صفحه 5 از 82 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member ssrr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری حرفه ای داروسازی - علوم پزشکی مشهد

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

دوستان عزیز در مورد فلسفه ممانعت از انتقال پول نقد باید بگم که یک سری معاهده های بین الملی برای جلوگیری از پولشویی تصویب شده و پول د رمقادیر زیاد باید از مسیرهای قانونی منتقل بشه تا منشا اون قابل ردیابی باشه. در غیر این صورت افراد می تونن در یک کشور از طرق غیر مجاز مثل سرقت، قاچاق مواد مخدر، پول حاصل از گروگان گیری و غیره پولشون رو به کشور دیگه ببرن و رد خودشون رو پاک کنن. برای همین در تمام دنیا این سخت گیری ها هست فقط حد مجاز از کشوری به کشور دیگه فرق می کنه. به هیچ وجه پول یا هز چیز ی که در فرم ها باید declare بشه رو قایم نکنید چون مشکلات زیادی براتون ایجاد می شه و سر و کارتون با پلیس و پیگیری های عجیب و غریب می افته. ضمنا می تونید کارت بانکی VISA و MasterCard حقیقی رو از طریق شرکت های ایرانی تهیه کنید. MasterCard Gold حدود 250 هزار تومن هزینه تهیه اشه و می تونید به حسابتون از طریق صرافی ها و بانک های داخلی و خارجی پول بریزید.
    ویرایش توسط saman_shahin : April 6th, 2011 در ساعت 08:22 AM دلیل: معرفي يه شركت كه تبليغات حساب ميشه!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

قوانین انتقال پول به به کانادا بسیار جسته گریخته هست و اطلاعاتی هم از قوانین کانادا ندارم
    مثلا اگر کسی 100 هزار دلار پول داره چه کاری به صلاحشه ایا باید از همون ایتدا مهاجرت همه پول به نحوهای انتقال بده و باید مبلغ اعلام کنه ؟
    20 هزار تا رو همراه بیاره برای دونفر و مابقی صرافی بفرسته؟
    ایا به این پول مالیات تعلق میگره ؟
    ممنون میشم اگر اطلاعات جامعی هست معرفی کنید
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    قوانین انتقال پول به به کانادا بسیار جسته گریخته هست و اطلاعاتی هم از قوانین کانادا ندارم
    مثلا اگر کسی 100 هزار دلار پول داره چه کاری به صلاحشه ایا باید از همون ایتدا مهاجرت همه پول به نحوهای انتقال بده و باید مبلغ اعلام کنه ؟
    20 هزار تا رو همراه بیاره برای دونفر و مابقی صرافی بفرسته؟
    ایا به این پول مالیات تعلق میگره ؟
    ممنون میشم اگر اطلاعات جامعی هست معرفی کنید
    برای پولی که همراهتان وارد می کنید مالیات تعلق نمی گیرد.در نظر داشته باشید همراه داشتن 100،000
    دلار و خروج آن از ایران کار زیاد راحتی نیست.بهتر است مبلغی را همرا خود بیاورید و مابقی را با حواله برایتان ارسال کنند.مبلغی را که قرار است برایتان حواله شود را نیزدر فرودگاه اعلام کنید و اگر رسید هم داشته باشید بسیار بهتر است.

سلام من يه سوال درمورد انتقال پول به كانادا دارم
    اگر مثلا 60.000 دلار رابخواهيم بعدازيك سال وارد كانادا كنيم آيا به اين پول ماليات تعلق مي گيره؟
    تااونجايي كه من ميدونم اگر پس از يك سال بخواهيم هرچيزي رووارد كانادا كنيم بايد ماليات بپردازيم.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام من يه سوال درمورد انتقال پول به كانادا دارم
    اگر مثلا 60.000 دلار رابخواهيم بعدازيك سال وارد كانادا كنيم آيا به اين پول ماليات تعلق مي گيره؟
    تااونجايي كه من ميدونم اگر پس از يك سال بخواهيم هرچيزي رووارد كانادا كنيم بايد ماليات بپردازيم.
    دوست عزیز انتقال پول به کانادا مالیات ندارد.
    قانون یکساله ای هم وجود ندارد. شما هنگام لندینگ لیستی از چیزهائی که می خواهید بیاورید به افسر گمرک ارائه میدهید و بعد از آن آزادید هر موقع خواستید موارد آن لیست را بدون مالیات وارد کنید. من خودم بعضی از اقلام لیستم را نزدیک سه سال بعد از لندینگ به کانادا آوردم.
    بعد از لندینگ و در مسافرتهای بعدی بجز اقلام لیستتان هرچیز دیگری که بیاورید مشمول کالای همراه مسافر میشود (بفرض اینکه اقلام شخصی باشد). اگر مدت مسافرتتان به خارج از کانادا بیشتر از یکهفته باشد نفری 750 دلار جنس بدون گمرک میتوانید وارد کنید.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام
    از دوستان مسافر کبک سوالی داشتم
    شاید در اینمورد زیاد صحبت شده اما نتونستم در تاپیکها پیداش کنم اگر سوالم تکراریه عذر میخوام.
    من زمان مصاحبه فرم مالی رو 10,000 دلار پر کردم. این یعنی کلا ما 10,000 دلار بیشتر نمیتونیم ببریم کانادا یا اینکه زمان رسیدن به فرودگاه بیشتر از اون مبلغ نمیتونیم نقد ببریم ؟ کلا بصورت نقد چند دلار حداکثر میشه برد ؟
    اگر حساب باز کنیم آیا سقف موجودی داره که مالیات نخوره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان مسافر کبک سوالی داشتم
    شاید در اینمورد زیاد صحبت شده اما نتونستم در تاپیکها پیداش کنم اگر سوالم تکراریه عذر میخوام.
    من زمان مصاحبه فرم مالی رو 10,000 دلار پر کردم. این یعنی کلا ما 10,000 دلار بیشتر نمیتونیم ببریم کانادا یا اینکه زمان رسیدن به فرودگاه بیشتر از اون مبلغ نمیتونیم نقد ببریم ؟ کلا بصورت نقد چند دلار حداکثر میشه برد ؟
    اگر حساب باز کنیم آیا سقف موجودی داره که مالیات نخوره؟
    ممنون
    دوستان همونطور که مکررا روی این فروم اشاره شده، انتقال پول مالیات ندارد. در کانادا مالیات بر درآمد است نه بر سرمایه.
    قانونا شما هر مقدار پول بخواهید میتوانید همراه بیاورید ولی اگر بیش از ده هزار دلار کانادا است باید در فرم declaration گمرکی ذکر کنید. در گمرک از شما خواهند خواست که یک سری فرمهای اضافی پرکنید.
    باوجودیکه آوردن پول نقد قانونی است، کلا خیلی بهتر است که پول بیشتر از ده هزار دلار را بصورت حواله بانکی منتقل کنید. گاهی نسبت به حجم زیاد پول نقد مظنون میشوند و ممکن است برای تحقیقات بیشتر موقتا پول تان را نگهدارند.
    هرگز پول نقد را از گمرک مخفی نکنید. علاوه بر اینکه برای همیشه ضبط میشود، جریمه کلانی هم باید بپردازید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوستان همونطور که مکررا روی این فروم اشاره شده، انتقال پول مالیات ندارد. در کانادا مالیات بر درآمد است نه بر سرمایه.
    قانونا شما هر مقدار پول بخواهید میتوانید همراه بیاورید ولی اگر بیش از ده هزار دلار کانادا است باید در فرم declaration گمرکی ذکر کنید. در گمرک از شما خواهند خواست که یک سری فرمهای اضافی پرکنید.
    باوجودیکه آوردن پول نقد قانونی است، کلا خیلی بهتر است که پول بیشتر از ده هزار دلار را بصورت حواله بانکی منتقل کنید. گاهی نسبت به حجم زیاد پول نقد مظنون میشوند و ممکن است برای تحقیقات بیشتر موقتا پول تان را نگهدارند.
    هرگز پول نقد را از گمرک مخفی نکنید. علاوه بر اینکه برای همیشه ضبط میشود، جریمه کلانی هم باید بپردازید.
    ممنون از راهنماییتون.
    ما برای حدودا یک سال دیگه برنامه ریزی میکنیم.
    مسلما باز کردن حساب خیلی بهتر از بردن پول نقده اما ممکنه حساب باز کردن و استفاده از حواله قبل از لندینگ سخت تر از الان باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. اگه بعد از اینکه خودمون رفتیم کانادا، برامون از ایران پول حواله کنن این هم شامل مالیات میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. اگه بعد از اینکه خودمون رفتیم کانادا، برامون از ایران پول حواله کنن این هم شامل مالیات میشه؟
    انتقال پول به کانادا مالیات ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)