صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 285

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

با سلام و خسته نباشید.
    بنده سال 89 فارق التحصیل رشته متالورژی صنعتی از دانشگاه ازاد یزد با معدل 16 شدم.
    الان 4 سال سابقه کار در شرکت گرید 1 نفت و گاز و در زمینه خوردگی خطوط لوله( بازرسی غیر مخرب، بازرسی به روش پیگ هوشمند و...) کار کردم.
    تجربه طراحی و ساخت پیگ هوشمند دارم. داراری مدرک CWI-QC1 بازرسی جوش دارم. مدرک Level 3 طراحی سیستم های حفاظت کاتدی لوله های زیر زمینی دارم.
    زبان انگلیسی ام خوب است و میتوانم در تافل نمره خوبی بگیرم. میخوام در زمینه کاری خودم ارشد بگیرم و کار کنم. ممنونم اگر یه راهنمایی کنید که در چه دانشگاهی بتوانم ارشد بگیرم بهتر است؟
    در مورد دانشگاه چالمرز در سوئد نظرتان چی است؟ ممنون از زحماتتان.

Junior Member

با سلام
    دوستانی که خارج از ایران در دوره دکتری مهندسی مواد مشغول به تحصیل هستند و یا فارغ التحصیل شدند لطفا راجع به زمینه های شغلی با مدرک دکترا توی کشوری که تحصیل می کند، اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارند . اینکه در چه صنایعی میشه مشغول به کار شد . امکان استاد دانشگاه شدن تو اون کشورها به چه صورت هست ؟ چون خیلی ها مثل من تصور واضحی از آینده بعد از تحصیل در خارج از ایران نداریم. ( مدیر محترم انجمن: تاپیکی با این موضوع پیدا نکردم مجبور شدم اینجا سوال رو مطرح کنم) با تشکر از همه دوستانی که جواب خواهند داد

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1391 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که خارج از ایران در دوره دکتری مهندسی مواد مشغول به تحصیل هستند و یا فارغ التحصیل شدند لطفا راجع به زمینه های شغلی با مدرک دکترا توی کشوری که تحصیل می کند، اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارند . اینکه در چه صنایعی میشه مشغول به کار شد . امکان استاد دانشگاه شدن تو اون کشورها به چه صورت هست ؟ چون خیلی ها مثل من تصور واضحی از آینده بعد از تحصیل در خارج از ایران نداریم. ( مدیر محترم انجمن: تاپیکی با این موضوع پیدا نکردم مجبور شدم اینجا سوال رو مطرح کنم) با تشکر از همه دوستانی که جواب خواهند داد
    با دونستن بک گراندتون بهتر میشه جواب داد. کلا بنظرم باید روی موضوعات میان رشته ای تمرکز کنید.
    کربلایم آرزوست...

سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب چیکار کنم جای دیگه که معتبر باشه پیدا نکردم
    من دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم امسال کنکور دادم و رتبه ام 867 شده بادرصدهای زیر :
    ریاضی0؛ترمو0؛فیزیکی 30؛مکانیکی 37؛ زبان 12
    درمورد گرایشها هم بین سرامیک و شناسایی و نانو و خوردگی موندم
    لطفا در مورد دانشگاه هایی که میتونم قبول شم مث تبریز و سهند و مالک اشتر و اصفهان و...
    که آیا میتونم یا نه و کدوم گرایشها و یه سری چیزای دیگه اطلاعات میخواستم
    .
    اگه میشه. لطف کنین راهنماییم بفرمایید
    آدرس ایمیل hafezb1993@gmail.com

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید
    لیسانس مواد (صنعتی) دارم واسه ارشد میخام ایران بخونم و واسه دکترا ایشالا اقدام کنم
    ارشد بیو مواد بخونم یا شناسایی ؟ از لحاظ پذیرش، بورسه و آینده شغلی بیو مواد چه در ایران و خارج از کشور چطوری هست ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام
    من متالورژی صنعتی دانشگاه سمنان خوندم و ارشد نانو مواد دانشگاه صنعتی سهند تبریزدارم و معدل ارشدم 15.67 شد البته کارشناسیم معدلم بهتر بود. 2 تا مقاله کنفرانس بین المللی و یکی هم تو ژورنال داخلی ultrafined grain and Nanostructered Material دارم. تافل 94 شدم و جی ار ای 2.5 145 و 157 شدم اگه راهنمایی کنید کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم ممنون میشم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط banifatemeh نمایش پست ها
    سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب چیکار کنم جای دیگه که معتبر باشه پیدا نکردم
    من دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم امسال کنکور دادم و رتبه ام 867 شده بادرصدهای زیر :
    ریاضی0؛ترمو0؛فیزیکی 30؛مکانیکی 37؛ زبان 12
    درمورد گرایشها هم بین سرامیک و شناسایی و نانو و خوردگی موندم
    لطفا در مورد دانشگاه هایی که میتونم قبول شم مث تبریز و سهند و مالک اشتر و اصفهان و...
    که آیا میتونم یا نه و کدوم گرایشها و یه سری چیزای دیگه اطلاعات میخواستم
    .
    اگه میشه. لطف کنین راهنماییم بفرمایید
    آدرس ایمیل hafezb1993@gmail.com
    دوست عزیز هدفتون چیه؟ کار یا ادامه یا حارج؟
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_agh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید
    لیسانس مواد (صنعتی) دارم واسه ارشد میخام ایران بخونم و واسه دکترا ایشالا اقدام کنم
    ارشد بیو مواد بخونم یا شناسایی ؟ از لحاظ پذیرش، بورسه و آینده شغلی بیو مواد چه در ایران و خارج از کشور چطوری هست ؟

ممنون
    با مدرک بیو زیاد امیدوارم به پیدا کردن کار نباشید جز پوزیشن های محدود آکادمیک.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sbernoosi نمایش پست ها
    سلام
    من متالورژی صنعتی دانشگاه سمنان خوندم و ارشد نانو مواد دانشگاه صنعتی سهند تبریزدارم و معدل ارشدم 15.67 شد البته کارشناسیم معدلم بهتر بود. 2 تا مقاله کنفرانس بین المللی و یکی هم تو ژورنال داخلی ultrafined grain and Nanostructered Material دارم. تافل 94 شدم و جی ار ای 2.5 145 و 157 شدم اگه راهنمایی کنید کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم ممنون میشم.
    رزومه خوبی دارید. بنظزم شروع کنید به استاد پیدا کردن و ایمیل زدن.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

من دانشجوی کارشناسی هستم .. میخواستم بپرسم در زمینه ی بیو مواد چه موضوعاتی خیلی روی بورسه و با توجه به این که کارشناسی هستم چه موضوعاتی برای نوشتن مقاله ی ISI سطح بالای خارجی بیشتر به درد من میخوره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)