صفحه 2 از 31 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : زندگی در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط baghshahr نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان هست که الان در بارسلونا باشه؟من یک سری سوال در مورد وضعیت خونه و کلاس های زبان اسپانیایی داشتم اگر کسی هست لطفا با من تماس بگیره
    سوالاتتان رو همین جا مطرح کنید تا بنده و دوستان دیگر اگر تونستیم کمک کنیم...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

یعنی سما الان ابارسلونا هستید؟خوب میخوایتم بدونم که برای خونه به غیر از این سایتها کجا می شه گشت اگر بریم بارسلونا کجا ها باید بریم بگردیم واسه خونه و متوسط قیمت یک استودیو در زون نزدیک ساحل حدود چقدر هست و اینکه کلاس زبان با قیمت مناسب کجا هست برای اکتبر مرسی از همکاریتون

Junior Member

اسپانیا جدیدا به بعضی از رشته ها خوب پذیرش می دهد بارسلونا یکی از گرون ترین شهرهای اسپانیاست این طور که من شنیدم. ولی دانشگاههای خوبی دارد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط baghshahr نمایش پست ها
    یعنی سما الان ابارسلونا هستید؟خوب میخوایتم بدونم که برای خونه به غیر از این سایتها کجا می شه گشت اگر بریم بارسلونا کجا ها باید بریم بگردیم واسه خونه و متوسط قیمت یک استودیو در زون نزدیک ساحل حدود چقدر هست و اینکه کلاس زبان با قیمت مناسب کجا هست برای اکتبر مرسی از همکاریتون
    با سلام ( بعد یک ماه شاید سوالاتتان جواب داده شده باشد )

اجاره خانه در بارسا اکثرا از طریق وبسایت هست چون هزینه های جانبی آن کمتره ولی خوب آژانس های زیادی هم هستند که می تونند مفید باشند ولی خوب معمولا مبلغ زیادی رو برای ثبت قرارداد می گیرند. پیدا کردن استدیو در بارسا سخت هست ولی خوب منطقه ی نزدیک ساحل خیلی بالاست. به طور مثال کرایه یک اتاق نه فلت مناسب با هزینه های دیگه ممکنه تا 600 یورو در ماه برسه. البته این منطقه به دلیل توریستی بودنش گرونه. ولی خوب در کناره ساحل ولی نه در خود بارسا در شهرکهای اطرافش می شه یک خونه مناسب با قیمت 400 تا 500 پیدا کرد.

بارسا به دلیل دارا بودن زبان رسمی کاتالان ، برای خواندن زبان اسپانیایی زیاد توصیه نمیشه چون هزینه اش بالاست. در مقابل زبان کاتالانی دارای کلاسهای رایگان هست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : Housing (اسکان) در اسپانیا

دوستانی که می خواهند هتل رزرو کنند ولی دسترسی به مستر کارت و از این قبیل کارت های اعتباری بین المللی ندارند می توانند با مراجعه به سایت زیر و ثبت نام در آن - تنها با داشتن یکی از کارت های شتاب و داشتن رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی ) هتل خود را رزرو کنند و تاییده بگیرند

لینک سایت مورد نظر

موفق باشید

Junior Member

سلام

سایت alumni برای بارسلونا نداره...کسی آنجا سایتی میشناسه؟

دوستانی که دنبال هتل هستن به سایت www.booking.com سری بزنید در ضمن hostels ها یه جور خولبگاه به حساب می آیند.من تابستان بارسلونا بودم و از طریق همین سایت هتل پیدا کردم.

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط asalha نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که دنبال هتل هستن به سایت www.booking.com سری بزنید در ضمن hostels ها یه جور خولبگاه به حساب می آیند.من تابستان بارسلونا بودم و از طریق همین سایت هتل پیدا کردم.
    سایت زیاده بارسلونا یک شهر توریستی تا دلت بخواد هزتل و خوابگاه هتل داره تنها تو گوگل سرچ کفایت می کند

موفق باشید

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط asalha نمایش پست ها
    سلام

درود به شما
    واسه بارسلون این سایت هم خوبه هم متنوع:

http://www.bcn-housing-students.com/

و همچنین resa.es تو صفحه بارسلون.

موفق باشید

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

دوستان درود

در مورد رزرو هتل یا خوابگاه، نکته ای که هست اینه که مراقب زمان باشید!!!
    یعنی به موقع اقدام کنید و پول واریز کنید که دچار مشکل تعدادی از دوستان نشید که مدرک رزرویشن رو دیر یا دقیقه 90 دریافت کردن!

موفق باشید

سلام ، قیمت مسکن تو حاهای مختلف مادرید فرق می کنه ولی دیگه یک 60 متری رو کمتر از 90 هزار یورو نمیشه خرید ..اون سایت هم خوابگاه نیست ولی کلا خونه کرفتن تو مادرید کار سختیه و کمتر از 600 یورو در ماه نمیشه پیدا کرد .
    ویرایش توسط aida_11041 : February 21st, 2012 در ساعت 08:09 PM دلیل: حذف ایمیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)