر کسی اطاعاتی داره ، به اشتراک بگذاره . تندرست باشید

Senior Member

دوستانی که در پروسه مهاجرت پرونده شان به ویزا آفیس آنکارا مربوط می شود ، لطف کنند پتیشن زیر رو مطالعه و امضا کنند.

این پتيشن ، اعتراض به عملكرد آنكارا بدليل عدم وجود پتانسيل كافي جهت رسيدگي به حجم بالاي پرونده هاي متقاضيان فدرال، کبک، سرمایه گذاری، دانشجویی، اسپانسرشیپ والدین، ویزاهای ویزیت و....
    می باشد.

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

سلام
    من درخواست ویزای ویزیت کرده بودم که متاسفانه جواب منفی دادن کسی میدونه که من میتونم به جواب اعتراض کنم یا نه ؟ و اگر میشه چه جوری؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

خیلی بعیده که اعتراض به جایی برسه. بنظر بهتره دلیل رو رفع کنید و با یه فاصله ای دوباره اپلای کنید.

میشه بفرمائید دلیل ریجکتو چی اعلام کردن و چند روز بعد از انگشت نگاری پاسخ دریافت کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoncheh_mi نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم دوستانی که از سفارت در آنکارا ایمل دریافت می کنند با چه تاپیکی ایمل را می گیرند؟ مرسی

<ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca>
    Date: May 30, 2016 at 17:22:59 GMT+_@.com>
    Subject: Final Decision on Your Visa Application

سلام دوستان
    من و همسرم براى بيومتريك ماه گذشته به استامبول رفتيم و الان جواب مثبتشو گرفتيم ميخواستم بدونم براى گرفتن ويزا حتما بايد بريم آنكارا يا ميشه به بيروتم رفت؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)