صفحه 81 از 82 نخستنخست ... 31717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سابقا بعضی بانکها مثل تی دی سخت گیری میکردند، من از انگلیس به کانادا جاجا کردم با rbc بدون هیچ مشکلی، شاید اگر صرافی پیدا کنید که از اروپا انتقال بده بهتر باشه، بعلاوه اینکه بهتر هست مبالغ بالای پول رو یکجا جابجا نکنید مگر اینکه به صرافی اطمینان کامل داشته باشید.
    سلام و وقت بخیر،

من ساکن اروپا هستم و به تازگی پی آر کانادا شدم. میخواستم بپرسم بهترین و امن ترین راه انتقال پول قبل از لند و بعد از لند از اروپا به کانادا (برای مبلغ حدود 20 تا 30 هزار یورو) به نظرتون چی هست؟ آیا بانک توصیه میشه؟ باز کردن حساب در rbc بعد از لند و انتقال از طریق اون امکانپذیره؟ یا انتقال با وسترن یونیون و شرکت های حواله مشابه...البته نگرانی بلوکه شدن پول به دلیل ایرانی بودن رو ازش اطلاعی ندارم...

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر،

من ساکن اروپا هستم و به تازگی پی آر کانادا شدم. میخواستم بپرسم بهترین و امن ترین راه انتقال پول قبل از لند و بعد از لند از اروپا به کانادا (برای مبلغ حدود 20 تا 30 هزار یورو) به نظرتون چی هست؟ آیا بانک توصیه میشه؟ باز کردن حساب در rbc بعد از لند و انتقال از طریق اون امکانپذیره؟ یا انتقال با وسترن یونیون و شرکت های حواله مشابه...البته نگرانی بلوکه شدن پول به دلیل ایرانی بودن رو ازش اطلاعی ندارم...

وقتی منبع انتقال پول یک بانک اروپایی باشه مشکلی نیست، بانکها مبلغی رو به عنوان کارمزد در مبدا و مقصد از شما دریافت میکنند ولی همیشه مطمین ترین و ساده ترین روش انتقال پول سیستم wire transfer بانکها هست.

سلام و وقت بخیر،

درود
    وقت شما هم به خیر
    من چندین بار تجربه انتقال پول از اروپا به کانادا رو دارم، البته مبلغش پایین تر از این مبالغ بود، نهایتا ۷-۶ هزار دلار کانادا.
    اول اینکه به نظر من شرکت هایی مثل Western Union یا حتی Wire Transfer از طریق خود بانک، کمی قدیمی به نظر میرسن. شرکت های دیگه ای هستن که با کارمزد خیلی کمتر انتقال رو انجام میدن و تفاوتش واسه مبالغ بالا واقعا زیاده. فکر نکنم اسم بردن از اون شرکت ها ناقض مقررات فروم باشه، چون شرکت های به نسبت معروفی هستن مثل همون Western Union (اگرچه نوپا)، ولی به خاطر اینکه شائبه ای پیش نیاد اسم هاشون رو در قسمت اضافه کردن به امتیاز کاربر می نویسم. با همه شون حواله انجام دادم و خودتون مقایسه کنین ببینین کدوم شون نرخ بهتری ارایه میدن (شرکت اولی از همه معروف تر هستش). واسه ی خودم چون فرستنده ی حواله از دوستان همین فروم بودن و متفاوت با گیرنده حواله در کانادا بود، کمی اذیت می کردن و بعد از بار دوم معمولا ایمیل میزدن و علت انتقال رو می پرسیدن. واسه ی شما چون هم فرستنده و هم گیرنده خودتون هستین، مشکلی از این لحاظ نباید باشه اصولا. فقط می مونه بانک کانادایی تون که وقتی مبلغ زیادی وارد حساب تون بشه ممکن هستش ازتون سوال کنن یا اینکه حساب رو موقتا مسدود کنن تا منبع پول رو مشخص کنین. در این مورد رو اطلاعی ندارم، ولی واسه مورد اول چندین بار انجام دادم و خیلی بهتر از روش های Western Union یا Wire Transfer هستش
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

حدودا یک ماه دیگه یه سر میام تهران و یکی از دوستام دو سه تا کارت ویزا گفته بگیر بیار. از این کارت ویزایی که معروف به کارت هدیه هست و مبلغ از پیش شارژ شده. در این رابطه چندتا سوال داشتم.صرافیهای تهران این کارتها رو میخرن؟ نرخ خریدشون چقدره؟ و بعد اینکه به خاطر تحریم تبعات قانونی نداره؟ با توجه به اینکه خودم عازم کانادام کمتر از چند ماه دیگه و کشورای کانادا با امریکا یار غار و رفیق گرمابه هستن. دوستم خودش دانشجو هست و برا ثبت نام و کارهای قانونی لازم داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

سلام و وقت بخیر،

این سوال منم بود. از بانک خودم NORDEA پرسیدم و هیچ مشکلی برای انتقال به هیچ بانکی نداره. تنها محدودیتش اینه برا مبالغ بالای فکر کنم 15 هزار یورو باید از طریق یکی از شعبه های بانک اقدام بشه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

من حدود چند ماه قبل هم پیگیر این سوال شدم ولی پاسخی نگرفتم و از اونجایی که اون زمان خیلی اولویت دار نبود دیگه پیگیر جواب نشدم.
    دوستانی که این چند وقت اخیر تجربه دارن ممنون می شم پاسخ بدن: بهترین راه برای انتقال پول از ایران به کانادا در مبالغ بالا چطوری هست که هزینه کارمزد و غیره هم کمتر باشه و خوب معتبر هم باشه.
    آخه هر صرافی یه چیزی می گه برا همین خواستم پاسخ های اینجا رو هم چک کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    من حدود چند ماه قبل هم پیگیر این سوال شدم ولی پاسخی نگرفتم و از اونجایی که اون زمان خیلی اولویت دار نبود دیگه پیگیر جواب نشدم.
    دوستانی که این چند وقت اخیر تجربه دارن ممنون می شم پاسخ بدن: بهترین راه برای انتقال پول از ایران به کانادا در مبالغ بالا چطوری هست که هزینه کارمزد و غیره هم کمتر باشه و خوب معتبر هم باشه.
    آخه هر صرافی یه چیزی می گه برا همین خواستم پاسخ های اینجا رو هم چک کنم.
    هر صرافی قیمت کمتنر بده همون. صرافی هم صرافی های معتبر مرکز شهر.
    اینجا بعضی ها میگن پول رو بریز به حساب یه ایرانی که کانادا زندگی میکنه اون به شما دلار بده. ولی معمولا این کار رو برا کسی میشه انجام داد که از رگ گردن بهت نزدیکتر باشه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

یه سوالی داشتم. آیا صرافیها در کانادا برای تبدیل بالای ۱۰ هزار دلار آمریکا، اطلاعات رو ثبت میکنند؟ مثلا مشخصات پاسپورت و ... ؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. آیا صرافیها در کانادا برای تبدیل بالای ۱۰ هزار دلار آمریکا، اطلاعات رو ثبت میکنند؟ مثلا مشخصات پاسپورت و ... ؟
    بعضی از صرافی ها حتی برای مبالغ کمتر از 10K$ از شما تقاضای ID مثل پاسپورت میکنند تا در رسید ثبت کنند. (مخصوصا وقتی که از کشور دیگری ارز حواله میکنید داشتن رسید مهم هست تا اگر هنگام واریز مبلغ بالای 10K CAD$ به حساب بانکی از شما منبع مالی درخواست شد مشکلی برای شما رخ ندهد و توانایی اثبات داشته باشید.)
    ولی همه صرافی ها الزاما تقاضای ID نمیکنند.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_am نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم با استادی و ورک پرمیت کانادا هستیم. خانواده جدیدا مبلغ بیشتر از 10000$ رو از طریق صرافی برامون فرستادن و الان این مبلغ تو حساب بانکیمون قابل مشاهده است ولی زده که تا 4 روز "on hold" هستش. آیا این طبیعیه و بعد از این 4 روز پولمون آزاد میشه؟
    آیا ما باید این پولهایی که از ایران برامون میفرستند رو جایی اعلام کنیم؟ چیکار باید بکنیم که مشکل قانونی برامون پیش نیاد؟
    مشکلی نیست ، احتمالا چون مبلغ از طریق بانک درفت یا مانی اوردر یا چک صرافی منتقل شده on hold هست بعد از چند روز آزاد میشه ، اگر هم سوالی داشته باشند از خود بانک تماس میگیرند در مورد مبدا پول میپرسن و تحقیق اولیه رو انجام میدن لازم نیست شما کاری بکنید ، معمولا هم تا پنجاه هزار تا حساسیتی نشون نمیدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)