صفحه 63 از 82 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

سلام دوستان، کسی از قوانین بانک کانادا در مورد انتقال پول از ایران خبر داره؟ منظورم جابجایی مبلغ چند میلیون دلار از ایران به حساب خودم در کانادا ست، کارت پی آر دارم الان در ایران هستم ولی میخوام برم ونکوور و این مبلغ رو با صرافی به حسابم در کانادا منتقل کنم، ایا میشه یکجا پول رو برد؟ قوانین مالیات و پولشویی چطوریه که میگن ؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaznfz نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی از قوانین بانک کانادا در مورد انتقال پول از ایران خبر داره؟ منظورم جابجایی مبلغ چند میلیون دلار از ایران به حساب خودم در کانادا ست، کارت پی آر دارم الان در ایران هستم ولی میخوام برم ونکوور و این مبلغ رو با صرافی به حسابم در کانادا منتقل کنم، ایا میشه یکجا پول رو برد؟ قوانین مالیات و پولشویی چطوریه که میگن ؟
    بالاي ده هزار دلار بايد وضعيت پول مشخص بشه و اعلام كنيد كه اين پول از كجا اومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    بالاي ده هزار دلار بايد وضعيت پول مشخص بشه و اعلام كنيد كه اين پول از كجا اومده
    خب همین رو میخواستم بدونم که مدارک رو کجا باید اعلام کنم؟ اداره ی مالیات؟ چون از بانک پرسیدم گفتن ما که هیچ مشکلی با هر مبلغ نداریم. ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

در حال خاضر بهترین روش انتقال پول از کانادا به ایران چی هست؟ ترجیحا عیر حضوری و انلاین؟ که خیلی هم ضرر نده تو کارمزد و تغییر ترخ دلار هواله ای و .....؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaznfz نمایش پست ها
    خب همین رو میخواستم بدونم که مدارک رو کجا باید اعلام کنم؟ اداره ی مالیات؟ چون از بانک پرسیدم گفتن ما که هیچ مشکلی با هر مبلغ نداریم. ممنونم
    موقع انتقال پول به بانكتون در كانادا بايد براى بانك توضيح بدين پول از كجا اومده، مثلا پرينت بانكى حسابتون در ايران رو ترجمه كنيد كنيد و نشون بديد.سر سال هم موقع پر كردن ماليات بگيد كه اين پول درآمد بوده ياسرمايه .

Junior Member

ببخشید من مقداری دلار کانادا در بانک دارم قصد دارم انرا انتقال بدم به ایران مثلا اینجا به حساب بریزم بعد تو تهران خانوادم ریالی دریافت کنند ایا دوستان راهکاری دارند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bozorg125 نمایش پست ها
    ببخشید من مقداری دلار کانادا در بانک دارم قصد دارم انرا انتقال بدم به ایران مثلا اینجا به حساب بریزم بعد تو تهران خانوادم ریالی دریافت کنند ایا دوستان راهکاری دارند
    یا صرافی یا از طریق دوستان.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.

من هم مقداری دلار کانادا دارم که میخام ریال کنم. اگر کسی هست پیام بده لطفا
    Experience is what you get, when you don't get what you want it

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

من هم دلار کانادا دارم. اگر تمایل به خرید داشتید بهم پیام بدید. ریال یا دلار امریکا میخوام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MASc in Chemical Engineering at University of Toronto

سلام،
    من می خواستم یه نظر سنجی بکنم ببینم چند نفر از دوستان به استفاده از یک وبسایت (نه صرافی، فقط یه وبسایت)که امکان انتقال خودکار و در لحظه ی پول بین ایران و کانادا رو بده و پورسانتی پایین تر از تمام صرافی ها اعمال کنه علاقه مندند و یا حاضرا اعتماد کنن. لطف کنین اگر نظری دارید بفرمایید و اگر فکر می کنید از این وبسایت استفاده خواهید کرد به من به پیام بدید. فقط جنبه ی آماری داره برام.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)