صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه برای ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس (تمامی سفارت ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه برای ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس (تمامی سف

سلام
    یک سوال داشتم:
    دید سفارت نسبت به افرادی که سربازی نرفتن و با وثیقه از کشور خارج شدن چیه؟ مهم نیست یا ریجکت میکنن؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه برای ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس (تمامی سف

نقل قول نوشته اصلی توسط H29 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم:
    دید سفارت نسبت به افرادی که سربازی نرفتن و با وثیقه از کشور خارج شدن چیه؟ مهم نیست یا ریجکت میکنن؟
    ممنون
    سلام
    منم دقیقا سوال این دوستمون را دارم
    مثلا منی که معافیت ندارم و قبلا یکبار در مقطه لیسانس درس خوندم و حالا می خوام مجددا برای کارشناسی اقدام کنم,سفارت نمیگه سربازیت چی میشه؟
    چون من قصد دارم با معافیت تحصیلی از کشور خارج بشم و دیگه برنگردم (غیبت بخورم تا زمانی که بتونم سربازیما بخرم) ممکنه به خاطر همین موضوع ریجکت بشم؟

دوستان لطفا کم لطفی نکنید به این تاپیک
    منم مثل آقایون همین مشکل سربازیو دارم.
    18 سالمه و معاف نیستم. واسه undergraduate هم معافیت تحصیلی نمیدن. الان ممنوع الخروج شدم و تنها میتونم با وثیقه سفر سیاحتی و زیارتی از کشو خارج بشم. اونم به مدت 21 روز.
    دید سفارت خونه نسبت به این موضوع چیه ؟ یعنی اگه از سربازیم سوال کرد و من بگم وثیقه گذاشتم نمیگه وثیقتو نشون بده ؟
    وثیقمم نشون بدم میگه با این وثیقه کلا 21 روز میتونی خارح بمونی و اگه بهت ویزا بدیم و بری آمریکا واسه تحصیل بعد برگردی ایران تحت پیگرد قانونی قرار میگیری.
    اگر کسی راه کاری داره لطفا راهنمایی کنه. با تشکر.

Junior Member mer377 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط killer_boy نمایش پست ها
    دوستان لطفا کم لطفی نکنید به این تاپیک
    منم مثل آقایون همین مشکل سربازیو دارم.
    18 سالمه و معاف نیستم. واسه undergraduate هم معافیت تحصیلی نمیدن. الان ممنوع الخروج شدم و تنها میتونم با وثیقه سفر سیاحتی و زیارتی از کشو خارج بشم. اونم به مدت 21 روز.
    دید سفارت خونه نسبت به این موضوع چیه ؟ یعنی اگه از سربازیم سوال کرد و من بگم وثیقه گذاشتم نمیگه وثیقتو نشون بده ؟
    وثیقمم نشون بدم میگه با این وثیقه کلا 21 روز میتونی خارح بمونی و اگه بهت ویزا بدیم و بری آمریکا واسه تحصیل بعد برگردی ایران تحت پیگرد قانونی قرار میگیری.
    اگر کسی راه کاری داره لطفا راهنمایی کنه. با تشکر.
    وضعت بده
    عضو این سازمان نخبگان اینا نیستی بتونی مغافیت تحصیلی بگیری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    وضعت بده
    عضو این سازمان نخبگان اینا نیستی بتونی مغافیت تحصیلی بگیری؟
    من پیگیرش شدم. به هیج عنوان به دیپلمه ها معافیت تحصیلی نمیدن فقط اجازه خروج سفر غیر علمی به مدت 30 روز میدن. کلا 2 تا ره بیشتر ندارم :
    1- به همراه خانواده برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنم و در آمریکا تغیر استتوس b1/2 به f1 بدم.
    2- دانشگاهی که قراره براش اپلای کنم در ابوظبی شعبه داره. با اجازه خروج سفر غیر علمی برم ابوظبی و از اون شعبه دانشگاهی پذیرش بگیرم. یک ترم رو اونجا بخونم بعد برم سر کنسولگری ایران در امارات و معافیت تحصیلی بگیریم (به سربازانی که در خارج از کشور پذیرش دانشگاه دارند و دانشگاه ثبت نام کردن معافیت تحصیلی میدنند) و بعد ترم بعدش رو ترسنفر کنم به آمریکا. اینطوری میتونم ویزا بگیرم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)