صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: چه تعداد TA در هر ترم میشه گرفت؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : چه تعداد TA در هر ترم میشه گرفت؟

سلام
    به این TA مالیات هم تعلق میگیره؟ اگر بله چقدر؟ مثلا من اگر TA بشم و شهریه waive بشه و مثلا سالی 15000 تا هم بگیرم احتمالا چقدر بابت مالیات و اینا میره و چقدر خالص دستم رو میگیره؟
    یا حق ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    به این TA مالیات هم تعلق میگیره؟ اگر بله چقدر؟ مثلا من اگر TA بشم و شهریه waive بشه و مثلا سالی 15000 تا هم بگیرم احتمالا چقدر بابت مالیات و اینا میره و چقدر خالص دستم رو میگیره؟
    امریکا دیگه؟ بله تعلق میگیره. شما فقط رو اکسیژن مصرفی برای بقای حیات مالیات نمیدی! 2 نوع مالیات هست ایالتی که برای هر ایالت فرق میکنه (میتونی از گوگل بپرسی) و فدرال که ثابته. بین 6 تا 20 درصد حدودا (بسته به ایالت) کم میشه. یه قسمتی از این مبلغ سالیانه بازپرداخت میشه. مثلا شما در سال 2000$ تکس میدی از این مقدار 400 500 تاش برمیگرده.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

اگر کسی پذیرش فول فاند بگیره برای TA هم میتونه علاوه بر اون اقدان کنه یا اینکه دیگه حقی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at IUT (Isfahan University of Technology)

با سلام خدمت دوستان،
    بنده از دانشگاه University of Cincinnati برای مستر پذیرش گرفتم و فاند (Scholarship) به مقدار 22000$ در سال بهم تعلق گرفته. البته هزینه سالیانه تحصیل و زندگی 30000$ هست که در واقع سالی 8000$ رو کم دارم. در مکاتبات اولیه ام با استادای این دانشگاه دوتا از اساتید بودن که زمینه کاریشون به مقاله هایی که کار کرده بودم میخورد ولی خب جواب ایمیل هام رو نداده بودن. در نامه هایی که دانشگاه برام فرستاده خبری از RA و TA نبوده و فقط کانسیدر شدم برای (University Graduate Scholarship (UGS. حالا میخواستم بدونم برای گرفتن TA یا RA الان باید اقدام کرد؟ یعنی به استاد هایی که پیدا کردم ایمیل بزنم و بگم پذیرش گرفتم و اگه براشون امکان داره برای RA و TA به من فرصت بدن؟ یا اینکه بعد از اینکه اونجا رفتم باید TA و RA بگیرم؟

خیلی ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RoboGT نمایش پست ها
    TA رو معمولا دپارتمان انتخاب مي كنه، ولي استاد هم ميتونه شما رو به دپارتمان پيشنهاد كنه و اصولا قبول مي كنند.
    اين كه چقدر stipend مي گيريد كاملا بستگي به دپارتمان شما داره و البته اين كه TA شما چند ساعت در هفته باشه (ميتونه ١٠، ١٥ يا ٢٠ باشه).
    اين كه Tuition Waiver هم بگيريد يا نه باز بستگي به دپارتمان شما داره. بعضي دپارتمان ها براي TA ها شهريه رو waive مي كنند، بعضي ديگه از حالت out-of-state به in-state تبديل مي كنند و بعضي هم اصلا تغييري در شهريه نميدن!
    همه اين سوالات رو مي تونيد با يك ايميل به منشي دپارتمان متوجه بشين. موفق باشيد.

سلام دوست عزیز
    امکانش هست یکم توضیح بدین راجع به in-state / out state / waiver و شدن شهریه
    من تازه دارم اطلاعات جمع میکنم ببخشید سوالام اگر مبتدیانه بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)