صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 327273747576777879808182
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 816 , از مجموع 816

موضوع: انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک شریف

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_am نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم با استادی و ورک پرمیت کانادا هستیم. خانواده جدیدا مبلغ بیشتر از 10000$ رو از طریق صرافی برامون فرستادن و الان این مبلغ تو حساب بانکیمون قابل مشاهده است ولی زده که تا 4 روز "on hold" هستش. آیا این طبیعیه و بعد از این 4 روز پولمون آزاد میشه؟
    آیا ما باید این پولهایی که از ایران برامون میفرستند رو جایی اعلام کنیم؟ چیکار باید بکنیم که مشکل قانونی برامون پیش نیاد؟
    تا اون جایی که من اطلاع دارم خیر. ولی قانوناً باید تمام درآمدتون رو، حتی اگر درآمد از ایران باشه (مثلاً پول خونه‌ای که تو ایران اجاره دادید)، موقع مالیات به دولت اعلام کنید و مالیاتش رو بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول بین ایران و کانادا (صرافی،حواله،مسایل بانکی انتفال و موارد مربوطه )

سلام دوستان آیا طی یک ماه اخیر کسی رو میشناسید که مبالغ بالای 100 هزار دلار به کانادا انتقال داده باشه؟ ظاهرا با قوانین جدید و قرار گرفتن ایران در لیست سیاه انتقال با مشکل مواجه شه
    https://www.fintrac-canafe.gc.ca/obl...ns/dir-iri-eng

لطفا اگر اطلاعات به روز در این مورد دارید به اشتراک بگذارید.

ممنونم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

با سلام . هنگام لندینگ برای دفعه اول می توان 40 هزار دلار نقد با خود وارد کانادا و بهشون در فرودگاه اعلام کرد؟ مبدا حرکت ترکیه هست.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

از طریق صرافی در کانادا امکان انتقال پول بصورت مستقیم به حساب بانکی در ایران هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    از طریق صرافی در کانادا امکان انتقال پول بصورت مستقیم به حساب بانکی در ایران هست؟
    صراف کسیه که پول رو میگیره و به ایران پیام میده پول میزنن به حسابت
    مستقیم معنی نداره در ایران

دوستان سلام بر همگی
    ممنون میشم کسی اگر اطلاعاتی درمورد سوالم داره من رو راهنمایی کنه
    میخواستم بدونم ایا امکان استفاده و نقد کردن رمزارز cryptocurerency در کانلدا وجود داره؟
    من تریدری هستم که دارم ماه اینده برای تحصسل به کانادا میام
    میخوام بدونم میتونم بیت کوینهایی که دارم رو اونجا برای تامین مخارجم به دلار تبدیل کنم؟ امکانش هست؟ راحته؟ قوانین مالیاتی سختی نداره؟ یا اینکه بهتره همینجا تبدیل کنم و دلار کاغذی ببرم؟ نا گفته نماند که من تریدر هستم و میتونم اونجا هم از ترید کردن کسب سود کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)