صفحه 14 از 82 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط makhi نمایش پست ها
    هر دلار 50 تومن بالاتر از نرخ ارز دولتی حساب میشه یا بازار؟؟؟؟
    اگه نرخ دولتی (حدود 1230 تومن) منظورتون باشه ... یعنی به جای اینکه از بازار آزاد (حدود 2200 تومن) ارز تهیه کنیم, بیایم کانادا و بعد ارز تهیه کنیم به نفعمون میشه؟؟ آره؟؟
    دوست عزيز در اين روزهاي اوليه مهاجرت كه هم خوشي و هم كمي سردرگمي داره من را كه بخنده وادار كرديد و از اين بابت ممنونم.
    قطعاً در شرايط كنوني عده‌ايي هستند كه با گرفتن دلار دولتي سودهاي كلان به جيب زدن، اما اونها به اصطلاح از ما بهترونن. پس شكي نكنيد كه منظور دلار آزاد است.
    Landed in Toronto on 22.07.2012 and moved to Calgary on 06.03.2013

Junior Member makhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    A.I. خواجه نصیر Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط AM48 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    فكر ميكنم كه موضوع زياد پيچيده نيست و زياد هم به تحريمها كاري نداره.
    اينجا خيلي از ايرانيهاي قديمي هستند كه بدلايل متعدد نياز به ارسال ارز به ايران دارند. مثلاً همايت از والدين، تجارت خريد خانه و ساير موارد. حتي حدود يك سال پيش يكي از دوستان من كه قبلاً ساكن كانادا بوده و به دلايل شخصي برگشته بود ايران و آنجا زندگي ميكرد، يك خانه اينجا داشت كه حداقل 400 هزار دلار فروخت و پولش را از طريق اين صرافيها آورد ايران.
    خوب تعداد زيادي هم هستن كه پولشان را مثل ما مي‌آورند كانادا. خوب اينها با اين شرايط زياد نياز به انتقال ارز ندارند. دلار يكي را ميگيرند و به ما ميدند، ريال ما را ميگيرند و به آن يكي ميدن.
    اميدوارم كه ما هم بطونيم در زندگي جديدمون درصدي از موفقيتي كه اين دلالان دارند را بدست آوريم.
    یعنی میگی دلالی اونجا هم جواب میده؟؟؟ قدرت خدا...
    به نظر شما اگه ویزای کار گرفتیم ... بعدش صرافی بزنیم بهتره تا تو رشته مون کار کنیم؟؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

٤٠٠ هزار دلار را كه تو همون كانادا به ريال تحويلشون نمي دهند كه تو ايران از طريق يه واسطه كه معمولا يه صرافي ديگه است به حسابشون واريز مي شه.

ApplyAbroad Guru

دوستان سلام،
    فكر ميكنم كه موضوع زياد پيچيده نيست و زياد هم به تحريمها كاري نداره.
    اينجا خيلي از ايرانيهاي قديمي هستند كه بدلايل متعدد نياز به ارسال ارز به ايران دارند. مثلاً همايت از والدين، تجارت خريد خانه و ساير موارد. حتي حدود يك سال پيش يكي از دوستان من كه قبلاً ساكن كانادا بوده و به دلايل شخصي برگشته بود ايران و آنجا زندگي ميكرد، يك خانه اينجا داشت كه حداقل 400 هزار دلار فروخت و پولش را از طريق اين صرافيها آورد ايران.
    خوب تعداد زيادي هم هستن كه پولشان را مثل ما مي‌آورند كانادا. خوب اينها با اين شرايط زياد نياز به انتقال ارز ندارند. دلار يكي را ميگيرند و به ما ميدند، ريال ما را ميگيرند و به آن يكي ميدن.
    اميدوارم كه ما هم بطونيم در زندگي جديدمون درصدي از موفقيتي كه اين دلالان دارند را بدست آوريم.
    دوست عزیز دقیقا همین کاره که اخیرا از طرف دولت کانادا غیرقانونی شناخته شده. تا شش ماه پیش که تحریم مالی وجود نداشت مشکلی نبود ولی طبق قانون جدید اینکار پولشویی حساب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ٤٠٠ هزار دلار را كه تو همون كانادا به ريال تحويلشون نمي دهند كه تو ايران از طريق يه واسطه كه معمولا يه صرافي ديگه است به حسابشون واريز مي شه.
    400هزار دلار را در كانادا گرفتند و در ايران معادل رياليشو دادن. پس دلار كانادا در كانادا باقي مانده و ريال هم از ايران خارج نشده. فقط دست به دست شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز دقیقا همین کاره که اخیرا از طرف دولت کانادا غیرقانونی شناخته شده. تا شش ماه پیش که تحریم مالی وجود نداشت مشکلی نبود ولی طبق قانون جدید اینکار پولشویی حساب میشه.
    دوست عزيز سلام،
    من حدس خودم از كاري كه صرافيها ميكنند را گفتم. حالا اين كار قانوني و يا نه نميدونم. اما آنچه كه قطعي هستش اينه كه تقريباً تمامي صرافيهاي ايراني در تورنتو پول ريال شما را با دستگاه كارت خوان بانكهاي ايران از شما ميگيرند و همان موقع به شما دلار ميدند.

ApplyAbroad Guru

دوست عزيز سلام،
    من حدس خودم از كاري كه صرافيها ميكنند را گفتم. حالا اين كار قانوني و يا نه نميدونم. اما آنچه كه قطعي هستش اينه كه تقريباً تمامي صرافيهاي ايراني در تورنتو پول ريال شما را با دستگاه كارت خوان بانكهاي ايران از شما ميگيرند و همان موقع به شما دلار ميدند.
    بله قبلا که عادی بود ولی اخیرا کسی چک کرده که آیا هنوز هم اینکار را میکنند؟ منظورم بعد از وقایع اخیر و تحریم مالی است.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله قبلا که عادی بود ولی اخیرا کسی چک کرده که آیا هنوز هم اینکار را میکنند؟ منظورم بعد از وقایع اخیر و تحریم مالی است.
    همین یه هفته پیش بود که ازجلو یه صرافی توی خیابون یانگ رد میشدیم، پشت شیشه یه نوشته زده بود که انواع کارت شتاب رو قبول میکنن. همسرجان هم تایید میکنه که خواب و خیال نبوده و چشام درست دیده. مگه اینکه اون برگه قدیمی بوده و آقای صراف یادش رفته باشه برش داره.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خوب دوستان اين هم اطلاعاتي كه من در مورد انتقال پول به دست آوردم:
    به علت تحريم هاي اعمال شده كلا اين كار غير قانونيه و اكثرا ديگه انجام نمي دهند علاوه بر اون ممكنه پين نامبر هم دزديده بشه. راه ممكن انتقال آنلاين ريالتون به دفتر صرافي در تهران و دريافت مستقيم و فوري دلار در اينجاست.( اگه آنلاين بنكينگ حساب ايران شما فعاله )

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

سلام دوستان

کسی میدونه هنوز انتقال پول (زیره ۵۰۰۰ دلار ) از ایران به کانادا امکان پذیر و قانونی هست یا نه ؟
    ? Can you use your math knowledge in your life

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)