صفحه 3 از 82 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

javad49
    Guest

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره انتقال پول از ایران به کانادا و بالعکس

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    معمولاً تا 10000 دلار کاری ندارند. ولی اگر بیشتر از این مبلغ را رویت کنند ازتون می خواهند که پول را به همراهانتان بدهید. کلاً کنترلی شدیدی روی پول نقد مسافر نیست.
    ممنونم. یک سوال دیگر هم دارم. من به همراه همسر و دخترم november 02 به toronto مهاجرت میکنیم و آنجا باید به افسر مهاجرت مدرکی نشان بدهم که حدود 17000 دلار کانادا دارم. اگر نتوانم با خودم پول نقد ببرم آیا راهی هست که از ایران حساب بانکی در کانادا باز کنم و مدرکی مثل دفترچه بانکی به افسر مهاجرت نشان بدهم؟

Exclamation پاسخ : همه سوالات شما درباره انتقال پول از ایران به کانادا و بالعکس

نقل قول نوشته اصلی توسط javad49 نمایش پست ها
    ممنونم. یک سوال دیگر هم دارم. من به همراه همسر و دخترم november 02 به toronto مهاجرت میکنیم و آنجا باید به افسر مهاجرت مدرکی نشان بدهم که حدود 17000 دلار کانادا دارم. اگر نتوانم با خودم پول نقد ببرم آیا راهی هست که از ایران حساب بانکی در کانادا باز کنم و مدرکی مثل دفترچه بانکی به افسر مهاجرت نشان بدهم؟
    از دوستانی که این اواخر به کانادا رفته اند یعنی مثل شما مهاجرت کرده اند شنیده ایم که اصلاً هیچ کنترل پولی وجود نداشته است و سوالی هم نکرده اند. شما همون مبلغ را می توانید با خودتان نقداً ببرید. افتتاح حساب بانکی منوط به تایید گواهی امضا شما توسط سفارت کانادا در تهران است.

Junior Member

پیش فرض بهترین بانک برای باز کردن حساب بانکی در کانادا

اگر کسی اطلاعاتی راحع به بانک های کانادا و هزینه های transaction و در کل مزایا و معایب هرکدوم داره لطفا ،در این تاپیک بنویسه .
    قلب هرکس آنجایی ست که گنجش نهفته است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین بانک برای باز کردن حساب بانکی در کانادا

سلام منم بدنبال بهترين بانكي هستم كه بتوانم حساب باز كنم تا پول نقد با خودم حمل نكنم.

Junior Member

دوستان ميگن رويال بانك كانادا معتبر تر است اما من هيچ اطلاعاتي در مورد اون ندارم

برای پولی که از ایران به حسابمان در کانادا حواله می شود بایست مالیات هم بپردازیم یا نه؟

سلام

از اينها واسه يه دانشجو كدوم بهتره:

CIBC, TD Canada Trust, ATB Financial, Apex Credit Union, Royal Bank, Scotiabank, Bank of Montreal.

ممنون

سلام
    من حدود ١٢٠٠٠ يورو دارم و الان كه عازم كانادا هستم باتوجه به اينكه در حال حاضر يورو افت زيادي كرده و قيمت دلار كانادا خيلي بالا رفته و با توجه به اينكه يورو اسكناسهاي پانصدي داره و حجم كمتري اشغال مي كنه تصميم گرفتم با خودم يورو ببرم كانادا و بعدا تو يه فصلي كه يورو بالاتر بره و دلار كانادا ارزونتر بشه exchange كنم. البته حدود ٢٥٠٠ تا دلار كانادا هم خريدم. حالا سؤالم اينه كه تصميم درستي گرفتم يا اينكه ممكنه برام دردسر بشه؟ ممكنه به اين مقدار يورو ماليات بخوره؟ اگه شما بودين چه كار مي كردين؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام بر دوستان
    ایا میشود از ایران حساب بانکی در کانادا باز کرد؟
    (ظاهرا حضور شخص متقاضی در هنگام افتتاح حساب و داشتن پی ار کارت الزامیست ولی من شنیده بودم با شماره فایل نامبر فدرال میشه یه کارهایی کرد)

Junior Member

سلام
    سايت بانك سامان www.sb24.com با يك آب و تابي گفته كه ما پول به همه جاي دنيا مي‌فرستيم و از جمله كانادا. من چهارشنبه (13/5/89) رفتم بانك سامان و ازشون خواستم منو راهنمايي كنن. اونا هم گفتن كه الان 2 ماهه كه ديگه به هيچ جاي دنيا نمي‌تونيم پول حواله كنيم و تحريميم!!! مي‌گفتن كه فقط صرافي‌ها مي‌تونن اين كارو بكنن.

دوستان لطفاً اگر صرافي خاصي رو مي‌شناسن كه اين پول رو ارزون و مطمئن حواله مي‌كنه معرفي كنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)