صفحه 8 از 82 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا و مسایل بانکی مربوطه

شما از هر طریقی میتونید به هر مقدار پول حواله بکنید . اما اگر این پول بیش از ده هزار دلار باشد و مستقیم به حساب بانکی شما واریز گردد از طرف بانک با شما تماس میگیرند و در مورد اون از شما سوال میپرسند که این پول از کجا آمده ؟ به چه دلیل آمده ؟ و سوالات دیگر . اما اگر از طریق صرافی این پول برای شما بیاید . شما باید اون پول رو دستی از صرافی تحویل بگیرید و سپس اندک اندک ( یعنی کمتر از ده هزار دلار ) به حسابتان بریزید . البته دوستانی که تجربه زندگی چندین ساله در کانادا را دارند به هیچ عنوان توصیه نمیکنند که پول رو از خود صرافی تحویل بگیرید . میتونید از طریق صرافی پول رو حواله بکنید . ولی مستقیم به حساب بانکی تون بگید واریز بکنند . همچنین اگر از بانک تماس گرفتند بگوئید مالیات این پول در ایران پرداخت شده است .
    البته همه اینجا شنیده های من از افراد مختلف بود و ممکنه در بعضی از قسمت ها اشتباه گفته باشم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    شما از هر طریقی میتونید به هر مقدار پول حواله بکنید . اما اگر این پول بیش از ده هزار دلار باشد و مستقیم به حساب بانکی شما واریز گردد از طرف بانک با شما تماس میگیرند و در مورد اون از شما سوال میپرسند که این پول از کجا آمده ؟ به چه دلیل آمده ؟ و سوالات دیگر . اما اگر از طریق صرافی این پول برای شما بیاید . شما باید اون پول رو دستی از صرافی تحویل بگیرید و سپس اندک اندک ( یعنی کمتر از ده هزار دلار ) به حسابتان بریزید . البته دوستانی که تجربه زندگی چندین ساله در کانادا را دارند به هیچ عنوان توصیه نمیکنند که پول رو از خود صرافی تحویل بگیرید . میتونید از طریق صرافی پول رو حواله بکنید . ولی مستقیم به حساب بانکی تون بگید واریز بکنند . همچنین اگر از بانک تماس گرفتند بگوئید مالیات این پول در ایران پرداخت شده است .
    البته همه اینجا شنیده های من از افراد مختلف بود و ممکنه در بعضی از قسمت ها اشتباه گفته باشم .
    یکی از دوستان من نزدیک 80 هزاردلار از تهران از طریق یکی از صرافیهای رسمی تورنتو (خاطرم نیست پرسپولیس یا اینترچنج) به کانادا آورد و صرافی مستقیما پول را به حساب بانکی ایشان واریز کرد. کل کار 24 ساعت طول کشید و هیچکس هم از بانک با او تماس نگرفت. فکر میکنم بانکها در این موارد که از یک صرافی رسمی مستقر در کانادا استفاده میشود کمتر حساس اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    برو سفارت کانادا بپرس . من پرسیدم گفتن از همین جا هم میتونی حساب باز کنی. اما با جزییات نمیدونم. نزدیک رفتنم احتمالا می پرسم. اما مطمئنم که میشه از اینجا حساب باز کرد دیگه لزومی به حساب مشترک نیست!
    سلام
    باز کردن حساب از ایران در کانادا برای ما که دانشجویی داریم میریم هم امکان داره؟!! من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم که به صورت غیر حضوری می شود در کانادا حساب باز کرد؟!!
    لطف می کنید بیشتر توضیح دهید
    برام خیلی مهمه
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام
    باز کردن حساب از ایران در کانادا برای ما که دانشجویی داریم میریم هم امکان داره؟!! من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم که به صورت غیر حضوری می شود در کانادا حساب باز کرد؟!!
    لطف می کنید بیشتر توضیح دهید
    برام خیلی مهمه
    مرسی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...893#post471893
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

سلام برا فرستادن پول به دانشگاه من از چند تا صرافی پرسیدم گفتن چون از طریقه یه شرکتِ واسط می‌فرستن نمی‌تونن مشخصات دانشجو رو تو حواله ذکر کنن و ممکنه بعدا نتونی ادعا کنی‌ پولو فرستادی
    این درسته یا اینا وارد نبودن؟ راه دیگه یی هست؟

واسه انتقال پول به کانادا و آمریکا میشه از این ویزا کارت بانک های ایرانی استفاده کرد؟ صرفه اقتصادی داره؟ خودشون که گفتن می تونید از دستگاه های خود پرداز هم پول برداشت کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط aapply نمایش پست ها
    سلام برا فرستادن پول به دانشگاه من از چند تا صرافی پرسیدم گفتن چون از طریقه یه شرکتِ واسط می‌فرستن نمی‌تونن مشخصات دانشجو رو تو حواله ذکر کنن و ممکنه بعدا نتونی ادعا کنی‌ پولو فرستادی
    این درسته یا اینا وارد نبودن؟ راه دیگه یی هست؟
    من زیاد با این مسائل آشنا نیستم. ولی یادمه اون موقع که خواهرم می خواست برای دانشگاهش از طریق صرافی های تهران پول بفرسته خیلی اینور و اونور رفت ولی آخرش هم نتونست یه راهی پیدا کنه که اسمش موقع پرداخت باشه.
    باز شما از کسانی که بیشتر اطلاع دارن هم لطفا سوال کنید.
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    من زیاد با این مسائل آشنا نیستم. ولی یادمه اون موقع که خواهرم می خواست برای دانشگاهش از طریق صرافی های تهران پول بفرسته خیلی اینور و اونور رفت ولی آخرش هم نتونست یه راهی پیدا کنه که اسمش موقع پرداخت باشه.
    باز شما از کسانی که بیشتر اطلاع دارن هم لطفا سوال کنید.
    من تونستم بفرستم(دانشگاه کمک کرد)! من شماره دنشجویمو با حواله فرستادم و رسیده حواله به شرکتِ واسط رو واسه دانشگاه ایمیل کردم!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام

من یه سوال در مورد حواله پول از ایران به حساب شخصی در کانادا داشتم. اگر پولی به حساب شخص در کانادا حواله بشه آیا این احتمال به وجود میاد که دولت کانادا بخواد بدونه که این پول بابت چیه؟ آیا به مقدار وجه بستگی داره؟ اگر این اتفاق چند بار و منظم تکرار بشه ممکنه نسبت به وجه شک کنن و پول رو بلوکه کنن؟
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال در مورد حواله پول از ایران به حساب شخصی در کانادا داشتم. اگر پولی به حساب شخص در کانادا حواله بشه آیا این احتمال به وجود میاد که دولت کانادا بخواد بدونه که این پول بابت چیه؟ آیا به مقدار وجه بستگی داره؟ اگر این اتفاق چند بار و منظم تکرار بشه ممکنه نسبت به وجه شک کنن و پول رو بلوکه کنن؟
    من از چند نفر دانشجو تو کانادا پرسیدم گفتن اگه مبلغ بالا ۱۰۰۰۰ تا باشه و فرد خیلی‌ سابقه تو بانک نداشته باشه ممکنِ پول رو فریز کنن و از شخص منبعِ پول رو بپرسن و بعد پول رو آزاد کنن! کلا فکر نکنم مشکلی‌ باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)