صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 175

موضوع: Florida International University

Junior Member milad90038 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : Florida International University

نقل قول نوشته اصلی توسط masih65 نمایش پست ها
    این جوابیه که چند روز پیش گرد آفیس به من دادند :

Thank you for contacting our office. We do not accept unofficial transcripts or GRE and TOEFL scores. They must be official in order to have your application evaluated.

هیچی مدرک غیر آفیشالی قبول نمیکنند حتی برای ریویو!
    مرسی از پاسخت دوست عزیز
    من ریز نمرات آفیشیال رو پست کردم. منظورم خود مدرکم هست (مدرک ارشدم هنوز آماده نیست)
    آیا نبود اون برای ریوییو مشکل ساز میشه؟

منم این جواب رو گرفتم. دوستان چیزی به ددلاین نمونده. زده وربال 152 میخواد. من 142 هست وربالم. به نظرتون چکار کنم
    Hossein,
    Thanks for your email and interests in working in my group as a Ph.D. student. You are welcome to join us. However, I don’t have funding to support you at this moment. If you apply for FIU, you’d better apply for TA from our department to get started. This has become very competitive. I hope you can make it.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad90038 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت دوست عزیز
    من ریز نمرات آفیشیال رو پست کردم. منظورم خود مدرکم هست (مدرک ارشدم هنوز آماده نیست)
    آیا نبود اون برای ریوییو مشکل ساز میشه؟
    transcripts منظور ریزنمرات هست. خود دانشنامه که certificate هست معمولا بعد از پذیرش باید ارایه بشه. اما شما سوال کنید.

دوستان چند روز بعد از ددلاین برسه مدارک بررسی نمیشه یعنی؟

Junior Member

من دوتا سوال دارم:

1) دوستان برای من توی پروفایلم زده:

Application for Review is Complete: Your application has been referred to the Graduate Department for review. You will be notified of their decision in writing by our office, when a decision is reached.

ولی هنوز آیتم های زیر توی لیست من هست:

Essay
    Letter of Recommendation
    Proof of Master's degree

یعمی چی؟ Essay منظورش چی هست. من هیجا همچین چیزی ندیدم که توضیح بده

2) Applicant Statement/
    Letter of Intent
    منظورش چیه؟

Junior Member

من تو پروفایل این دانشگاهم میرم تو بخش To Do List همه مدارک رو زده Initiated ! چند روز برای شما طول کشید تا وضعیت بشه Received ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

کسی ازینجا پذیرشش اومده؟

Junior Member

بچه ها خیلی ممنون میشم جواب بدین.
    من برای دکتری عمران برا این دانشگاه اپلای کردم. موقعی که اپلای کردم چیزی ندیدم که بگه ریزنمره ها حتما باید پست شه. همه دانشگاه ها دگ میگفتن به صراحت. خلاصه که مقداری کوتاهی کردم و الان میخوام ریزنمره هام ( اونم غیر رسمی ولی مهر موم شده ) را پست کنم. ولی الان ایمیل زدم به افیس و گفتم من الان میخوام بفرستم. اونم سریع جواب داد که چون از ددلاین گذاشته پیشنهاد میکنیم دیفر کن برای ترم دگ ( ولی مگه دیفر فقط مال وقتی پذیرش گرفتی نیست؟ ) به استادم ایمیل زدم پرسیدم ولی جواب نداد. حالا من چی کار کنم؟ توجه نکنم به حرفشون و پست کنم یا نه دگ شانسی نیست واقعا برام برای پاییز 2015؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnoosh88 نمایش پست ها
    بچه ها خیلی ممنون میشم جواب بدین.
    من برای دکتری عمران برا این دانشگاه اپلای کردم. موقعی که اپلای کردم چیزی ندیدم که بگه ریزنمره ها حتما باید پست شه. همه دانشگاه ها دگ میگفتن به صراحت. خلاصه که مقداری کوتاهی کردم و الان میخوام ریزنمره هام ( اونم غیر رسمی ولی مهر موم شده ) را پست کنم. ولی الان ایمیل زدم به افیس و گفتم من الان میخوام بفرستم. اونم سریع جواب داد که چون از ددلاین گذاشته پیشنهاد میکنیم دیفر کن برای ترم دگ ( ولی مگه دیفر فقط مال وقتی پذیرش گرفتی نیست؟ ) به استادم ایمیل زدم پرسیدم ولی جواب نداد. حالا من چی کار کنم؟ توجه نکنم به حرفشون و پست کنم یا نه دگ شانسی نیست واقعا برام برای پاییز 2015؟
    در کل تجربه من اینه که اونا همیشه سعی می کنند که یک جواب غیر قطعی بدن تا نتونید از ایمیل به عنوان مدرک بعدها استفاده کنید.(مثلا بگید که چون توی ایمیل گفته فلان کار رو بکن من هم اون کار رو کردم) همونجوری که توی ایمیل گفته فقط بهتون پیشنهاد کرده که دیفر کنید. ممکنه دیفرتون رو قبول نکنن و بگن دوباره اپلیکیشن فی بدید و یا دوباره اپلای کنید.

همیشه سوال رو واضح و طوری بپرسید که طرف مجبور جواب آره یا نه بده. مثلا دوتا سوال بپرسید که
    1) اگر من الان بفرستم و دو هفته دیگه دستتون برسه آیا برای فال 2015 بررسی می کنید یا نه.؟؟؟
    2) آیا اگر دیفر کنم سال بعد نیارز هست دوباره بفرستم.

نظر من: احتمالا دانشگاه آفرهاش رو صادر کرده و احتمالا بررسی نخواهند کرد چون الآن واقعا دیر هست و من جای شما بودم اگر از استاد اوکی می گرفتم براشون می فرستادم. زنگ بزنید به امیشن آفیس چون الان دیگه فرصت ایمیل بازی نیست. ولی در هر صورت دوتا سوال بالا رو هم به صورت ایمیل بپرسید.

موفق باشید

Junior Member

مرسی از جوابتون
    من بشون ایمیل زدم همون دیروز که چه طوری میتونم دیفر کنم. گفتن یه ایمیل بزنینن بگین به کدوم ترم ما پروفایلتون اپدیت میکنیم. بعدم گفتم تا کی میتونم این کار رو بکنم ( منتظرم شاید استاده جواب بده) گفتن هرچه زودتر بهتر وگرنه مجبور میشی دوباره اپلای کنی.
    حالا من امروزم منتظرِ جواب استاد میشم و بعد اگه خبری نشد دگ دیفر میکنم.
    به نظرتون به استاد زنگ بزنم یا نه بدترِ قاطی نکنه یه وقت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)