صفحه 53 از 82 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ferreroir نمایش پست ها
    سلام. دوستان

نياز سريع به پاسخ اين سوالات دارم
    قصد دارم 25000 دلار از تورنتو كانادا به حساب توو ايران بريزيم،. كدوم صرافي ها توو اين شهر ميتونن اينكارو انجام بدن و مطمءن هستند؟؟. كارمزد چقدر خواهد بود؟
    ممنون
    اگر میخواین به حساب کارت شتاب بریزید تمام صرافی های ایرانی انجام میدن، بهشون زنگ بزنید ببینید کدوم قیمت بهتر میدن، کارمزدش هم فکر کنم 20-30 دلار باشه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

سلام دوستان
    برای انتقال 20000 دلار ار ایران به کانادا چه روشی رو پیشنهاد میکنین؟
    من چقدر هرینه باید بپردازم برای انتقال؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای انتقال 20000 دلار ار ایران به کانادا چه روشی رو پیشنهاد میکنین؟
    من چقدر هرینه باید بپردازم برای انتقال؟
    ممنون
    سلام.اگه از طريق صرافي بفرستين اينجوري ميشه كه مثلاًصرافي (م) در شهرك غرب كه در حال حاضر بهترين نرخها را ميده،براي تحويل دستي در تورنتو بدين گونه عمل ميكنه. وقتي $ كانادا در ايران ٢٦٨٥ تومان باشه ،شما با نرخ هر $ ٢٧٠٥ تومان در ايران پرداخت ميكنيد و در تورنتو در همان روز تحويل ميگيريد.

Junior Member

سلام دوستان منو همسرم و فرزندم چند وقت دیگه عازم کانادا هستیم میخواستم ببینم میتونیم 30000 دلار همراه خودمون ببریم ؟ایا تو فرودگاه ایران برامون مشکلی پیش نمیاد؟ در ضمن ما برای انتقال مابقی پولمون به کانادا میخوایم بعد از رسیدن یه ونکوور یه حساب باز کنیم و از ایران از طریق صرافی کم کم برامون پولمون رو بفرستن سوالم اینه که ایا به پولهایی که از ایران برای ما میفرستن مالیات تعلق میگیره و سوال دوم اینکه ایا راه مطمئن تر و کم هزینه تری هم برای انتقال مبالغ بالا هست

دوستان این داستانی که کارت عضو شتاب بکشی توی کانادا دلار بهت تحویل بدن، توی شهر ادمونتون میدونین امکانش هست؟ کارمزد داره؟ چقدر و نرخ دلارشون چطوره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fa1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان منو همسرم و فرزندم چند وقت دیگه عازم کانادا هستیم میخواستم ببینم میتونیم 30000 دلار همراه خودمون ببریم ؟ایا تو فرودگاه ایران برامون مشکلی پیش نمیاد؟ در ضمن ما برای انتقال مابقی پولمون به کانادا میخوایم بعد از رسیدن یه ونکوور یه حساب باز کنیم و از ایران از طریق صرافی کم کم برامون پولمون رو بفرستن سوالم اینه که ایا به پولهایی که از ایران برای ما میفرستن مالیات تعلق میگیره و سوال دوم اینکه ایا راه مطمئن تر و کم هزینه تری هم برای انتقال مبالغ بالا هست
    در جواب سوال اولتون :

طبق قوانین ایران، خروج ارز بصورت اسکناس همراه مسافر برای مبالغ بیش از 5000 دلار (و یا معادل آن بصورت ارزهای دیگر) مجاز نیست[تبصره].با این حال خیلی از دوستان موقع خروج، بیش از این مبلغ رو باخودشون داشتن و مشکلی هم پیش نیومده و خود من هم در چند سفر اخیر که داشتم تو فرودگاه امام کسی چیزی از من در این زمینه نپرسیده.

البته،خب به قول یکی از دوستان اینطور هم نباشه که اون همه اسکناس رو تو یه جیب بزارین که برادارن محترم بازرسی از شما بپرسن: ِبرادر اون چیز حجیم چیه تو جیبت!

بهتره که مبالغ رو به چند جا تقسیم کنید متلا میتونین قسمتی از پول پیش شما و قسمتی هم پیش همسرتون باشه و اونها رو تو کوله یا ساک های مختلف بزارین که شک برانگیر نباشه؛ البته دقت کنین ترجیحا توی چمدونی که میدین به بار نذارین چون اون چمدون ها همیشه امگان گم شدنشون وجود داره و فقط تو اونهایی که با خودتون تو کابین میبرین، بزرین.البته توصیه میشه بدلایل محدودیت های تبادل مالی بین ایران و کانادا،بهتره در موقع ورود بیش از 40 هزاز دلار با خودتون همراه نداشته باشین[منبع].علاوه بر این، کلا از اونجایی که حمل مبالغ بالا بصورت نقد کار پر ریسکی هست بهتره سرمایه زندگی تون رو از روشهای مطمن تر دیگه منتقل کنید.

همچنین به خاطر داشته باشین که موقع ورود به کانادا حتما داشتن این مبلغ (که بیش از 10 هزار دلار هست ) رو در کارت مربوطه اعلام کنید.ضمنا میتونین در مورد نوع ارزی که میخوایین با خودتون ببرین این تاپیک رو هم مطالعه کنید و در این مورد تصمیم گیری کنید.

پی نوشت :

ویرایش توسط sepehr_5566 : December 11th, 2015 در ساعت 12:49 AM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    در جواب سوال اولتون :

طبق قوانین ایران، خروج ارز بصورت اسکناس همراه مسافر برای مبالغ بیش از 5000 دلار (و یا معادل آن بصورت ارزهای دیگر) مجاز نیست[تبصره].با این حال خیلی از دوستان موقع خروج، بیش از این مبلغ رو باخودشون داشتن و مشکلی هم پیش نیومده و خود من هم در چند سفر اخیر که داشتم تو فرودگاه امام کسی چیزی از من در این زمینه نپرسیده.

البته،خب به قول یکی از دوستان اینطور هم نباشه که اون همه اسکناس رو تو یه جیب بزارین که برادارن محترم بازرسی از شما بپرسن: اخوی اون چیز حجیم چیه تو جیبت!

بهتره که مبالغ رو به چند جا تقسیم کنید متلا میتونین قسمتی از پول پیش شما و قسمتی هم پیش همسرتون باشه و اونها رو تو کوله یا ساک های مختلف بزارین که شک برانگیر نباشه؛ البته دقت کنین ترجیحا توی چمدونی که میدین به بار نذارین چون اون چمدون ها همیشه امگان گم شدنشون وجود داره و فقط تو اونهایی که با خودتون تو کابین میبرین، بزرین.البته توصیه میشه بدلایل محدودیت های تبادل مالی بین ایران و کانادا،بهتره در موقع ورود بیش از 40 هزاز دلار با خودتون همراه نداشته باشین[منبع].علاوه بر این، کلا از اونجایی که حمل مبالغ بالا بصورت نقد کار پر ریسکی هست بهتره سرمایه زندگی تون رو از روشهای مطمن تر دیگه منتقل کنید.

همچنین به خاطر داشته باشین که موقع ورود به کانادا حتما داشتن این مبلغ (که بیش از 10 هزار دلار هست ) رو در کارت مربوطه اعلام کنید.ضمنا میتونین در مورد نوع ارزی که میخوایین با خودتون ببرین این تاپیک رو هم مطالعه کنید و در این مورد تصمیم گیری کنید.

پی نوشت :

با سپاس از پاسخ شما من دقیقا متوجه نشدم که پی نوشت مربوط به چی هست یعنی کسی نمیتونه برای ما از ایران به حسابمون پول واریز کنه؟ من یه کم گیج شدم لطفا اگه کسی میتونه در مورد دو سوال آخری که تو پست قبلی نوشتم منو راهنمایی کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fa1982 نمایش پست ها
    با سپاس از پاسخ شما من دقیقا متوجه نشدم که پی نوشت مربوط به چی هست یعنی کسی نمیتونه برای ما از ایران به حسابمون پول واریز کنه؟ من یه کم گیج شدم لطفا اگه کسی میتونه در مورد دو سوال آخری که تو پست قبلی نوشتم منو راهنمایی کنه
    انتقال پول برای مصارف شخصی (غیر تجاری) و از خارج از سیستم بانکی ایران (مثلا از طریق صرافی) تا سقف چهل هزار دلار در هر بار مجازست. البته امکان داره دولت جدید کانادا در آینده در مورد این محدودیتها بازنگری انجام بده.

Junior Member

سلام

من ایران هستم و قراره 25000$ از یه شرکت آمریکایی از طریق wire transfer (سوئیفت) دریافت کنم. کشور دریافت کننده رو هرجایی میتونم بدم غیر از ایران.
    حالا سوال من اینه که صرافی های کانادا قبول میکنند من حساب اون ها رو بدم و اونها پول رو به من تو ایران تحویل بدن؟ تا حالا کسی این کارو کرده؟
    ویرایش توسط faraz_k : November 17th, 2015 در ساعت 02:33 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_k نمایش پست ها
    سلام

من ایران هستم و قراره 25000$ از یه شرکت آمریکایی از طریق wire transfer (سوئیفت) دریافت کنم. کشور دریافت کننده رو هرجایی میتونم بدم غیر از ایران.
    حالا سوال من اینه که صرافی های کانادا قبول میکنند من حساب اون ها رو بدم و اونها پول رو به من تو ایران تحویل بدن؟ تا حالا کسی این کارو کرده؟
    معمولا علاقه ای به این کار ندارن چون تبعات مالیاتی داره براشون ولی انجام پذیره. چرا از خدمات ارزی بانک های ایران استفاده نمی کنید؟ حساب ارزی در مثلا بانک سامان باز کنید، خودشون یک لیست از حساب های بانکی واسط در کشورهای مختلف مثل سویس و مالزی به شما میدن که شرکت میتونه برای شما به اون حسابها واریز کنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)