صفحه 72 از 82 نخستنخست ... 226263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    صرافی ایرانی در کانادا زیاده. این روزا که نرخ دلار به هم ریخته، زیاد دیدم که نرخ دلار کانادا در خود کانادا حتی از ایران پایین تره!
    ممنون از لطفت. به حسابم هم میریزند؟!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    بله بخواهید به حساب هم میریزند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

من در کانادا حساب بانکی دارم اگر کسی خواست از کانادا به ایران پول بفرستد من میتوانم اینجا ریال به حسابش واریز کنم ایشان در کانادا دلار به حساب من واریز کنند

الان صرافی های ایرانی تو کانادا، نرخ دلار کانادا رو بر حسب همین نرخ جدید بانک مرکزی حساب میکنن و اسکناس میدن ؟ چون فعلا صرافی های ایران دیگه خرید و فروش ارز ندارن و نرخ آزاد وجود نداره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    الان صرافی های ایرانی تو کانادا، نرخ دلار کانادا رو بر حسب همین نرخ جدید بانک مرکزی حساب میکنن و اسکناس میدن ؟ چون فعلا صرافی های ایران دیگه خرید و فروش ارز ندارن و نرخ آزاد وجود نداره
    شوخی می کنید دیگه؟ مگه ارز با نرخ اعلامی بانک مرکزی در دنیای واقعی جایی عرضه می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شوخی می کنید دیگه؟ مگه ارز با نرخ اعلامی بانک مرکزی در دنیای واقعی جایی عرضه می شه؟
    نمیدونم، قبلا که صرافی های کانادا بر اساس نرخ آزاد دلار کانادا تو تهران نرخ میدادن، الان نمیدونم چجوری قراره بشه. الان که حدود 4370-4380 نرخ میدن که به نظرم جا داره حداقل تا چهار هزار تومن پایین بیارنش.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    نمیدونم، قبلا که صرافی های کانادا بر اساس نرخ آزاد دلار کانادا تو تهران نرخ میدادن، الان نمیدونم چجوری قراره بشه. الان که حدود 4370-4380 نرخ میدن که به نظرم جا داره حداقل تا چهار هزار تومن پایین بیارنش.
    ببینید الان با یک وضعیت خیلی غیرعادی روبرو هستیم. قیمتها واقعی نیستند. ارز با اون نرخی که اعلام شده وجود خارجی نداره. وقتی وجود نداره چرا صرافی ها در خارج از ایران باید اون رو عرضه کنن؟ برداشت ها متفاوته ولی من بشخصه الان تصمیم به انتقال ارز نمیگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    بله، ولی نرخ اش ممکنه کمی متفاوت باشه
    الان یه صرافی تو تورنتو نرخ فروش اش ۴۵۳۰ هستش، نمی دونم قیمت نقدی هستش یا واریز به حساب

Junior Member

سلام، وقت بخیر،
    برای راه اندازی یک سایت رزرو هتل خارجی در ایران نیاز به مستر کارت یا دبیت کارتی دارم تا بتونم خریدهای ارزی( رزرو هتل) رو از طریق اون کارت ها انجام بدم، خودم همچین کارتی ندارم، ولی یکی از دوستان من به تازگی به کانادا مهاجرت کرده، کردیتی که بهش اختصاص دادن کم هستش( در حدود ۱۰۰۰ دلار)، میخواستم بپرسم چطور امکانش هست از این دوستم کمک بگیرم برای این کار؟ من توو ذهنم این هستش که ماه به ماه مبلغی رو حواله کنم به حسابش، بعد از این طریق با کارتش خرید کنم، ولی از طرفی میترسم مالیات بهش بخوره، میخواستم ببینم اگه راهی هست که واسه اون بنده خدا هم هزینه یا مشکلی ایجاد نشه کمک کنید، متشکرم،

نقل قول نوشته اصلی توسط amir555 نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر،
    برای راه اندازی یک سایت رزرو هتل خارجی در ایران نیاز به مستر کارت یا دبیت کارتی دارم تا بتونم خریدهای ارزی( رزرو هتل) رو از طریق اون کارت ها انجام بدم، خودم همچین کارتی ندارم، ولی یکی از دوستان من به تازگی به کانادا مهاجرت کرده، کردیتی که بهش اختصاص دادن کم هستش( در حدود ۱۰۰۰ دلار)، میخواستم بپرسم چطور امکانش هست از این دوستم کمک بگیرم برای این کار؟ من توو ذهنم این هستش که ماه به ماه مبلغی رو حواله کنم به حسابش، بعد از این طریق با کارتش خرید کنم، ولی از طرفی میترسم مالیات بهش بخوره، میخواستم ببینم اگه راهی هست که واسه اون بنده خدا هم هزینه یا مشکلی ایجاد نشه کمک کنید، متشکرم،
    دوستتون می‌تونه مبلغی که مورد نیاز شماست و بیشتر از سقف کارت هست رو داخل کارت واریز کنه و اگر در طولانی مدت بانک ازش توضیح خواست بگه من به اعتبار بیشتری نیاز دارم و خود بانک به مرور زمان اعتبار رو افزایش میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)