صفحه 60 از 82 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

فکر نمیکنم اینکه صرافی تو ایران با واسطه یا بی واسطه پولو به حساب بانکی ما تو کانادا منتقل میکنه خیلی مهم باشه مساله مهم اینه که خونواده میتونن ظرف ۴،۵ روز از ایران به حساب بانکیمون پول واریز کنن و مبلغی هم که صرافی به عنوان کارمزد برمیداره حدود ۳۰ دلاره و به نظرمن برای همچین انتقالی TD بهتر از RBC هست. این نظر شخصی من هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    اگر منظور انتقال مستقيم پول مثل حواله يا واير ترانسفر است صرافى ها امكان ارسال از اين طريق را ندارند و فقط به عامل خود در مقصد اطلاع ميدهند كه به كدام حساب وبانك واريز شود . فقط بانك ها ميتوانند مستقيم به حساب يكديگر پول واريز كنند. كار صرافى هاى ايران هم اين است كه پول را از خريدار ميگيرند و بعد به عامل خود در مقصد اطلاع ميدهند كه به كدام حساب واريز شود و مستقيم امكان انتقال پول ندارند. بعضى صرافى هاى بزرگ بنام خودشان حساب بانكى دارند و ميتوانند از حساب خودشان پول به حساب مشترى بريزن كه اين صرافى ها در ايران وجود نداشته و در دبى يا هنگ كنگ مستقر هستند.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    فکر نمیکنم اینکه صرافی تو ایران با واسطه یا بی واسطه پولو به حساب بانکی ما تو کانادا منتقل میکنه خیلی مهم باشه مساله مهم اینه که خونواده میتونن ظرف ۴،۵ روز از ایران به حساب بانکیمون پول واریز کنن و مبلغی هم که صرافی به عنوان کارمزد برمیداره حدود ۳۰ دلاره و به نظرمن برای همچین انتقالی TD بهتر از RBC هست. این نظر شخصی من هست.
    دوست عزيز قيمت دلار حواله اى كانادا را اطلاع داريد ؟ قيمت كارتى ان در حال حاضر ٢٨٠٠ ميباشد ، اگر قيمت حواله را اطلاع داريد ممنون ميشم اعلام فرماييد

Junior Member

حالا که بحث صرافی داغه این تجربه من :
    هفته پیش 15000 دلار از یکی از صراف های میدان محسنی به حساب rbc من حواله کردند، 200.000 تومان کارمزد گرفتند، نرخ دلار حواله ای هم دلاری 40 تومان بیشتر از نرخ روز نقدی حساب کردند. 3 روز بعد هم اینجا در حسابم بود. برای اینکه خیلی هم عدد بزرگ به نظر نیاد، یک بار 7000 تا یک باز 8000 تا جدا جدا برام ریختند.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    جهت اطلاع TD یکی از بدترین بانک های کانادا به لحاظ مسائل پولی ایرانیان است. صرافی لزوما نباید برای شما به حسابی واریز کنه. می تونید اینجا ازشون نقد بگیرید یا مانی اردر بعد به هر حسابی که دوست داشتید واریز کنید.
    موافقم. به نظر من هم تی دی برخلاف تصور عمومی اصلا بانک خوبی نیست... من کلا حساب هام رو توش بستم و خلاص!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Senior Member mehran23 آواتار ها

بستگی به نوع خدمات بانک ها شرایط و کیفیتشان متفاوت است. بنده هم راجع به تی دی موافقم، غیر از خدمات به ایرانیها و اینکه سایتشان در ایران قابل دسترس نیست. سیستم آنلاین یوزر فرندلی هم ندارند. ولی در دادن تسهیلات در خیلی از موارد از بانکهای خوب هستند و تعداد شعب خیلی زیادی هم دارند.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    بستگی به نوع خدمات بانک ها شرایط و کیفیتشان متفاوت است. بنده هم راجع به تی دی موافقم، غیر از خدمات به ایرانیها و اینکه سایتشان در ایران قابل دسترس نیست. سیستم آنلاین یوزر فرندلی هم ندارند. ولی در دادن تسهیلات در خیلی از موارد از بانکهای خوب هستند و تعداد شعب خیلی زیادی هم دارند.
    td انلاین یوزر داره و از ایران هم باز میشه ، یعنی پارسال که ایران بودم باز شد ولی یک عیب بزرگ که داره موقع حساب باز کردن برای قسمت محل تولد بازکننده حساب کشور ایران جز لیستش نبود !!

نقل قول نوشته اصلی توسط babakgh نمایش پست ها
    حالا که بحث صرافی داغه این تجربه من :
    هفته پیش 15000 دلار از یکی از صراف های میدان محسنی به حساب rbc من حواله کردند، 200.000 تومان کارمزد گرفتند، نرخ دلار حواله ای هم دلاری 40 تومان بیشتر از نرخ روز نقدی حساب کردند. 3 روز بعد هم اینجا در حسابم بود. برای اینکه خیلی هم عدد بزرگ به نظر نیاد، یک بار 7000 تا یک باز 8000 تا جدا جدا برام ریختند.

اگر مبلغ زیاد را در یک مرحله به حساب واریز کنند ، چه اشکالی پیش میاد ، که همه همین توصیه رو میکنن ،حتی کارمند خود بانک ؟ طبیعیه که کسی که تازه اومده ، برای زندگیش پول بیاره ، نیست ؟ یعنی سوال و جواب میکنن ، یا بعدا تو سابقه مون ، نکته منفیه یا چیز دیگه ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    اگر مبلغ زیاد را در یک مرحله به حساب واریز کنند ، چه اشکالی پیش میاد ، که همه همین توصیه رو میکنن ،حتی کارمند خود بانک ؟ طبیعیه که کسی که تازه اومده ، برای زندگیش پول بیاره ، نیست ؟ یعنی سوال و جواب میکنن ، یا بعدا تو سابقه مون ، نکته منفیه یا چیز دیگه ؟
    معمولا سختگيرى روى نيو كامرها وجود نداره يا خيلى كمتره و با يك توضيح حل ميشه ، ولى براى افراد مقيم و يا شركت ها بايد منشاء پول مشخص باشه ، در واقع بانك از پول نقد خوشش نمياد و دوست داره بجاش اعتبارات اسنادى رو جابجا كنه ، اينها همش بخاطر قوانين ضد پولشويي است .

Junior Member

دوستان این جریان دلار آمریکا تو ایران گرفتن و تو کانادا تبدیل کردن واقعا سودی داره تا اینکه از همون اول دلار کانادا بگیریم؟ اگه تفاوت زیاد نشه فکر کنم به دردسرش بیارزه
    باز کسایی که تجربه دارن خوشحال میشم نظرشونو بگن که کدوم بهتره؟ بر فرض موقع خرید 10000 دلار کانادا از صرافی ایران

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi21 نمایش پست ها
    دوستان این جریان دلار آمریکا تو ایران گرفتن و تو کانادا تبدیل کردن واقعا سودی داره تا اینکه از همون اول دلار کانادا بگیریم؟ اگه تفاوت زیاد نشه فکر کنم به دردسرش بیارزه
    باز کسایی که تجربه دارن خوشحال میشم نظرشونو بگن که کدوم بهتره؟ بر فرض موقع خرید 10000 دلار کانادا از صرافی ایران
    بايد نرخ روز را محاسبه كنيد تا سود و زيان ان معلوم شود.
    معمولا دلار كانادا در ايران كم ياب تر است و قيمت ان از تبديل بين المللى هم بيشتر است ، اذا در اغلب اوقات خريد دلار امريكا در ايران و تبديلش به دلار كانادا در كانادا به صرفه تر ميباشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)