صفحه 51 از 82 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

سلام من یه یه 2600 دلار از یه وکیل حقه باز تو ونکوور طلب دارم چه طوری میشه این پولو به حساب من به ایران بریزه ترجیحم رو دلاره.اگه من یه حساب ارزی تو یکی از بانکای ایران مثلا تجارت یا ملت باز کنم امکانش هست ازاونجا واریز بشه به حساب ارزی من در ایران؟ یا باید معادل ریالیشو بگیرم؟یا از طریق صرافی؟بهترین راه کدومه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    سلام من یه یه 2600 دلار از یه وکیل حقه باز تو ونکوور طلب دارم چه طوری میشه این پولو به حساب من به ایران بریزه ترجیحم رو دلاره.اگه من یه حساب ارزی تو یکی از بانکای ایران مثلا تجارت یا ملت باز کنم امکانش هست ازاونجا واریز بشه به حساب ارزی من در ایران؟ یا باید معادل ریالیشو بگیرم؟یا از طریق صرافی؟بهترین راه کدومه؟
    مبادلات ارزی بانکی نداریم. با یک صرافی هماهنگ کنید شماره حسابش را بدهید به کسی که میخواد واریز کنه در ایران ریال بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام دوستان عزیز

بهترین راه برای ارسال ارز از ایران به مونترال چیست؟
    در این مورد اطلاعاتم صفره میشه دوستان لطف کنن راهنمایی ممنون میشم. البته با جزئیات که دقیقا کجا باید برم و چه کار کنم و هزینه اش چقدر میشه.

خیلی ممنون

سلام
    به نظر دوستان بهترین و کم هزینه ترین راه انتقال ارز از ایران به مونترال چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنیده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FATIMA_FATIMA نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

بهترین راه برای ارسال ارز از ایران به مونترال چیست؟
    در این مورد اطلاعاتم صفره میشه دوستان لطف کنن راهنمایی ممنون میشم. البته با جزئیات که دقیقا کجا باید برم و چه کار کنم و هزینه اش چقدر میشه.

خیلی ممنون
    صرافیهای ایرانی در تورنتو این کار را انجام میدهند. قیمتهای مناسبی هم می توانید پیدا کنید که تقریبا با نرخ فروش در ایران نزدیک باشد. البته صرافی مونترال را نمیدانم و شاید دوستان که آنجا سکونت دارند بهتر راهنمایی کنند ولی یکی از صرافیهای تورنتو را قبلا دوستان در همین سایت معرفی کردند نرخهای مناسبی دارد. نیاز داشتید از این طریق اقدام کنید، پیام خصوصی بدهید اطلاعات بیشتری ارسال میکنم.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member mehran23 آواتار ها

من با یکی از صرافیهای تورنتو کار میکنم که ایجنتی هم در مونترال دارد. مورد اینچنینی پیدا کنید کار راحت انجام میشود.

Senior Member mehran23 آواتار ها

اول مسافر. دوم صرافی

سلام
    به نظر دوستان بهترین و کم هزینه ترین راه انتقال ارز از ایران به مونترال چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنیده

سلام

انتقال از طریق حواله صورت بگیره یا از طریق خودپرداز خیلی فرق می کنه (تو صرف زمان و هزینه)؟

ApplyAbroad Superstar

سلام

انتقال از طریق حواله صورت بگیره یا از طریق خودپرداز خیلی فرق می کنه (تو صرف زمان و هزینه)؟

قیمت بگیرید. معمولا نرخ کارت کشیدن را کمی بیشتر محاسبه می کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

من فکر کنم کارت کشیدن به صرفه هست چون همون موقع پول تو دستتونه و دیگه اینکه نرخ فروش با کارت خیلی رقابتیه و نرخ سایتها برابره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)