صفحه 57 از 82 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_zaresani نمایش پست ها
    با سلام،
    میخواستم در مورد هزینه انتقال پول از صرافی به یک حساب در کانادا بدونم.
    و اینکه کلا کم هزینه ترین و بهترین راه برای انتقال چیه؟

مرسی
    نرخ ثابت و مشخصى نداره ولى حدود ٥٠ دلار حساب كنيد
    بهترين راه انتقال استفاده از كارت خوان هاى صرافى هاى تورنتو ست ، هم نرخ اش بهتر از حواله است هم كارمزدش كمتره و هم مطمين تره ، اگر كسى را در تورنتو داريد ميتونه براتون انجام بده و پول نقد رو به حسابتون بريزه ، اگر هم كسى رو نداريد تنها راهش از طريق صرافى است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

با سلام

من یکم مطالب این قسمت رو خوندم تا جایی که دستم اومد کم هزینه ترین راه اینه که پول را همراه خودمون ببریم

حالا یه سوال من حدود 30 تا 40 هزار دلار کانادا با خودم میخوام ببرم تو فرودگاه اونجا که فرم رو تیک میزنم که بالای 10000 تا دارم بعد افسر هم مقدار پولو میپرسه و ثبت میکنه کار دیگه یا سوال دیگه ای که نمیکنن؟ ولی تو فرودگاه ایران نباید روشو بزنم درسته؟ آیا واقعا شده که به خاطر پول چک کنن تو فرودگاه؟ من که خودم شخصا ندیدم ممنون میشم دوستانی هم که این کارو کردن نظر بدن

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

من تو همین فروم دیدم که مبالغ بالا رو گرفتند و جریمه کیفری زدند به عنوان قاچاق ارز. حتما قبلش خوب بررسی کنید. یک چیزی رو من تو سایت گمرک ایران دیدم، البته یکم دیر دیدم و نشد برم دنبالش. که اگر یک نامه از بانک بگیرید که نشون بده دولار برای خودتون بوده میتونید بیشتر هم خارج کنید. به این معنی که دولار در یک حساب ارزی بریزید و بعد از حساب بکشید. من نشد برم دنبالش اون رو هم پیگیری بکنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabi21 نمایش پست ها
    با سلام

من یکم مطالب این قسمت رو خوندم تا جایی که دستم اومد کم هزینه ترین راه اینه که پول را همراه خودمون ببریم

حالا یه سوال من حدود 30 تا 40 هزار دلار کانادا با خودم میخوام ببرم تو فرودگاه اونجا که فرم رو تیک میزنم که بالای 10000 تا دارم بعد افسر هم مقدار پولو میپرسه و ثبت میکنه کار دیگه یا سوال دیگه ای که نمیکنن؟ ولی تو فرودگاه ایران نباید روشو بزنم درسته؟ آیا واقعا شده که به خاطر پول چک کنن تو فرودگاه؟ من که خودم شخصا ندیدم ممنون میشم دوستانی هم که این کارو کردن نظر بدن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi21 نمایش پست ها
    با سلام

مشکل شما در فرودگاه ایرانه، کانادا فقط اظهار می کنید و تمام. البته در ایران هم تابحال من ندیدم کسی را برای ارز بگیرند مگر اینکه مثلا طرف بیست هزار دلار را یکجا گذاشته باشه تو جیب شلوارش. من شخصا بیشتر از مبلغی که شما نوشتید آوردم و در کری آن هم بود که زیر دستگاه رفت ولی کسی کاری نداشت. بهرحال ریسکش با خودتون. اگر خیلی نگران هستید اصلا نیارید. وقتی اومدید اینجا کارت شتاب از حساب ایران بکشید دلار تحویل بگیرید از صرافی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    مشکل شما در فرودگاه ایرانه، کانادا فقط اظهار می کنید و تمام. البته در ایران هم تابحال من ندیدم کسی را برای ارز بگیرند مگر اینکه مثلا طرف بیست هزار دلار را یکجا گذاشته باشه تو جیب شلوارش. من شخصا بیشتر از مبلغی که شما نوشتید آوردم و در کری آن هم بود که زیر دستگاه رفت ولی کسی کاری نداشت. بهرحال ریسکش با خودتون. اگر خیلی نگران هستید اصلا نیارید. وقتی اومدید اینجا کارت شتاب از حساب ایران بکشید دلار تحویل بگیرید از صرافی.
    شما بیشتر از اون مقدار رو چطور از ایران رد کردید؟ کجا پنهان کردید؟ اسکنر که کاری نداره اون ادمایی میگردن به صورت رندوم اونا خطرین!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    شما بیشتر از اون مقدار رو چطور از ایران رد کردید؟ کجا پنهان کردید؟ اسکنر که کاری نداره اون ادمایی میگردن به صورت رندوم اونا خطرین!
    جایی پنهان نکردم. گذاشته بودم داخل چمدان کوچک کری آن و با خودم بردم.

Senior Member

با وجود دستگاه كارت خوان بانك هاى ايرانى در صرافى هاى تورنتو واقعا چه احتياجى به جابجايي دستى ارز هست ؟ فقط براى مبالغ خيلى بالا نياز به حواله صرافى ميباشد .

Senior Member mehran23 آواتار ها

نرخ تبدیل صرافی در کانادا با ایران متفاوته. در اصل توی کانادا حواله برای شما حساب میشه. یه چیزی بین 30 تا 100 تومان در هر دلار بسته به شرایط بازار بیشتر ازتون میگیرن. ضمنا وقتی مبلغ بالاتر اعلام میکنید فقط همین نیست و تمام نمیشه. بلکه اون ثبت میشه توی سیستم مالی کانادا و میدونن که شما فلان مبلغ رو در فلان تاریخ دستی وارد کشور کردید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    با وجود دستگاه كارت خوان بانك هاى ايرانى در صرافى هاى تورنتو واقعا چه احتياجى به جابجايي دستى ارز هست ؟ فقط براى مبالغ خيلى بالا نياز به حواله صرافى ميباشد .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    نرخ تبدیل صرافی در کانادا با ایران متفاوته. در اصل توی کانادا حواله برای شما حساب میشه. یه چیزی بین 30 تا 100 تومان در هر دلار بسته به شرایط بازار بیشتر ازتون میگیرن. ضمنا وقتی مبلغ بالاتر اعلام میکنید فقط همین نیست و تمام نمیشه. بلکه اون ثبت میشه توی سیستم مالی کانادا و میدونن که شما فلان مبلغ رو در فلان تاریخ دستی وارد کشور کردید.
    فرمایش شما متین ولی خوب بدونن و ثبت بشه، اگر منشا پول پاک باشه چه اتفاقی می خواد بیافته؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

درست میفرمایید. عملا برای هموطن های ایرانی مشکلی نیست. این کار بیشتر برای ردیابی پول شویی و پولهای ناپاکییه که از راههای غیر قانونی کسب شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فرمایش شما متین ولی خوب بدونن و ثبت بشه، اگر منشا پول پاک باشه چه اتفاقی می خواد بیافته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)