نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیلی راحت تره که در ایران به حساب ریالی ایشون واریز کنید و بعد خودشون در کانادا کارت بکشند و دلار نقد بگیرند.
    سلام. ممنون از شما
    من حدود یک ماه پیش کاری که شما فرمایش کردید رو انجام داده ام. اما مشکل اینجاست که طرف مقابلم برای تبدیل ریالی که من به کارت بانکی ایرانیشون واریز کردم به دلار، باید به صرافی های واقع در کانادا مراجعه کنند و آنها هم متاسفانه به ازای هر دلار، 500 تومان کارمزد برمیدارن. یعنی هر دلار را حدود 4560 تومان باهاشون حساب کردن که یکجورایی بی انصافی هست.
    اما تصور می کنم اگه از صرافی های داخل ایران اینکار انجام بدم و مستقیم از اینجا دلار به حسابشون واریز کنم دیگه چنین مسأله ای پیش نمیاد
    منتها سوالم این هست که در حال حاضر چه صرافی داخلی را برای اینکار پیشنهاد میکنید و این ها با چه کارمزدی اینکارو انجام میدن؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanajafi10 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از شما
    من حدود یک ماه پیش کاری که شما فرمایش کردید رو انجام داده ام. اما مشکل اینجاست که طرف مقابلم برای تبدیل ریالی که من به کارت بانکی ایرانیشون واریز کردم به دلار، باید به صرافی های واقع در کانادا مراجعه کنند و آنها هم متاسفانه به ازای هر دلار، 500 تومان کارمزد برمیدارن. یعنی هر دلار را حدود 4560 تومان باهاشون حساب کردن که یکجورایی بی انصافی هست.
    اما تصور می کنم اگه از صرافی های داخل ایران اینکار انجام بدم و مستقیم از اینجا دلار به حسابشون واریز کنم دیگه چنین مسأله ای پیش نمیاد
    منتها سوالم این هست که در حال حاضر چه صرافی داخلی را برای اینکار پیشنهاد میکنید و این ها با چه کارمزدی اینکارو انجام میدن؟

خب مسئله اینه که صرافی برای حواله کردن آنهم مبالغ بالاتر حداقل 30 تا 50 دلار کارمزد می گیره و خیلی بعیده یک صرافی مبالغ پایین را برای شما حواله کنه. اگر روزی روزگاری سیستم حواله مستقیم بانکی هم کار می کرد شما باید کارمزد حواله پرداخت می کردید. این هزینه سرویسی است که صرافی با بانک به شما ارائه می ده و نباید توقع داشته باشید که رایگان انجام بشه. توجه داشته باشید که در این موارد نرخ دلار حواله ای محاسبه می شه نه نرخ خرید و فروش اسکناس. تنها گزینه دیگر شما اینه که یک نفر را در کانادا پیدا کنید که قبول کنه شما در ایران به حساب ریالیش واریز کنید و ایشون پول را به بستگان شما بده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanajafi10 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از شما
    سلام ،
    من پیام تون رو چند بار پاسخ دادم ولی بعلت پر بودن صندوق پستی تون هر بار برگشت خورد ، امیدوارم پاسخ های دوستان مشکل شما رو‌حل کرده باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)