صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض Housing (اسکان) در اسپانیا

باتوجه به زیاد شدن جمعیت متقاضیان اسپانیا، این تاپیک برای مسائل مربوط به اسکان در اسپانیا ایجاد شد، تا از به هم ریختگی تاپیک مربوط به تحصیل در اسپانیا جلوگیری بشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

پیش فرض پاسخ : Housing (اسکان) در اسپانیا

سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
    و به نظر شما خرید ملک شرایطش چجوریاست البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط faridfarid نمایش پست ها
    سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
    و به نظر شما خرید ملک شرایطش چجوریاست البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!
    اسپانیا بهتون توصیه نمیشه. آلمان خوبه هست. خرید ملک هم ریسکی هست چون ثبات مالی وجود نداره و ضمانتی برای فروشش بعدا نیست. حداقل باید 500 هزار یورو اون ملک ارزش داشته باشه تا شامل اقامت بشه. جزئیاتش هم مهم خواهد بود . پس تصمیم ریسکی هست.

موفق باشید

Junior Member

چرا جواب بدون مطالعه میدید؟! من تازه اومدم اینجا ولی میبینم خیلی از پاسخها بی دقت و اشتباه س

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    اسپانیا بهتون توصیه نمیشه. آلمان خوبه هست. خرید ملک هم ریسکی هست چون ثبات مالی وجود نداره و ضمانتی برای فروشش بعدا نیست. حداقل باید 500 هزار یورو اون ملک ارزش داشته باشه تا شامل اقامت بشه. جزئیاتش هم مهم خواهد بود . پس تصمیم ریسکی هست.

موفق باشید
    چرا جواب بدون مطالعه میدید؟! من تازه اومدم اینجا ولی میبینم خیلی از پاسخها بی دقت و اشتباه س

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan777 نمایش پست ها

می تونین در مورد تجربه خودتون بگین ؟ چون به شیوه های گوناگون میشه مقیم شد ..مثلا کاری ؛ متخصص با کارت آبی که اینا برای افرادی هست که اینجا مثلا بیشتر از سه سال هستن .... خرید ملک ، یا اجازه اقامت بدون کار برای افرادی که اینجا بیشتر از سه سال دانشجو هستن .... اینا رو همه تو سایت پلیس مهاجرت نوشته ... شرایط شما فکر می کنم همونطور که گفتی میشه > residencia temporal sin actividades laborales
    دوستانی که دانشجو بودن سه سال پشت یر هم یا بیشتر باید اینو اقدام کنن< از داخل اسپانیا ....
    modificación de estancia por estudios e investigación a residencia temporal sin permiso de trabajo
    اگر کسی اطلاع بیشتری داره می تونیم از آگاهی ایشون بهرهمند شیم. چون قانون ها عوض میشه .. مثلا این دومی که گقتم سال 2011 اومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-نانوکامپوزیت

سلام
    من واسه فرصت می خوام برم بارسلونا
    می خوام یک خونه اجاره کنم
    واسه دونفر (خودم و همسرم).
    لطفا راهنمایی کنید منو که از کجا باید شروع کنم

Junior Member

سلام
    من الان سه ماه هست اقامت گرفتم .خودم اقدام کردم اصلا هم نیاز به خرید ملک نیست . اگه اقامت بدون اجازه کار می خوای بهم مسیج بده راهنماییت کنم اصلا هم به هیچ کس پول نده خودت برو سفارت اقدام کن مثل من. من الان بارسلون هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan777 نمایش پست ها
    سلام
    من الان سه ماه هست اقامت گرفتم .خودم اقدام کردم اصلا هم نیاز به خرید ملک نیست . اگه اقامت بدون اجازه کار می خوای بهم مسیج بده راهنماییت کنم اصلا هم به هیچ کس پول نده خودت برو سفارت اقدام کن مثل من. من الان بارسلون هستم

دوست عزیز سلام
    من چند روز پیش سفارت بودم و درباره همین اقامت بدون کار سوال کردم کسی جواب درستی بهم نداد
    یک موسسه هست که میگه اینکار رو براتون انجام میدم و ۱۲۰ میلیون میگیرم ولی تو سفارت از قای شاهی پرسیدم گفتن خودتون اقدام کنید
    ممکنه ریجکتم کنن؟
    بنظر شما اسپانیا برای زندگی خوبه؟ من به همراه همسر و پسر شش ماه ام میخوام مهاجرت کنم و استرس دارم ممکنه راهنماییم بفرمایید
    اگر میشه شماره براتون بذارم
    مچکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanicco نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من چند روز پیش سفارت بودم و درباره همین اقامت بدون کار سوال کردم کسی جواب درستی بهم نداد
    یک موسسه هست که میگه اینکار رو براتون انجام میدم و ۱۲۰ میلیون میگیرم ولی تو سفارت از قای شاهی پرسیدم گفتن خودتون اقدام کنید
    ممکنه ریجکتم کنن؟
    بنظر شما اسپانیا برای زندگی خوبه؟ من به همراه همسر و پسر شش ماه ام میخوام مهاجرت کنم و استرس دارم ممکنه راهنماییم بفرمایید
    اگر میشه شماره براتون بذارم
    مچکر
    این درسته که این مبلغ جکی بیش نیست مورد بعدی سوال شما خیلی خیلی کلی هست < واسه چه کاری چه نوع اقامتی به نظر من مورد شما نیاز به وکیل داره ... منم اگر بخوام راهنمایی کنم باید اول مزالعه کنم بخش مهاجرتی رو بعد به شما اطلاع بدم ... حتما با یک وکیل مهاجرتی و افراد که اطلاع دارن با یک مبلغ معقول مشورت کنین. یا خودتون خوب بخش مربوط به مهاجرت و سایت پلیس رو مطالعه کنین ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)