صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 285

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط marria نمایش پست ها
    سلاو دوستان
    من برای ارشد هم دانشگاه خواجه نصیر مجازی و آموزش محور .که پایان نامه ندارد. رشته مهندسی مواد گرایش شناسایی قبول شدم و هم دانشگاه آزاد علوم تحقیقات .که آمار مقاله نویسی بالایی دارد. رشته مهندسی پزشکی بیومتریال قبول شدم . برای ادامه تحصیل و تقاضا برای گرفتن بورس در مقطع دکتری کدام بهتر است؟
    ممنون میشم از راهنمایی کنید
    مورد یک = پیشنهاد نمی کنم
    مورد دو= خارج از ایران اصلا چیزی بنام شناسایی مواد نداریم!
    فقط و فقط پیشنهاد میکنم برید دنبال بایومتریال که عاالیه و موقعیت های بورس بسیار زیادی در کانادا و آمریکا داره.
    موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimtka نمایش پست ها
    سلام تشکر فراوان بابات پاسختون ، عملیات جستجو رو مدتی هست شروع کردم ، این دانشگاه های آلمان و فرانسه و سوئد وب سایتاشون هم انگلیسی نیست یا ناقص انگلیسیه س در نمیارم چی به چیه :دی بعد تضمینی هست اسایدشون انگلیسی بفهمن ؟؟؟؟ در رابطه با اون رشته مستقل توی انگلیس ممنون نمی دونستم مرسی
    این ازون سوالا بودا؟
    معلومه که انگلیسی میفهمن. یک پروفسور حتما میتونه یه ایمیل انگلیسیو بخونه.
    همه سایتا زبان انگلیسی دارن. شما اگه جایی مشکل برخوردی بیا همین جا بگو تا راهنماییت بکنم.
    ضمنا نمره زبان رو حتما نیاز داری
    نکته مهمتر اینه که اسیر رنک و نام دانشگاه ها نشی(آخه ما ایرانیا کلا به چشم و همچشمی علاقه داریم! مثلا میگیم فقط استرالیا)
    اصلا برای خودت محدودیت کشور نذار
    بدون که اینطرفا، برخلاف ایران به دانشگاه و شهر و اینجور چیزا کار ندارن بلکه: 1- اعتبار استادت 2- موضوع ریسرچت
    باعث میشه که بعد تحصیل در اینجا ، شغل خوب پیدا کنی
    نمونش خود بندم
    که بزودی گزارش این که بعد یک ماه ورود به کانادا تونستم الان توی یه کارخونه مواد صاحب افیس بشم رو به اشتراک دوستان خواهم گذاشت.
    موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام و باز هم ممنون
    خب من هرکاری کردم وب سایت دانشگاه لارین نانسی فرانسه انگلیسی نشد
    زبان رو زاجع بهش گفتم انقضا شده اون سری اما این دفعه می خوام آی التس بدم چون انگلیس تافل رو قبول نمی کنه
    نه من اسیر رنک و نام نیستم من فقط برام فاند مهمه ، الانش هم چند نفری توی انگلیس چراغ سبز نشون دادن ولی بی فاند !!!!! کم کم دارم از پیدا کردن فاندتوی انگلیس نا امید میشم و میرم سراغ پروژه ی بعدی یعنی آمریکا
    حالا چون از دوران طفولیت عاشق انگلیس و فرهنگ انگلیسی بودم شانسمو میخواستم برا انگلیس امتحان کنم ولی وقتی از فاند خبری نیست که نیست ، ...... کاری از دست بر نمیاد دیگه :دی حالا شما با توجه به شرایط من اگر تونستید چنتا استاد یا دانشگاه غیر خسیس معرفی کنید من که خودم حسابی دارم می سرچم
    ممنونم از لطف شما
    ایشالا که موفق باشید همیشه

رشته و دانشگاه

سلام و باز هم ممنون
    خب من هرکاری کردم وب سایت دانشگاه لارین نانسی فرانسه انگلیسی نشد
    زبان رو زاجع بهش گفتم انقضا شده اون سری اما این دفعه می خوام آی التس بدم چون انگلیس تافل رو قبول نمی کنه
    نه من اسیر رنک و نام نیستم من فقط برام فاند مهمه ، الانش هم چند نفری توی انگلیس چراغ سبز نشون دادن ولی بی فاند !!!!! کم کم دارم از پیدا کردن فاندتوی انگلیس نا امید میشم و میرم سراغ پروژه ی بعدی یعنی آمریکا
    حالا چون از دوران طفولیت عاشق انگلیس و فرهنگ انگلیسی بودم شانسمو میخواستم برا انگلیس امتحان کنم ولی وقتی از فاند خبری نیست که نیست ، ...... کاری از دست بر نمیاد دیگه :دی حالا شما با توجه به شرایط من اگر تونستید چنتا استاد یا دانشگاه غیر خسیس معرفی کنید من که خودم حسابی دارم می سرچم
    ممنونم از لطف شما
    ایشالا که موفق باشید همیشه
    لینک سایت دانشگاهو بذار همینجا چک کنم. البته واقعا بعضیاشون فقط زبان خودشونو دارن اما من فرانسه بلدم برات اطلاعاتی بخای ازش درمیارم.

انگلیس فاند گرفتن سخته. اما بهت پیشنهاد میکنم به ایرلند جنوبی و اسکاتلند هم نگاهی بندازی. در ایرلند دانشگاه Limerick رشته مواد رو داره.
    چرا به کانادا فکر نمیکنی؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    لینک سایت دانشگاهو بذار همینجا چک کنم. البته واقعا بعضیاشون فقط زبان خودشونو دارن اما من فرانسه بلدم برات اطلاعاتی بخای ازش درمیارم.

انگلیس فاند گرفتن سخته. اما بهت پیشنهاد میکنم به ایرلند جنوبی و اسکاتلند هم نگاهی بندازی. در ایرلند دانشگاه Limerick رشته مواد رو داره.
    چرا به کانادا فکر نمیکنی؟
    ممنونم که انقدر با دقت جواب میدین
    به کانادا فکر می کنم ولی معدلم لیسانسم پایینه ، البته معدل ارشدم به میزان زیادی بالاتره معدل لیسانسمه ولی از قرار معلوم برای کانادا معدل لیسانس مهمه طبق چیزایی که من شنیدم ، انگلیس 2 3 مورد خوب گیرم اومده باید یکاریش بکنم حداقل تا وقتی که مقاله هام پابلیش بشم و نتیجه ی آی التسو بگیرم باید اینارو نگه دارم ولی خب نتیجه کلی سرچ من از اساتید انگلیس نا امیدی محضه ، الان در مرحله ی سرچینگ آمریکا هستم ، حالا واقعا انقدر معدل لیسانس برا کانادا اهمیت داره ؟؟؟ آخه لیسانس مهندسی و علم مواده ولی ارشده که تخصصی میشه ، من اگه بودم اصن کار به کار لیسانس ملت نمی داشتم

رشته و دانشگاه

ممنونم که انقدر با دقت جواب میدین
    به کانادا فکر می کنم ولی معدلم لیسانسم پایینه ، البته معدل ارشدم به میزان زیادی بالاتره معدل لیسانسمه ولی از قرار معلوم برای کانادا معدل لیسانس مهمه طبق چیزایی که من شنیدم ، انگلیس 2 3 مورد خوب گیرم اومده باید یکاریش بکنم حداقل تا وقتی که مقاله هام پابلیش بشم و نتیجه ی آی التسو بگیرم باید اینارو نگه دارم ولی خب نتیجه کلی سرچ من از اساتید انگلیس نا امیدی محضه ، الان در مرحله ی سرچینگ آمریکا هستم ، حالا واقعا انقدر معدل لیسانس برا کانادا اهمیت داره ؟؟؟ آخه لیسانس مهندسی و علم مواده ولی ارشده که تخصصی میشه ، من اگه بودم اصن کار به کار لیسانس ملت نمی داشتم
    عزیز
    شما انگار زیاد با اساتید در ارتباط نبودی
    من تا حالا ندیدم استادی بگه چون معدلت پایینه بهت فاند نمیدم!!!
    مهم اینه کار ریسرچ چقدر انجام دادید در چه زمینه ای، چندتا مقاله داشتید، کی شمارو ریکامند کرده، sopتون چجوریه...
    اسیر این حرفای بی اساس نشید...
    بجای وقت تلف کردن فقط استاد پیدا کنید و ارتباط برقرار کنید
    من روزی 50 تا 70 تا ایمیل میدادم.....
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

چی بگم ، مرسی از لطف شما ، حالا البته من هم تکلیفم با خودم معلوم نیست هنوز

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    عزیز
    شما انگار زیاد با اساتید در ارتباط نبودی
    من تا حالا ندیدم استادی بگه چون معدلت پایینه بهت فاند نمیدم!!!
    مهم اینه کار ریسرچ چقدر انجام دادید در چه زمینه ای، چندتا مقاله داشتید، کی شمارو ریکامند کرده، sopتون چجوریه...
    اسیر این حرفای بی اساس نشید...
    بجای وقت تلف کردن فقط استاد پیدا کنید و ارتباط برقرار کنید
    من روزی 50 تا 70 تا ایمیل میدادم.....
    سلام من از تمام اطلاعاتی که شما میدین به همه جناب احسان متشکرم
    من به استاتید امیلی میزنم 3 حالت جواب میگیرم
    1) میگیریم فاند نمیدیم
    2)میگیریم فاند هم میدیم ولی باید فرم رو پر کنی
    3)مدارکتو همه رو بفرست برا خودم

بعد خب من الان مقاله پابلیش شده ندارم تازه دارم مینویسم مقاله و مدرک زبان هم ندارم چی براشون بفرستم ؟؟؟

من معدل لیسانسم 2.9/4 هست و معدل ارشدم 3.8/4 هست زمینه پژوهشیم هم مهندسی سطح هست پوشش نانوکامپوزیت با کاربرد بایو و ساختمانی و .....
    مقاله در دست تالیف هست و مدرک زبان هم الان ندارم البته یک تافل 80 در رزومه 3 سال پیشم دارم
    حالا چنتا سوال دارم
    میتونم شانسی برای دانشگاه های کالیفرنیا داشته باشم یا بخاطر رقابتی بودن زیادشون بیخیالشون بشم؟؟؟؟ این چینی هندی ها واقعا عرصه رو تنگ کردن
    شما هم نوشتین روزی 50 60 تا ایمیل میزدین آیا به مرز ناامیدی هم رسیدین؟؟؟ از جواب هاشون؟
    چرا این اساتید ایرانی اصلا جواب نمیدن؟؟؟؟
    این استاتیدی که میگن مدارک بفرست برا مقاله در دست تالیف باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟چی براشون بفرستم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Antonisremos نمایش پست ها
    من معدل لیسانسم 2.9/4 هست و معدل ارشدم 3.8/4 هست زمینه پژوهشیم هم مهندسی سطح هست پوشش نانوکامپوزیت با کاربرد بایو و ساختمانی و .....
    مقاله در دست تالیف هست و مدرک زبان هم الان ندارم البته یک تافل 80 در رزومه 3 سال پیشم دارم
    حالا چنتا سوال دارم
    میتونم شانسی برای دانشگاه های کالیفرنیا داشته باشم یا بخاطر رقابتی بودن زیادشون بیخیالشون بشم؟؟؟؟ این چینی هندی ها واقعا عرصه رو تنگ کردن
    شما هم نوشتین روزی 50 60 تا ایمیل میزدین آیا به مرز ناامیدی هم رسیدین؟؟؟ از جواب هاشون؟
    چرا این اساتید ایرانی اصلا جواب نمیدن؟؟؟؟
    این استاتیدی که میگن مدارک بفرست برا مقاله در دست تالیف باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟چی براشون بفرستم؟
    خوش آمدید.
    نکته اول که پس از سالها بدستش اوردم: اصلا و ابدا برای خودت محدودیت کشور، استان، شهر و نام دانشگاه نذار.....ببین اون پوزیشن چقدر آینده داره چقدر اعتبار داره...حتا بنظرم به فاندش هم نگاه نکن...اون پول دیر یا زود تموم میشه مهم اینه بعدش چقدر درمیاری!
    نکته دوم: ناامیدی نداره، شما باید اول اسایتد رو از سایت داشنگاه پیدا کنی و ارتباط رو برقرار کنی. از سایت ساینس دایرکت هم غافل نشید.
    نکته سوم هرچه زودتر عضو لینکدین بشید و کانکشن هاتونو بالا ببرید.
    نکته چهارم: هرپپیشنهادی که از یک استاد معتبر بهت شد قبول کن چون اینطوری ده تا در دیگه برات باز میشه.
    نکته چهارم خیلی مهمه!
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)