صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 175

موضوع: Florida International University

پیش فرض پاسخ : Florida International University

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeso نمایش پست ها
    این حرفی که زدین حاوی اطلاعات خیلی جذابی بود! می شه بیشتر توضیح بدین؟ من برای این دانشگاه اپلای کردم و فعلاً خبری دریافت نکردم. حتی جواب ایمیلم در مورد این که مدارکم تکمیله یا نه و اصن مدارک کاغذیم به دستتون رسیده یا نه، ندادن. من خیلی دیر اپلای کردم ولی گفتن شاید جزو ترم پاییز حسابم کنن.
    برای همین رشته که می خوام (MPA) از FSU پذیرش بدون فاند گرفتم و نمی دونم اگه اینا چه قد فاند بدن، باید بیخیالِ اف اس یو بشم. اختلاف رنکشون تو رشته ی من حدود 85 تاست آخه!
    سلام
    آره به من ایمیل زدن تقریبا 4 آپریل بود و گفتن که میخوان باهام مصاحبه کنن بعدش 10 روز بعد جواب دادن که پذیرش گرفتم البته خودم بهشون زنگ زدم و تلفنی گفتن که پذیرش گرفتم. نامه ی پذیرشم رو 2 روز پیش فرستادن. واسه assistantship اپلای کردم که معلوم نیست کی جواب اینو بدن. خیلی کند هستند. یه scholarship بود که به شرایطم میخورد و چون دیر نامه ی پذیرشم رو دادن نتونستم اپلای کنم و خیلی راحت گفتن واسه ترم بعد اپلای کن. فکر نمیکنم به این دانشگاه برسم. شما هم بهتره زود زنگ بزنید و بپرسید پذیرش دادن یا نه.
    ویرایش توسط samaneh71133 : April 25th, 2014 در ساعت 12:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام
    آره به من ایمیل زدن تقریبا 4 آپریل بود و گفتن که میخوان باهام مصاحبه کنن بعدش 10 روز بعد جواب دادن که پذیرش گرفتم البته خودم بهشون زنگ زدم و تلفنی گفتن که پذیرش گرفتم. نامه ی پذیرشم رو 2 روز پیش فرستادن. واسه assistantship اپلای کردم که معلوم نیست کی جواب اینو بدن. خیلی کند هستند. یه scholarship بود که به شرایطم میخورد و چون دیر نامه ی پذیرشم رو دادن نتونستم اپلای کنم و خیلی راحت گفتن واسه ترم بعد اپلای کن. فکر نمیکنم به این دانشگاه برسم. شما هم بهتره زود زنگ بزنید و بپرسید پذیرش دادن یا نه.
    این دانشگاه روانین.. من اپلای کرده بودم بعد 2 ماه اومدم چک کردم که ببینم پذیرش گرفتم یا نه دیدم زده incomplete زنگ زدم گفتن درسته میفرسیم بررسی کنیم- یه هفته بعد زنگ زدم گفتن proof degree نفرستادی.. به کل addmission office زنگ زدم که من فرستادم شما گم کردین- قبول نکردن- زنگ زدم مهندسی گفتم برید مدارکمو بگردین پیدا می کنین رفتن گشتن گفتن نیس - کم نیوردم زنگ زدم ریس گراجوت مهندسی پزشکی گفتم بابا من فرستادم- قبول کرد - گفت کپیشو برام میل کن میذارم تو سیستم- الانم ایمیل زد خوشمون اومده اما احتمالا میفرسیمت ترم بهار.... (و این داستان ادامه دارد)

Junior Member

سلام
    بازم سلام
    راستی من پذیرش گرفتم.
    ولی با یه ایمیل خیلی معمولی، نه با هیچ توضیحات اضافه ای.
    فک کنم باید در اسرع وقت زنگ بزنم.
    اگه بهم فاند ندن، قطعاً نمی رم، چون رنکش هم خوب نیست و پذیرش بدون فاند بهتر از این دارم.
    ولی چیزی در مورد assistantship تو سایتشون ندیدم تا الان. این روزا هم سرعت اینترنت خیلی بده اینجا، ولی می رم چک می کنم ببینم چنین چیزی هست یا نه.
    ممنون بابت اطلاعات.
    ایمیل هم الساعه زده می شود.

Junior Member

سلام
    من دیروز با این دانشگاه مصاحبه ی تلفنی داشتم. گفتن یک هفته بعد جواب میدن و برای assistantship باید جدا اپلای کنیم.
    ممنون می شم اگه پروسه ی اپلای برای assistantship رو برای من و بقیه توضیح بدی. طبعاً برا ما ایرانیا که اکثراً به شدت وابسته به فاند هستیم، موضوع مهمیه.
    ببخش اگه زیاد سوال پرسیدم.

دوستانی که برای اینجا اقدام کردین .
    من توی Admission requirement هاش ندیدم راجع به نمره GRE حرفی زده باشه . هرچند میدونم کسی که برای آمریکا داره اقدام میکنه خب حتماً این امتحان و داده .
    ولی خواستم بدونم که این درسته ؟ یعنی GRE الزامی نیست براشون و روی نمره پایین گیر نمیدن ؟

مرســـــــی

Junior Member

سلام
    دوستانی که واسه فال 2014 پذیرش دارن پیام خصوصی بدن که دسته جمعی با هم بریم و اونجا هم با هم خونه بگیریم
    رنک این دانشگاه اگر چه بالای صده ولی طبق اظهارات دوستان از دانشگاههای شناخته شده آمریکاست و طبق اظهارات خود دانشگاه :
    FIU is the 15th largest public university in the US و موقعیت های شغلی بهتری در دسترس دانشجوهاشه

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

منم پذیرش گرفتم، اما از فاند چیزی نگفته،
    The millstone may break down, BUT the river continues it course to sea!

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

در مورد فاند کسی از دوستان اطلاعاتی داره?
    The millstone may break down, BUT the river continues it course to sea!

Junior Member

سلام
    کسی در مورد وضعیت فاند برای دانشجویان دکتری رشته مهندسی مکانیک برای fall 2015 اطلاع داره؟ کلا وضعیت پذیرش و فاند دپارتمان مکانیک این دانشگاه چه جوریاس؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستانی که اپلایی گرفتن میشه به سوال من جواب بدن

1) ایا این دانشگاه مدرک لیسانس و فوق لیانس رو هم می خواد یا فقط ریزنمرات مهر و موم شده باشه کافیه؟

2) آیا باید مدارک توسط موسسات ارزیابی مثل wes ارزیابی کنه؟ مستقیم مهر و موم شده قبول نمی کنن؟ توی لینک زیر یه همچین چیزی گفته ولی تو بقیه جاها چیزی نگفته:

http://gradschool.fiu.edu/future-stu...national.shtml

3) ایا واسه فاند باید جدا اپلای کنیم یا خودشون واسه فاند بررسی می کنن و نتیجه رو میدن؟

4) داستان این my.fiu چیه؟ ایا باید بعد از سابمیت کردن بریم و فقط اونجا ببینیم پذیش گرفتیم یا نه؟
    ویرایش توسط Hajirkhan : December 29th, 2014 در ساعت 01:25 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)