صفحه 6 از 82 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام

ممنون از راهنمائی دوستان عزیز.ما 4 نفر هستیم که مسلما باید دلار زیاد تری اقلا برای 6 ماه همراه داشته باشیم.آیا هرکدام جداگانه میتونیم مثلا20 هزار دلار داشته باشیم و در فرودگاه اعلام نمائیم؟

ضمنا بااین وضعیت فعلی ارتباطات ایران وکانادا چگونه میتونیم حساب باز کنیم که پول بیشتر از 10000 دلار رو قبل از لندینگ به این حساب در کانادا بریزیم!!!

با سپاس از پاسخ شما

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi نمایش پست ها
    سلام

ممنون از راهنمائی دوستان عزیز.ما 4 نفر هستیم که مسلما باید دلار زیاد تری اقلا برای 6 ماه همراه داشته باشیم.آیا هرکدام جداگانه میتونیم مثلا20 هزار دلار داشته باشیم و در فرودگاه اعلام نمائیم؟

ضمنا بااین وضعیت فعلی ارتباطات ایران وکانادا چگونه میتونیم حساب باز کنیم که پول بیشتر از 10000 دلار رو قبل از لندینگ به این حساب در کانادا بریزیم!!!

با سپاس از پاسخ شما
    در ایران مجاز هستید به ازای هر نفر 10000 دلار خارج کنید.البته می شود بیشتر از این هم همراه داشته باشید ولی اگر متوجه شوند مانع از خروج آن می شوند.مابقی را بگویید از طریق صرافی برایتان بفرستند.

Junior Member

سلام

دوستانی که تجربه خرید کردیت کارتی بلیط رو دارن:
    آیا میشه از یک Visa Debit به یک Visa Credit کارت پول ترنسفر کرد؟ چطوری؟

سپاس

What you don't see with your eyes, don't witness with your mouth

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amigo نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که تجربه خرید کردیت کارتی بلیط رو دارن:
    آیا میشه از یک Visa Debit به یک Visa Credit کارت پول ترنسفر کرد؟ چطوری؟

سپاس
    من در حد اطلاعات خودم شما رو راهنمایی‌ می‌کنم.
    تا اونجایی که من می‌دونم کارت‌های gift که معمولاً در ایران خریداری میشوند قابل شارژ نیستند.
    اما وقتی‌ مثلا شما در کانادا حساب باز می‌کنید تقاضای یک کارت هم در آن حساب می‌کنید، که در online banking می‌شه از پول داخل حسابتون به حساب credit card پول واریز کرد. بنابر این یک نفر می‌تونه به حساب شما (با استفاده از شماره حساب شما، نه مشخصات کردیت کارت) پول بریزه و شما اون پول رو خودتون به credit انتقال بدهید اما فکر نمیکنم از credit card یا debit بشه به credit card دیگری پول انتقال داد.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من در حد اطلاعات خودم شما رو راهنمایی‌ می‌کنم.
    تا اونجایی که من می‌دونم کارت‌های gift که معمولاً در ایران خریداری میشوند قابل شارژ نیستند.
    اما وقتی‌ مثلا شما در کانادا حساب باز می‌کنید تقاضای یک کارت هم در آن حساب می‌کنید، که در online banking می‌شه از پول داخل حسابتون به حساب credit card پول واریز کرد. بنابر این یک نفر می‌تونه به حساب شما (با استفاده از شماره حساب شما، نه مشخصات کردیت کارت) پول بریزه و شما اون پول رو خودتون به credit انتقال بدهید اما فکر نمیکنم از credit card یا debit بشه به credit card دیگری پول انتقال داد.
    در کانادا و امریکا معمولا کردیت کارت امکان cash advance داره که اجازه میده از اون پول هم بگیرید با محدودیت های خاص. برای اینکار گاهی دسته چکهای مخصوص هم براتون میفرستند. میتونید با استفاده از این چک ها بالانس یک کردیت کارت دیگر رو پرداخت کنید که بعبارتی انتقال بالانس از یک کردیت کارت به یک کردیت کارت دیگه میشه.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در کانادا و امریکا معمولا کردیت کارت امکان cash advance داره که اجازه میده از اون پول هم بگیرید با محدودیت های خاص. برای اینکار گاهی دسته چکهای مخصوص هم براتون میفرستند. میتونید با استفاده از این چک ها بالانس یک کردیت کارت دیگر رو پرداخت کنید که بعبارتی انتقال بالانس از یک کردیت کارت به یک کردیت کارت دیگه میشه.
    من در مورد پرداخت با چک اطلاعی ندارم، اما اگه این قضیه این طور که شما میفرمایید جز cash advance باشه سود ۱۹.۹% براش حساب می‌شه. پس باید دقت کنند که از prepaid استفاده کنند.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من در مورد پرداخت با چک اطلاعی ندارم، اما اگه این قضیه این طور که شما میفرمایید جز cash advance باشه سود ۱۹.۹% براش حساب می‌شه. پس باید دقت کنند که از prepaid استفاده کنند.
    الآن در کانادا و امریکا بخاطر رقابت شدید بین شرکتهای ارائه دهنده کردیت کارت نرخ های تشویقی کوتاه و دراز مدت روی این چک ها داده میشه. من هر ماه دو سه تا نرخ تشویقی شش ماهه و دوازده ماهه با نامه برام میاد. آخریش همین هفته قبل یکی از کردیت کارت ها چک با بهره صفر درصد (بدون بهره!) برای مدت شش ماه داده بود. تا شش ماه اون تموم بشه یک نرخ تشویقی دیگه از یک کردیت کارت دیگه میرسه و بالانس رو منتقل میکنید. البته باید دقیقا شرایط قرارداد نرخ تشویقی رو خوند که فی های مخفی و نظیر اون نداشته باشه (مثلا بعضی شرکتها مثل MBNA یک درصد برای cash transfer شارژ میکنند).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

سلام
    ممنون از راهنمایی های ghlobe و sahand عزیز،

سوالم دقیقا این هستش:
    من با visa credit card یکی از اقوام بلیط کانادا خریدم. خودم visa debit card از پارسیان دارم.
    می خوام بدونم اگر پارسیانم رو شارژ کنم می تونم به حساب کردیت فامیلمون ترنسفر کنم یا نه؟ (ظاهرا اگر تا 1 ماه پول به کردیتشون بر نگرده مشمول چند درصدی اینترست می شن ...)
    از صرافی ها چطور، میشه مستقیم به visa credit card پول ریخت؟

سپاس

What you don't see with your eyes, don't witness with your mouth

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ايشون حتما دبيت كارت هم دارند شما مى تونيد از صرافى به اين حسابشون پول واريز كنيد ايشون خودشون به كريديتشان منتقل مى كنند.

سلام دوستان
    آیا کسی می تونه در غیاب ما توی کانادا برامون حساب باز کنه؟ یا حتی مشترک؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)