صفحه 55 از 82 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط rzmehran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام سه هزار دلار از کانادا بفرستم ایران.شنیدم صرافیها تو تورنتو اینکارو انجام میدن.ولی شنیدم که پول ادمو یه مدت زیادی نگه میدارن وکلا اذیت میکنن. میخواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داره یا صرافی میشناسه که اینکارو سریع انجام بده. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بذارین
    من يكبار اين كار را انجام دادم و فقط با اختلاف ساعتي كه با ايران داشتيم افتاد فردا صبح به وقت ايران. ولي يك راهه ديگه هم هست كه با دوستانتون تبادل را انجام بديد .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من يكبار اين كار را انجام دادم و فقط با اختلاف ساعتي كه با ايران داشتيم افتاد فردا صبح به وقت ايران. ولي يك راهه ديگه هم هست كه با دوستانتون تبادل را انجام بديد .
    سلام دوست عزیز.ممنون از راهنماییتون.میشه لطف کنید بگید از کدوم شهر واز طریق کدوم صرافی اینکارو انجام دادید.ممنونتون میشم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rzmehran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.ممنون از راهنماییتون.میشه لطف کنید بگید از کدوم شهر واز طریق کدوم صرافی اینکارو انجام دادید.ممنونتون میشم
    صرافي را تو امتياز براتون فرستادم و تورنتو بود. البته من خودم تورنتو نبودم وشماره حساب داد منتقل كردم ، ولي كلا كار پر ريسكيه.

ApplyAbroad Guru

دولت کانادا امروز تحریمهای عمومی صادرات و واردات علیه ایران منجمله ممنوعیت انتقال بیش از چهل هزار دلار در هر نوبت را لغو کرد.

http://www.international.gc.ca/sanct....aspx?lang=eng

جزئیات تغییرها:

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دولت کانادا امروز تحریمهای عمومی صادرات و واردات علیه ایران منجمله ممنوعیت انتقال بیش از چهل هزار دلار در هر نوبت را لغو کرد.

جزئیات تغییرها:
    این خبر خوبیه یعنی الان میشه از طریق بانکها هم پول فرستاد و دیگه نیازی به صرافی نیست؟
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    این خبر خوبیه یعنی الان میشه از طریق بانکها هم پول فرستاد و دیگه نیازی به صرافی نیست؟
    بعضی از بانکها بنظر میرسد هنوز روی لیست اشخاص حقیقی و حقوقی تحریم شده هستند ولی در حالت کلی احتمالا باید بشه با بانکی که روی لیست نیست کار کرد. منتهی مطمئن نیستم هزینه انتقالش از صرافی بهتر در بیاد.

Senior Member

سلام
    من میخواستم ببینم الان برای انتقال پول به ایران ایا محدودیتی وجود داره؟ با توجه به داستان تحریم و این حرفها؟ مثلا اگر برای خانواده ادم بخواد پولی بفرسته؟
    و ایا اگر شخصی بخواد برای خیریه ای در ایران یا بنیاد بیماری های خاص یا ازین جور سازمان ها پولی واریز کنه, میشه؟ یا نمیشه و ممکن هست خطر پولشویی و این جور حرفها به میان بیاد؟
    ممنون از همه

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم ببینم الان برای انتقال پول به ایران ایا محدودیتی وجود داره؟ با توجه به داستان تحریم و این حرفها؟ مثلا اگر برای خانواده ادم بخواد پولی بفرسته؟
    و ایا اگر شخصی بخواد برای خیریه ای در ایران یا بنیاد بیماری های خاص یا ازین جور سازمان ها پولی واریز کنه, میشه؟ یا نمیشه و ممکن هست خطر پولشویی و این جور حرفها به میان بیاد؟
    ممنون از همه
    از طریق بانک نمیشه. پول که همیشه میشه فرستاد از طریق صرافها و یا کسی که میاد ایران اون میاره.
    منظورتون از چه طوریقی هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    از طریق بانک نمیشه. پول که همیشه میشه فرستاد از طریق صرافها و یا کسی که میاد ایران اون میاره.
    منظورتون از چه طوریقی هست؟
    منظورم از طریق مسافر نبود. با صرافی یا بانک که فرمودید بانک نمیشه
    میخواستم بدونم ایا فرستادن پول برای سازمانهای خیریه ی افراد بیمار در ایران اصلا قانونی هست؟ یا خیر؟ چون نمیخوام اصلا ریسک داشته باشه از لحاظ قانونی

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    منظورم از طریق مسافر نبود. با صرافی یا بانک که فرمودید بانک نمیشه
    میخواستم بدونم ایا فرستادن پول برای سازمانهای خیریه ی افراد بیمار در ایران اصلا قانونی هست؟ یا خیر؟ چون نمیخوام اصلا ریسک داشته باشه از لحاظ قانونی
    خوب تنها میمونه از طریق صرافی. خوب خیلی هم خوب. چه ریسکی!؟
    پول رو که میفرستن واسه حساب به اسم شما. شما دلار میدین به صراف در کانادا یا هرجا اونها حدود 5 تا 10 روز پول رو به حسابی که میخواین میفرستن.
    البته من میدونم منظور شما چیه و بلاخره ایران هست و قوانین نانوشته ش! ولی در حالت کلی کمی بعیده مشکلی پیش بیاد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)