صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 175 , از مجموع 175

موضوع: Florida International University

پیش فرض پاسخ : Florida International University

این دانشگاه رو انتخاب کردید؟ اگر بله الان راضی هستید؟ اگر نه میشه بپرسم چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm666 نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی قصد رفتن به این دانشگاه رو داره لطفا اینجا اعلام کنه. من پذیرش با فاند برای دکتری برق دارم.

ممنون
    این دانشگاه رو انتخاب کردید؟ اگر بله الان راضی هستید؟ اگر نه میشه بپرسم چرا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh_dnp1996 نمایش پست ها
    من از این دانشگاه پذیرش گرفتم
    24500+ TUITION WAIVER+ 80%INSURANCE
    پذیرش من برای گرایش اینوایرونمنتال هست میخواستم بدونم بعد رفتن ب اونجا میشه گرایش رو عوض کرد؟
    با توجه ب اینکه این دانشگاه رنک خوبی تو رشته من نداره (500) ولی جاش خوبه توصیه میونید این جارو؟
    سلام. تبریک میگم برای پذیرش شما. راستش این سوال شما، سوال من هم هست چون منم برا پاییز سال آیینده پذیرش دکترا مهندسی مواد گرقتم ولی هنوز مقدار فاند معلوم نیست. من یه سری پرس و جو کردم از دانشجوای ایرانی اونجا که امیدوارم مقداری جواب سوالای شما رو هم بده:

اول درباره رنک: دانشگاه تو رشته ی من اصلا رنک usnews نداره ولی به صورت کلی جزو دسته بندی ممتازترین دانشگاههای آمریکاس در زمینه ی تحقیق (R1). دانشگاهها خیلی سعی میکنن که جز این دسته بندی قرار بگیرن و فقط حدود صد تای اول آمریکا میتونن این مقام رو کسب کنن. یه چیزی که باید بیشتر از رنک حواستون بهش باشه اینه که با چه استادی کار میکنین. چون استادای خوب تو آمریکا تو دانشگاههای مختلف پخشن. مثلا شما برید اسم دانشجوهای قدیمی استادی که میخواین باهاش کار کنین پیدا کنید ببینید تا فارغ التحصیلیشون چقدر مقاله با چه کیفیتی تونستن چاپ کنن. در مورد استاد من، دانشجوش الان که فارغ التحصیل شده حدود 230 تا سایتیشن داره (با 50 تا سایتیشن ملت میرن برای گرین کارت NIW اقدام میکنن). بنابراین میبینید که FIU دانشجو سطح بالا هم تحویل میده. پس سعی کنید نسبت به رنک، به کیفیت استاد آیینده اتون بیشتر توجه کنید.

درباره فاند: گفتن به من که حقوق TA، طرفای 1550 دلار در ماهه و اگر ماشین بخرید و پول بیمه بدید، چیزی برای پس انداز نمیمونه اما جواب خرج روزمره رو در میامی میده.

درباره ی سطح دانشگاه : در مقایسه با دانسگاههای ایران، سطح تحقیقاتی که میشه در برخی از گروههای تحقیقاتی FIU به مراتب بالاتر از تحقبقات ایران هست (از همه اش خبر ندارم) . تقریبا همه فارغ التحصیل ها به راحتی جذب صنعت آمریکا میشن (غیر از ایرانی بدون گرین کارت برای رشته های حساس. که البته گرقتن گرین کارت هم راه براش هس). در خصوص کار آکادمیک هم مستقیما سخته که جذب دانشگاههای تاپ بشید مگر اینکه یک پست داک بعد از دکتراتون از یه جای توپ بگیرید. از لحاظ آموزش تئوری دانشگاه FIU ضعیف تر از دانشگاههای ممتاز ایران است ولی این مساله برای دانشجوی دکترا مشکلی ایجاد نمیکنه چون انتظار میره که مستقلا درساتون رو خودتون بخونید.

در پایان، اگر ویزای سینگل برای رشته شما رایج است، توجه زیادی به مکان دانشگاهتون داشته باشید. ممکن هست چندسال نتونید برگردید ایران و از خانواده جدا بمونید سعی کنید دانشگاهی انتخاب کنید که به شهر های بزرگ نزدیک باشد تا احتمال وقوع افسردگی حداقل شود. این رو برای این میگم که در همین فروم مورد های زیادی از محصلان در آمریکا یافت میشود که از دوری خانواده ناراضی هستند.

موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط chelcheragh نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم برای پذیرش شما. راستش این سوال شما، سوال من هم هست چون منم برا پاییز سال آیینده پذیرش دکترا مهندسی مواد گرقتم ولی هنوز مقدار فاند معلوم نیست. من یه سری پرس و جو کردم از دانشجوای ایرانی اونجا که امیدوارم مقداری جواب سوالای شما رو هم بده:

اول درباره رنک: دانشگاه تو رشته ی من اصلا رنک usnews نداره ولی به صورت کلی جزو دسته بندی ممتازترین دانشگاههای آمریکاس در زمینه ی تحقیق (R1).
    .
    .
    .
    در پایان، اگر ویزای سینگل برای رشته شما رایج است، توجه زیادی به مکان دانشگاهتون داشته باشید. ممکن هست چندسال نتونید برگردید ایران و از خانواده جدا بمونید سعی کنید دانشگاهی انتخاب کنید که به شهر های بزرگ نزدیک باشد تا احتمال وقوع افسردگی حداقل شود. این رو برای این میگم که در همین فروم مورد های زیادی از محصلان در آمریکا یافت میشود که از دوری خانواده ناراضی هستند.

موفق باشید!
    سلام دوباره. من هم نامه فاندم اومد: TA (23.5k annually)+ 75% Health Insurance+ Tuition Waiver
    هنوز چن جا دیگه منتظر نتیجه هستم اما به احتمال زیاد قریب به یقین، همین جا میرم چون استادش خوبه. آیا کس دیگه ای هم قبول شده برای پاییز 2019؟ و آیا کس دیگه ای هم قصد رفتن به این دانشگاه رو داره؟ اگر هست بیاید تا کانکت شیم. متشکرم.

Red face پاسخ : Florida International University

عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    من دوتا سوال در مورد دانشگاه FIU داشتم، ممنون میشم جوابمو بدین خیلی گیج شدم.
    من بیشتر از دوماهه واسه دکتری مکانیک اپلای کردم و نمره ایلتس و جی ار ای از سنترها درخواست کردم بفرستن براشون که اونام فرستادن. ولی الان status واسه من زده
    ''English proficiency pending''. سوال من از دوستان اینه که چرا در حاله انتظاره؟؟؟ من بعد فرستادن و کامل کردن مدارکم بهشون میل زدم و اونا گفتن که مدارکت تکمیله، حالا چرا اینو زدن و من باید چیکارکنم؟؟ در ضمن این رو در نظر داشته باشین که واسه فال 2020 به بعد از پرتال Engineering Cas باید اپلای کنیم و اونجا نمیشه فایل ایلتس و جی ار ای رو اپلود کرد، انگار فقط باید از طریق سنترها فرستاده بشن.

ی سوال دیگه م داشتم، من جواب قطعی از استادم ندارم فقط گفته اگه فاند داشته باشم میدم و حتی مطمئن نیستم منو بگیره یا نه
    با این وضعیت فکر میکنید شانسم واسه پذیرش چقدر باشه ؟؟
    خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتید این تومارو خوندین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)