صفحه 52 از 82 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

برخی صرافیها نرخهای بالاتری نسبت به دیگران میدهند چه حواله و چه کارت.
    کلا بهتر است حتما با چندجا چک کنید.
    مخصوصا به لحاظ امنیت در صورت انتقال حواله ای کنترل کنید ولی ظاهرا برخی صرافیهای تورنتو نرخهای پایینتری نسبت به صرافیهای ایرانی شهرهای دیگر دارند که در مبالغ بالاتر کاملا خرید حواله ای را به صرفه تر خواهد نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

دوستان این قضیه کارت به کارت در تورنتو که بدون کارمزد انجام میشد برچیده شده و جدیدا بر اساس میزان پولی که کارت میکشید کارمزد میگیرند و گویا یه اتحادیه ای دارند که این کارمزد رو باب کرده.

اگر کسی جایی سراغ داشت که عضو اتحادیه نبود و یا کارمزد نمی گرفت هم معرفی کنه ممنون میشم. 10 دلار هم 10 دلاره دیگه. یه دو سه تا تیم هورتون از توش در میاد دیگه.

راستی اگر خواستید بگیرید سعی کنید حداقل 10 جا قیمت بگیرید. به دو دلیل:

1. بعضی هاشون کارمزد رو دور می زنند و با قسم و آیه ازتون میخوان که جایی مطرح نکنید.

2. بعضی هاشون بهتون پیشنهاد cash با قیمت خیلی عالی میدن که براتون ارزون تر میزنند. ولی تضمینی نیست که سری بعدی قیمت خوب بده. مثلا یکی از معروف ترین هاشون صرافی پ..... هست که عموما قیمت های خوبی میده ولی بعضی وقت ها هم خیلی off هست و اگر حواستون نباشه ضرر می کنید.

در ضمن برای کسایی که دنبال خرید و محاسبه قیمت هستند قیمت امروز 2660 بود به صورت کش با سر شکن کردن کارمزد که دقیقا 30 تومن بالاتر از ایران بود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    دوستان این قضیه کارت به کارت در تورنتو که بدون کارمزد انجام میشد برچیده شده و جدیدا بر اساس میزان پولی که کارت میکشید کارمزد میگیرند و گویا یه اتحادیه ای دارند که این کارمزد رو باب کرده.

اگر کسی جایی سراغ داشت که عضو اتحادیه نبود و یا کارمزد نمی گرفت هم معرفی کنه ممنون میشم. 10 دلار هم 10 دلاره دیگه. یه دو سه تا تیم هورتون از توش در میاد دیگه.

1. بعضی هاشون کارمزد رو دور می زنند و با قسم و آیه ازتون میخوان که جایی مطرح نکنید.

2. بعضی هاشون بهتون پیشنهاد cash با قیمت خیلی عالی میدن که براتون ارزون تر میزنند. ولی تضمینی نیست که سری بعدی قیمت خوب بده. مثلا یکی از معروف ترین هاشون صرافی پ..... هست که عموما قیمت های خوبی میده ولی بعضی وقت ها هم خیلی off هست و اگر حواستون نباشه ضرر می کنید.

در ضمن برای کسایی که دنبال خرید و محاسبه قیمت هستند قیمت امروز 2660 بود به صورت کش با سر شکن کردن کارمزد که دقیقا 30 تومن بالاتر از ایران بود.
    اینجا (مونترال) هم همین جور هست گفتن که 10 دلار برای کارت کشیدن میگیرند
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها

من ديروز (پنجشنبه) از ايران دلار فرستادم تورنتو،تحويل دستي ٢٦٧٠ تومان.

[QUOTE=uxmal09;2083980]مبادلات ارزی بانکی نداریم. با یک صرافی هماهنگ کنید شماره حسابش را بدهید به کسی که میخواد واریز کنه در ایران ریال بگیرید
    مرسی از پاسختان. الان قرارشدپول روبراه به حساب صرافی
    حالا من میتونم حساب ارزی توی یکی ازبانک باز کنم به صرافی بگم دلار واریز کنه حسابم یا اینکه باید شماره حساب ریالی بدم به صرافی که پولو به ریال برام بریزه.این به اصطلاح وکیل یه مبلغی واسه انتقال پول به ایران از پولم کم کرد دیگه صرافی ازم پولی کم نمیکنه.میترسم تا برسه دستم چیزی تش نمونه

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=kolocheh;2094494]
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    مبادلات ارزی بانکی نداریم. با یک صرافی هماهنگ کنید شماره حسابش را بدهید به کسی که میخواد واریز کنه در ایران ریال بگیرید
    مرسی از پاسختان. الان قرارشدپول روبراه به حساب صرافی
    حالا من میتونم حساب ارزی توی یکی ازبانک باز کنم به صرافی بگم دلار واریز کنه حسابم یا اینکه باید شماره حساب ریالی بدم به صرافی که پولو به ریال برام بریزه.این به اصطلاح وکیل یه مبلغی واسه انتقال پول به ایران از پولم کم کرد دیگه صرافی ازم پولی کم نمیکنه.میترسم تا برسه دستم چیزی تش نمونه
    صرافی در ایران به حساب ارزی واریز نمی کنه. اگه وکیل برای انتقال پول داره از شما کارمزد می گیره پس لابد کار صرافی را هم خودش براتون انجام می ده. حساب ریالی بهشون بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان اگه صرافی خوبی که هم سرعت کارش خوب باشه هم نرخ حواله ش ممنون میشم به من پیغام بدید
    صرافی در تهران لطفا ...ممنون میشم
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 1st, 2015 در ساعت 10:41 AM دلیل: ترکیب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

دوستان کسی اطلاع داره از صرافی مطمئن و نسبتا ارزون در ونکوور؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

سلام. دوستان

نياز سريع به پاسخ اين سوالات دارم
    قصد دارم 25000 دلار از تورنتو كانادا به حساب توو ايران بريزيم،. كدوم صرافي ها توو اين شهر ميتونن اينكارو انجام بدن و مطمءن هستند؟؟. كارمزد چقدر خواهد بود؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط ferreroir نمایش پست ها
    سلام. دوستاننياز سريع به پاسخ اين سوالات دارمقصد دارم 25000 دلار از تورنتو كانادا به حساب توو ايران بريزيم،. كدوم صرافي ها توو اين شهر ميتونن اينكارو انجام بدن و مطمءن هستند؟؟. كارمزد چقدر خواهد بود؟ ممنون
    من با صرافي (س..ا.ه) كار كردم،نرخش در كل بنظرم از همه جا بهتره.اسم كامل نميشه نوشت ،تبليغ بحساب مياد ،رمزي نوشتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)