صفحه 1 از 82 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

پیش فرض انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

بچه ها كسى ميدونه كه براى انتقال پول از كانادا به ايران چه روش هايى هست؟و كارمزد هر كدوم چقدر هست؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره انتقال پول از ایران به کانادا و بالعکس

صرافی یا مسافر مطمئن! اگه مبلغ زیاد باشه (فکر کنم بیشتر از 3000) کارمزد خیلی کم میشه....
    من برعکسشو مشکل دارم! کسی صرافی مطمئن سراغ داره؟ روشی غیر از صرافی؟

Senior Member

در مورد برعکسش چیزهایی می دونم که ممکنه کمک بکنه، هفته پیش قرار بود دوهزار دلار برای من از ایران بفرستن، یکی از دوستان شماره تلفن صرافی رو به اسم باطنی داده بود که خوب زیاد خوب نبود. اما روش بهتری که پیدا کردم استفاده از بانک پارسیان هست، مخصوصاً اگر حساب مقصد توی بانک RBC باشه. چون این دو بانک با هم قرارداد دارن (بر اسا گفته مسئول بانک) و برای تبادل پول بین این دو، 3 هزار تومن بانک پارسیان میگیره، 15 دلار هم آر بی سی، در کل برای انتقال پول، 3 هزار تومن + 15 دلار هزینه شد و پول هم 4 روزه به حساب من توی بانک آر بی سی اومد

@ عابد:
    فکر کنم عکس این روش هم جواب بده، برو از یکی از شعبه های بانک آر بی سی که می دونی مسئولاش ممکنه مطلع باشن و پرتو پلا نمیگن بپرس
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    بچه ها كسى ميدونه كه براى انتقال پول از كانادا به ايران چه روش هايى هست؟و كارمزد هر كدوم چقدر هست؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.

یه سری به بانک CIBC بزن.

بچه ها خيلى از جوابتون ممنونم.
    من تو تى دى بنك حساب دارم. از روابط اين بانك با بانك هاى ايران خبر نداريد؟چون يك بار كه سوال كردم گفتند به دليل تحريم انتقال پول ممكن نيست)
    براى واريز پول از اين بانك ها حتما بايد حساب باز كرد يا ميشه بدون حساب هم پول رو واريز كرد؟

ApplyAbroad Champion

به نظر من راحتترین راه اینه که یکی که کانادا پول لازم داره از شما پول بگیره و خانواده اش ایران پرداخت کنند به خانواده شما ...
    دانشجوها معمولا از این روش استقبال می کنند

سلام
    من چون از دانشگاه كويينز پذيرش داشتم، مبلغ 300 دلار براي رزرو خوابگاه به دانشگه دادم. اما چون نتونستم ويزا بگيرم انصراف دادم و ميخوام پولم رو پس بگيرم. دانشگاه ميگه كه فقط از طريق بانك مونترال و به يك حساب به اسم خودم پول رو واريز ميكنه( البته چك هم ميتونه بده ). مشكل اينجا است كه هيچ كدوم از بانكهاي ايران با اونجا در ارتباط نيستند و استفاده از بانك رابط هم ظاهرا مقدور نيست چون بالاخره بايد مشخصات بانك ايراني ذكر بشه كه حتي خصوصي هاش هم تحريمن.
    صرافيها هم فقط پول ميفرستند و پول رو تحويل نميگيرند. براي استفاده از صرافي ظفر هم بايد از يكي از دفاتر تورنتور اقدام بشه و توي كينگستون دفتر ارسال ندارند.
    من ميخواستم بدونم كه آيا دوستان راهي دارند؟

""
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh
    سلام
    من چون از دانشگاه كويينز پذيرش داشتم، مبلغ 300 دلار براي رزرو خوابگاه به دانشگه دادم. اما چون نتونستم ويزا بگيرم انصراف دادم و ميخوام پولم رو پس بگيرم. دانشگاه ميگه كه فقط از طريق بانك مونترال و به يك حساب به اسم خودم پول رو واريز ميكنه( البته چك هم ميتونه بده ). مشكل اينجا است كه هيچ كدوم از بانكهاي ايران با اونجا در ارتباط نيستند و استفاده از بانك رابط هم ظاهرا مقدور نيست چون بالاخره بايد مشخصات بانك ايراني ذكر بشه كه حتي خصوصي هاش هم تحريمن.
    صرافيها هم فقط پول ميفرستند و پول رو تحويل نميگيرند. براي استفاده از صرافي ظفر هم بايد از يكي از دفاتر تورنتور اقدام بشه و توي كينگستون دفتر ارسال ندارند.
    ظاهرا اطلاعات خودم نسبت به بقيه كاملتره. لااقل به دوستان بگم كه براي استفاده از صرافي ظفر ميتونن به سايت صرافي يا به سايت www.contact-sys.com مراجعه بكنن ضمنا براي مشكل من هم اگر راهي بنظرتون رسيد حتما بگيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh
    سلام
    اگه این امکان رو دارید که یک حساب توی یک کشور دیگه (برای مثال امارات) افتتاح کنید این هم می تونه یک گزینه باشه.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

صرافی ها هر دلار کانادا رو حدود 30 تومن گرونتر از قیمت بانک مرکزی می فروشن که در تعداد 5000 تا 10000 میشه به عبارتی 150 تا سیصد هزار تومن!
    من به چند بانک مراجعه کردم، گفتند چون ارز رایجی نیست ما نمی فروشیم. من که زورم میاد پول مفت به صرافی ها بدم ولی تا حالا راه حل دیگه ای پیدا نکردم. اگه کسی می دونه از کدوم بانک میشه خرید لطفاً اعلام کنه. مرسی
    با خود وفادار می مانم آیا<br /> یا راهی سهل تر انتخاب می کنم؟

صفحه 1 از 82 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)