صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 285

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : مشاوره شانس گرفتن پذیرش در رشته مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط amindehkordi نمایش پست ها
    ممنون، دوتا از دوستام همین ماه پیش رفتن، منم که وایسادم واسه ایران، کلیک خوندم ولی سر کنکور.. بدون کنکورم که استرسی بودم مصاحبم خوب نشد!! واقعا افسرده شدم، ار اینجا نا امیدم، از اینکه به حرف دوستام گوش نکردمو زیان نخوندم پشیمونم.. اونقد نا امیدم که میخوام برم پرستاری بخونم، یکی از دوستام این سایتو بهم معرفی کرد، در مورد وض مالی فقط بتونم هزینه ازمونای زبانو . کلا کارای رفتنو.. بقیش هیچی.. لطفا بیشتر راهنماییم کنین.. از شرایط کاری تو کارخونه هام متنفرم، فقط محیط اموزشیو دوس دارم
    چقدر ناامیدید شمآ!!!
    اول از همه باید نمره زبانتو درست کنی
    بعذ به فکر ترجمه مدارکت و تهیه رزومه و sop باش
    اگه بری دکترا دیگه میشه گفت پات به محیط های آموزشی باز شده و میتونی بمونی اونجا.
    باید شروع کنی به سرچ کردن
    برای شروع از کشور فنلاند شروع کن که تحصیلاتش رایگانه اما نمره زبان میخواد...میتونی بری سایتاشون و ایمیل اساتیدو دراری و ایمیل بزنی.
    کربلایم آرزوست...

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

ممنون. نا امیدی به حدی رسیدهکه حتی کارم پیدا میکنم ولی نمیرم.. فقط نشستم فکر میکنم، چرا نرفتم تجربیو... اگه یکی از دوستان یه شماره بزاره تماس بگیرم ممنون میشم، واقعا هیچی نمیدونم واسه رفتن.

پیش فرض پاسخ : مشاوره شانس گرفتن پذیرش در رشته مهندسی مواد

راستی شرایط سنیم داره؟ الان 29 سالمه، امسالم فک نکنم تا قبل اذر ازمون زبان شرکت کنم.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز
    اول پست هاتو یکجا بذار جدا نذار
    ثانیا
    من تکرار کردم و راهو نشونت دادم، تو این مسیر خودت و فقط خودت باید تلاش کنی گفتم بهت اول باید دانشگاه هایی که گرایش تورو دارن پیدا کنی.
    اگه هم سوالی داشتی بیا بپرس.
    اینجا چیزی آماده وجود نداره، باید بگردی و پیداش کنی.
    سنت هیپ مشکلی هم نداره. برای زبان هم میتونی به کشورهای اطراف مرجعه کنی مثه ارمنستان.
    اگه واقعا رفتنی هستی، همه جور دنبال کارات باش و با یه دست انداز ، خودتو گم نکن، همه اینا راه داره.
    موفق باشی
    کربلایم آرزوست...

ممنون از راهنماییتون، واسه پذیرش پاییز 2015 امریکا و کانادا از کی باسد شرو کنم؟ مراحل کلیو بهم بگین ممنون میشم، قبل از گرفتن نمره زبان میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amindehkordi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، واسه پذیرش پاییز 2015 امریکا و کانادا از کی باسد شرو کنم؟ مراحل کلیو بهم بگین ممنون میشم، قبل از گرفتن نمره زبان میشه؟
    دوست عزیز
    ناراحت نشی
    اما گاهی انتقاد باعث پیشرفته، من اینجا نمیخام مثه بقیه پست بذارم و تشکر بگیرم، بلکه به فکر خود شمامم.
    شما مثل اینکه اصلا اهل سرچ نیستی، اینجوری در آینده بسیار لطمه میخوری....
    خیلی کار ساده ایه، اول توی ویکیپدیا لیست دانشگاه های خوب آمریکا رو پیدا کن، بعد از توی لیست ببین کدام یک رشته مواد رو دارن، بعدش در وب سایت شون در قسمت Admission در مورد مدارک لازم و ددلاینها و شهریه و...... اطلاعات رو پیدا کن.
    اینها ساده ترین کارهاییه که باید شروع کنی.
    من برای این جوابتو ندادم چون دانشگاه به دانشگاه و ایالت به ایالت فرق میکنه، ولی کلا از یکی دوماه دیگه با مدارک کامل و نمره زبان میتونی برای سال دیگه اپلای کنی.
    مدارک هم ترجمه ریزنمرات و لیسانس (فوق لیسانس)، رزومه، دو تا 4 ریکامندیشن، SOP و یا ML و نهایتا رکورد زبان.(امریکا بعضا GRE هم میخاد)
    البته برای این دو کشور باید مراقب گرایشت باشی، بعضی گرایش ها در مرحله روادید دچار مشکلت می کنند.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

با سلام خدمت همه ی کارشناسان و دوستانمن دنبال موقعیت های فاند دار اروپا هستم برای دکترا ، گرایش ارشدم خوردگی هست و لیسانس و ارشد رو دانشجوی صنعتی شریف هستمکلا موقعیت های فاند دار انگلیس ، آلمان ، سوئد و فرانسه رو کسی گرفته و یا مطلع هست ازش ؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimtka نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی کارشناسان و دوستانمن دنبال موقعیت های فاند دار اروپا هستم برای دکترا ، گرایش ارشدم خوردگی هست و لیسانس و ارشد رو دانشجوی صنعتی شریف هستمکلا موقعیت های فاند دار انگلیس ، آلمان ، سوئد و فرانسه رو کسی گرفته و یا مطلع هست ازش ؟؟؟؟؟
    معدل و نمره زبان و مفاله؟
    روی کشورهایی که صنعت پتروشیمی دارن بیشتر کار کنید مثل نروژ. بحث خوردگی خواهان بیشتری داره.
    انگلیس هم به این گرایش اصلا یه رشته مستقل تعلق دادن بنام Subsea Eng.
    برای بحث فاند هم کاری دانشگاه و کشور نداره فقط باید استاد پبدا کنید و راضیش کنید.
    موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلاو دوستان
    من برای ارشد هم دانشگاه خواجه نصیر مجازی و آموزش محور .که پایان نامه ندارد. رشته مهندسی مواد گرایش شناسایی قبول شدم و هم دانشگاه آزاد علوم تحقیقات .که آمار مقاله نویسی بالایی دارد. رشته مهندسی پزشکی بیومتریال قبول شدم . برای ادامه تحصیل و تقاضا برای گرفتن بورس در مقطع دکتری کدام بهتر است؟
    ممنون میشم از راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    معدل و نمره زبان و مفاله؟
    روی کشورهایی که صنعت پتروشیمی دارن بیشتر کار کنید مثل نروژ. بحث خوردگی خواهان بیشتری داره.
    انگلیس هم به این گرایش اصلا یه رشته مستقل تعلق دادن بنام Subsea Eng.
    برای بحث فاند هم کاری دانشگاه و کشور نداره فقط باید استاد پبدا کنید و راضیش کنید.
    موفق باشید.

سلام تشکر فراوان بابات پاسختون ، عملیات جستجو رو مدتی هست شروع کردم ، این دانشگاه های آلمان و فرانسه و سوئد وب سایتاشون هم انگلیسی نیست یا ناقص انگلیسیه س در نمیارم چی به چیه :دی بعد تضمینی هست اسایدشون انگلیسی بفهمن ؟؟؟؟ در رابطه با اون رشته مستقل توی انگلیس ممنون نمی دونستم مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)