صفحه 77 از 82 نخستنخست ... 2767686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان اگر حدود 25000 دلار رو 5000 تا 5000 تا تو یکی دو هفته به حساب بریزیم مشکل داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر انتقال بانکی باشه مشکلی نیست ولی اگر پول نقد باشه کارمند بانک سوال پیچتون میکنه

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

دوستان اگر حدود 25000 دلار رو 5000 تا 5000 تا تو یکی دو هفته به حساب بریزیم مشکل داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من از RBC خبر دارم که اگه تو بازه 1 ماهه مبلغی بیش از 9900 دلار وارد حساب شما بشه ، باهاتون تماس میگیرن و دلیلش رو میپرسن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من از RBC خبر دارم که اگه تو بازه 1 ماهه مبلغی بیش از 9900 دلار وارد حساب شما بشه ، باهاتون تماس میگیرن و دلیلش رو میپرسن.
    چنین چیزی صحت نداره.. من خودم بارها بیشتر از این تو یه ماه ریختم به حسابم و مشکلی نبوده.
    اگر در بازه زمانی کمتر ۴۸ ساعت اما مجموع مبلغ بالای ۱۰ هزار دلار به حسابتون بره و متوحه بشن، ممکنه ازتون سوال کنن.

ApplyAbroad Guru

فکر میکنم به سابقه مشتری هم بستگی داره. من مورد 40 هزار دلار واریز هم دیدم که اصلا سوالی نکردند ( مستقیم از صرافی به حساب رویال بانک).

رشته و دانشگاه

خوب پس تجربه من خیلی متفاوت بوده!
    من 9 هزار و 500 دلار از حساب خودم پیش یه کارگزاری تو آمریکا پول ریختم RBC کل پول رو نگه داشتن 3 روز و باهام تلفنی حرف زدن. 2 بار دیگه هم از قبرس و از حساب شخصی خودم پول واریز کردم هر بار 10 هزار تا و بهم زنگ زدن!
    آخرین بار دیگه خیلی شاکی شدم ، خانومی که تماس گرفت خیلی شفاف گفت ، اگه میخوای زنگ نزنن بهت و پولت بلاک نشه باید تو بازه های بیشتر از 1 ماه مبالغ زیر 10 هزارتایی بفرستی.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    چنین چیزی صحت نداره.. من خودم بارها بیشتر از این تو یه ماه ریختم به حسابم و مشکلی نبوده.
    اگر در بازه زمانی کمتر ۴۸ ساعت اما مجموع مبلغ بالای ۱۰ هزار دلار به حسابتون بره و متوحه بشن، ممکنه ازتون سوال کنن.
    ای بابا ! شما همچین محکم و قاطع گفتین صحت نداره که خودمم به شک افتادم ! :-)))
    متاسفانه صحت داره و تجربه شخصی هست. من مشکلی با BMO تو تمام تراکنش هام نداشتم ولی با RBC داشتم.
    1. این پست برای شروع

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

من تجربه شخصیم با BMO میگه که اگر پولی رو که میخواین به حسابتون در کانادا بریزید بصورت cash باشه و تو دستتون ببرید بانک و بریزید به حساب، براتون ممکنه مشکل ساز بشه (8000 دلار کانادا توی پاکت بردم بانک ریختم به حسابم) عصر همون روز پلیش دم خونه ظاهر شد و سوالات مختلفی و پرسید که البته هیچ کدام از سوالاتشون در مورد این پول و رفتن به بانک نبود. احتمالا مشکوک شده بودند. صحبت 7 سال پیشه)

اما اگر پولتون بصورت حواله بانکی باشه از طرف صرافی ها مشکلی بوجود نمیاد.

در مورد برداشت از حساب کاناداتون و واریز به حساب دیگری در خارج از کانادا، حتی اگر حساب خارج از کشور به نام خودتون باشه، بانک ها موظف هستند که تراکنش های با حجم بالا رو چک کنند و در صورت مشکوک بودن تراکنش، اون رو برای چند روز در حالت ON Hold قرار بدن. بهضی از بانکها در صورت مشاهده چنین تراکنش هایی با صاحب حساب تماس میگیرند تا از صحت عملیات مطمعن بشند. بعضی از بانکها هم کلا تماس نمیگیرند و تراکنش رو برای مدتی بلاک میکنند تا ببینند خود صاحب حساب زنگ میزنه یا نه.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ای بابا ! شما همچین محکم و قاطع گفتین صحت نداره که خودمم به شک افتادم ! :-)))
    متاسفانه صحت داره و تجربه شخصی هست. من مشکلی با BMO تو تمام تراکنش هام نداشتم ولی با RBC داشتم.
    من به همین قاطعی بهتون می‌؛م این قانون بانک نیست... من نزدیک ۳ سال تو RBC کارهای مختلف کردم... به نظرم آدم بدقلق به پستتون خورده بوده، یا به هر دلیلی تراکنش به نظرشون غیرعادی بوده.
    توی بانک اگر به موردی مشکوک بشن دستشون کاملن بازه که تحقیق کنن... اما هیچ قانونی نیست که بگه اگر مبلغ بالای فلان‌قدر رفت به حسابتون باید پول رو نگه‌دارن و سوال و حوابتون کنن.

توی تمام بانک‌ها ولی این قانون هست که اگر نقد بالای ۱۰هزار دلار به حسابتون بره باید منبع پول مشخص باشه و کارت شنانساییتون هم توی سیستم ثبت بشه، به اختیار بانک هم نیست، قانون ضدپول‌شوییه.
    ولی باز هم تا مشکوک نباشن هیچوقت پول رو نگه نمی‌دارن... فوق فوقش پول رو ازتون قبول نمی‌کنن و می‌گن نمی‌شه واریزش کنید.. یه ریپورت هم میذارن روی حسابتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

تجربه شخصی خودم. ۲۵۰۰۰ دلار نقد از صرافی گرفتم یه رسید هم بهم داد که پول رو از صرافی گرفتم بردم scotiabank ازم پرسید چیه گفتم هدیه هستش از طرف خونوادم، پرسید رسید داری رسید صرافی رو بهش نشون دادم گفت باید برم از رییسم بپرسم. رفت، اومد رسید صرافی رو یه کپی گرفت پول رو به حسابم واریز کرد. چیز دیگه ای هم نپرسید مشکلی هم برام پیش نیومده تا الان خدا رو شکر. ولی فکر کنم موردی به تلر خیلی ربط داشته باشه.

تجربه شخصی خودم. ۲۵۰۰۰ دلار نقد از صرافی گرفتم یه رسید هم بهم داد که پول رو از صرافی گرفتم بردم scotiabank ازم پرسید چیه گفتم هدیه هستش از طرف خونوادم، پرسید رسید داری رسید صرافی رو بهش نشون دادم گفت باید برم از رییسم بپرسم. رفت، اومد رسید صرافی رو یه کپی گرفت پول رو به حسابم واریز کرد. چیز دیگه ای هم نپرسید مشکلی هم برام پیش نیومده تا الان خدا رو شکر. ولی فکر کنم موردی به تلر خیلی ربط داشته باشه.
    علت اینکه دوستان در شرایط ظاهرا مشابه تجربیات متفاوت دارند اینه که بانک موظف است تک تک موارد مشکوک رو به اداره پولشویی گزارش کند وگرنه به دردسر میافتد اون اداره بنا به نیاز باافراد تماس میگیرند تا زمانی که شما مدرکی دال بر تمیز بودن پولتون داشته باشید کوچکترین مشکلی نیست این موضوع فقط شامل پول نقد نیست ،فقط پول نقد مشکوک تر است چون منبعش میتونه پنهان باشه هر مبلغی که به شکل غیر متعارف به حساب فرد واریز بشه شک بر انگیزه متاسفانه بیشتر از این نمیتونم براتون باز کنم خلاصه وقتی چوب بالا میره گربه دزده حساب کارش رو میکنه شما که پول یه عمر زحمتتون رو دارید میارید نباید از اعمال این قانون ترسی داشته باشید این باعث میشه جلوی افرادی که مخرب جامعه بشریت هستن گرفته بشه که این عالیه برای همینه که کانادا جزو بهترین کشورهای دنیاست در اخر اضافه کنم به تلر و رئیسشو حتی رئیس شعبه هیچ ربطی نداره رسیدی هم که کپی گرفته ضمیمه گزارشش کرده و فرستاده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)