صفحه 73 از 82 نخستنخست ... 236364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط amir555 نمایش پست ها
    سلام، وقت بخیر،
    برای راه اندازی یک سایت رزرو هتل خارجی در ایران نیاز به مستر کارت یا دبیت کارتی دارم تا بتونم خریدهای ارزی( رزرو هتل) رو از طریق اون کارت ها انجام بدم، خودم همچین کارتی ندارم، ولی یکی از دوستان من به تازگی به کانادا مهاجرت کرده، کردیتی که بهش اختصاص دادن کم هستش( در حدود ۱۰۰۰ دلار)، میخواستم بپرسم چطور امکانش هست از این دوستم کمک بگیرم برای این کار؟ من توو ذهنم این هستش که ماه به ماه مبلغی رو حواله کنم به حسابش، بعد از این طریق با کارتش خرید کنم، ولی از طرفی میترسم مالیات بهش بخوره، میخواستم ببینم اگه راهی هست که واسه اون بنده خدا هم هزینه یا مشکلی ایجاد نشه کمک کنید، متشکرم،
    فکر نکنم کسی قبول کنه با کردیت ش خرید کنید بانک هم بفهمه طرف تو کانادا ولی از ایران خرید میشه ، کارت قفل میکنه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

سلام، وقت بخیر،
    برای راه اندازی یک سایت رزرو هتل خارجی در ایران نیاز به مستر کارت یا دبیت کارتی دارم تا بتونم خریدهای ارزی( رزرو هتل) رو از طریق اون کارت ها انجام بدم، خودم همچین کارتی ندارم، ولی یکی از دوستان من به تازگی به کانادا مهاجرت کرده، کردیتی که بهش اختصاص دادن کم هستش( در حدود ۱۰۰۰ دلار)، میخواستم بپرسم چطور امکانش هست از این دوستم کمک بگیرم برای این کار؟ من توو ذهنم این هستش که ماه به ماه مبلغی رو حواله کنم به حسابش، بعد از این طریق با کارتش خرید کنم، ولی از طرفی میترسم مالیات بهش بخوره، میخواستم ببینم اگه راهی هست که واسه اون بنده خدا هم هزینه یا مشکلی ایجاد نشه کمک کنید، متشکرم،
    بحث مالیات به کنار، اینکه شما مرتب پول به حسابش واریز کنید می تونه توجه بانک را جلب کنه و درباره منشا پول ازش سوال کنند. اگر متوجه بشن که ارتباط مالی کاری با ایران هست ممکنه براش مشکل ایجاد بشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environment and Green Engining in Western University of Ontario

سلام و درود
    من استادی پرمیت دارم و در مدارک مالی و تای همسرم تعهد دادن که خزینه تحصیل و زندگی من و دخترم در کانادا رو پرداخت کنن که حدودن ۵۰ هزار دلار کانادا میشه.برنامه مون اینه که دارایی نقدی مون رو منتقل کنیم کانادا ..حالا سوالم اینه همسرم میتونه ماهیانه چند هزار دلار به حساب من در بانک کانادایی واریز کنه؟سقف هست برای این مقدار؟ وکدوم بانک برای این هدف بهتره ؟یه صرافی میگفت TD الان خوبه ،اینطوره؟

Junior Member

مرسی از جواباتون، ولی چکاری میتونم بکنم من؟ بیخیالش شم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط violet1978 نمایش پست ها
    سلام و درود
    من استادی پرمیت دارم و در مدارک مالی و تای همسرم تعهد دادن که خزینه تحصیل و زندگی من و دخترم در کانادا رو پرداخت کنن که حدودن ۵۰ هزار دلار کانادا میشه.برنامه مون اینه که دارایی نقدی مون رو منتقل کنیم کانادا ..حالا سوالم اینه همسرم میتونه ماهیانه چند هزار دلار به حساب من در بانک کانادایی واریز کنه؟سقف هست برای این مقدار؟ وکدوم بانک برای این هدف بهتره ؟یه صرافی میگفت TD الان خوبه ،اینطوره؟
    بله می تونید. معمولا در هر نوبت زیر ده هزار دلار را کاری ندارن. اما لطفاً مدارک منشا پول را همیشه آماده داشته باشید که اگر بانک خواست ارائه کنید (صورتحساب بانکی ایران به نام خودتون، رسیدهای صرافی....)

ApplyAbroad Superstar

چرا از این شرکتهایی که کار کارت اعتباری می کنن در ایران استفاده نمی کنید؟ شما اینهمه می خواهید هزینه حواله بکنید به کانادا همون رو بدید به اونها.

اگر دوستتون با اینکار مشکلی نداشته باشه از نظر قانونی شما میتونید به عنوان شریک تجاری دوستتون باشید و بیزینس با کردیت کارت شخصی هیچ منع قانونی در کانادا نداره.در مورد مالیات دوستتون می‌تونه به عنوان self employed در آمد رو به دولت اعلام کنه،برای انتقال پول از ایران به کانادا هم راههای زیادی هست که کاملا قانونی هست عده زیادی هستند که بین ایران و کانادا تجارت میکنند.

Junior Member

سلام دوستان

اگه کسی لازم داشته باشه من میتونم دلار کانادا رو (در حد محدود) به صورت اسکناس تو ایران یا به صورت واریز به حساب در کانادا با ریال معاوضه کنم.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط faba نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه کسی لازم داشته باشه من میتونم دلار کانادا رو (در حد محدود) به صورت اسکناس تو ایران یا به صورت واریز به حساب در کانادا با ریال معاوضه کنم.
    با چه نرخی؟ فکر نمیکنم کسی با این قیمت سرسام آور دلار در فکر تبادل پول باشه توی شرایط فعلی. معلوم نیست که میره بالا یا میاد پایین...
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ApplyAbroad Hero

سلام، كسي اين روزها تو تورنتو دلار خريده؟
    ميخواستم بدونم هنوز اون سيستم استفاده از كارت بانكي ايران برقرار هست يا خير .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)