صفحه 62 از 82 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    من یک سوال از شما بپرسم. ایا در سراسر کانادا ترخ یکی هست؟!
    دوست من من دو بار عوض کردم یکبار 5000 دلار امریکا حدود 300 هزار تومن سود بردم 3 سال پیش. یکبار هم حدود چند ماه پیش بود که برای خواهرم فرستادم حساب کردیم برای 10 هزار دلار حدود 500 تومان سودش شد.
    نرخ های تبدیل خیلی با اون چیزی که در xe می بینید تفاوت داره. نمونه عملی: هفته پیش نرخ تبدیل در xe کمی بالای 1.31 بود. همان روز بانک پیشنهاد 1.27 داد برآیند چند تا صرافی بزرگ تورنتو 1.29. صرافی های غیر ایرانی در مال ها که اصلا سراغشون نرید خیلی بهتره چون کارمزد جداگانه هم می گیرن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

يك تجربه واقعى :
    دوست من دلار امريكا از ايران خريد ٣٥٥٥ تومان ، در كانادا براى هر دلار امريكا به ايشان ١/٢٩ دلار كانادا دادند ، يعنى مثل اين بود كه دلار كانادا رو ٢٧٣٤، تومان خريده است . همون موقع قيمت اسكناس دلار كانادا در ايران ٢٧٨٠ تومان بود و قيمت كارت به كارت در تورنتو ٢٨٠٦ تومان

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    يك تجربه واقعى :
    دوست من دلار امريكا از ايران خريد ٣٥٥٥ تومان ، در كانادا براى هر دلار امريكا به ايشان ١/٢٩ دلار كانادا دادند ، يعنى مثل اين بود كه دلار كانادا رو ٢٧٣٤، تومان خريده است . همون موقع قيمت اسكناس دلار كانادا در ايران ٢٧٨٠ تومان بود و قيمت كارت به كارت در تورنتو ٢٨٠٦ تومان
    دقیقا مثل همین مثال را بنده عرض کردم. دم شما گرم
    فرق معامله میشهدقیقا 46 تومان اصلا شما بزار برای هر دلار 30 تومان ببین برای 10 هزار تا چقدر میشه. همون مقدار رو من سود کردم بار اول در کانادا.
    دوستانی هم که میگن قیمت خرید و فروش و اینجور چیزا، نه دقت کنید:
    من در پست بالا هم گفتم و محاسبه کردم دقیقا و براتون گفتم. اون نرخها هم درسته در xe فقط برای فروش هست ولی برای خرید خیلی با اون تفاوتی نداره شاید در حد 0.02 نه دیگه 0.2 من با اون نرخ دلار بخرم از ایران حالا اینکه برای دوستان نرخ تبدیل رو متفاوت حساب کردن کاری با اون ندارم. حتی یکی از دوستان برای من پ.خ داد که بارش صراف ایرانی تورنتو 1.276 محاسبه کرده که خوب اونجاش دیگه به نوشته های من مربوط نیست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ صرافی تو کانادا پیدا نمیکنی که با نرخ اون سایتی که شما گذاشتی دلار آمریکا رو ازت بخره. سایتی که من گذاشتم سایت یکی از صرافیهای تورنتو بود که بین بقیه صرافی ها نرخ بهتری داشت. (فروششون 1.32 هست، خریدشون 1.30 که تو اون سایت گذاشته 1.31) در مورد صرافی ایران هم بهترین کار اینه که آدم از چند تا صرافی تو ایران بپرسه ولی سایتی که من گذاشتم سایت اتحادیه طلا و جواهر هستش (که معمولا نرخ فروش رو میزاره) در ضمن شما سایت یک صرافی رو گذاشتی نه نرخ رسمی. معمولا صرافی ها بسته به مقدار دلار و ریالی که در لحظه دارن قیمتهاشون متفاوت هستش و ممکنه سایت این صرافی با بقلیش فرق کنه و دقیقترین سایت معنی نداره. پس به قول خودت بهتره با اختمالات باری نکنیم ;-) من خودم این کار رو کردم .تو ایران دلار کانادا بگیری به صرفه تره. الکی در دادن اطلاعات غلط پافشاری نکن. این تفاوتی که میگی اصلا منطقی و معقول نیست. (من تو ایران یکی از بیزنسهام خرید و فروش سکه و دلار هستش، مطمئن باش اگر تفاوتش این قدر بود من ماهی یک بار بین ایران و کانادا رفت و آمد میکردم ;-) )
    موفق باشی
    من اینجا (مونترال) زیاد نشده که برم صرافی، ولی با تجربه خودم و شنیده هام از بقیه توی اینجا، حرف شما رو تایید می کنم، اگه یک وقتهایی هم واقعا قیمتها جوری بشه که بشه اون جوری سود برد، سود بسیار ناچیزی خواهد بود.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان یک سوال. من و همسرم پی آر هستیم. الان ایران هستیم. موقع برگشت به کانادا اگر همراهمون 10،000 دلار نقد داشته باشیم از نظر اداره گمرک مشکلی نداره که نه؟
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان یک سوال. من و همسرم پی آر هستیم. الان ایران هستیم. موقع برگشت به کانادا اگر همراهمون 10،000 دلار نقد داشته باشیم از نظر اداره گمرک مشکلی نداره که نه؟
    ممنون از لطفتون
    هيچ مشكلي نداره فقط توي فرم گمرك كه تو هواپيما بهتون ميدن ، اعلام كنيد.

این بحث کارمزد در صرافی های داخل مال ها یه چیز من در آوردی هست. برای مثال یه صرافی هست به نام مثقال نزدیک سوپر خوراک که این 30 دلار رو نمیگیره تو تورنتو و خود اونا هم میگن من در آوردیه. با چند بار گشتن میشه جایی رو پیدا کرد که این 30 دلار رو نگیره. من مشکل دیگه ای دارم این تفاوت دلار در ایران و کانادا خیلی زیاد شده. الان دلار امروز ایران 2750 هست و اینجا دارند میدن 2840. تازه جای خیلی منصف. دلاری 90 تومن ضرر خیلیه. قبلا این رقم نزدیک به 20 تومن بود. چه کار میشه کرد؟
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

سوال آخر این که قبلا یه بار کسی به من اطلاعاتی داد که قیمت حواله دلار (بدون محاسبه کارمزد) از دلار صرافی در ایران کمتر بود. یعنی از ایران حواله که میزدند مثلا اگر قیمت روز بود 2750 قیمت حواله بود 2730. من تعجب کردم چک کردم و درست بود ولی خاطرم نمیاد جریانش چی بود. کسی اطلاع داره؟
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    سوال آخر این که قبلا یه بار کسی به من اطلاعاتی داد که قیمت حواله دلار (بدون محاسبه کارمزد) از دلار صرافی در ایران کمتر بود. یعنی از ایران حواله که میزدند مثلا اگر قیمت روز بود 2750 قیمت حواله بود 2730. من تعجب کردم چک کردم و درست بود ولی خاطرم نمیاد جریانش چی بود. کسی اطلاع داره؟
    الان ديگه اون هم گرونتر شده و فقط ٣٠-٢٠ تومن از قيمت اينجا كمتره

كسي هست بخواد از ونكوور پول بفرسته ايران؟ من الان ايرانم و مي تونم معادل دلاري ريال بدم و تو ونكوور دلار كانادا بگيرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)