صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda41 نمایش پست ها
    ميشه لينكشو برام بزاريد لطفا و اينكه خودتون تجربه اينو داريد؟ تو سفارت مشكلي بيش نمياد؟ بايد كل بول ١ ماه هتل و ببردازم؟ لطفا راهنمايي كنيد
    www.booking.com
    بعله من و خیلی از دوستان از این سایت رزرو کردیم و ویزا گرفتیم...نه نیازی نیست پول هتل رو بپردازین...شما باید یه کارت اعتباری مثل ویزا کارت یا مستر کارت بخرید... که تبلیغاتش تو همین سایت هست و یا میتونین از دوستان یا فامیلایی که خارج از کشور هستن و کارت دارن بخواین براتون رزرو کنن.... هنگام رزرو هم باید هتلی رو انتخاب کنید که گزینه pay later رو داره...یعنی شما الان رزرو میکنی اما حضوری پرداخت میکنی اگه رفتی...اگه نرفتی به اون هتل هم میتونی چند روز قبل از موعد تاریخی که رزرو کردین به صورت رایگان کنسل کنید

Junior Member

سلام دوستان،
    من هم واسه فرصت مطالعاتی احتمالا اواخر سپتامبر بیام بارسلون. چند تا سوال داشتم:
    1) اولا برای گرفتن ویزای اسپانیا (حدود 2 هفته دیگه وقت تحویل مدارکمه) آیا لازمه حتما مدرکی برای محل اقامت ارائه کنیم (رزرو هتل و ..)؟ دعوت نامه از یک دوستی که اونجاست( با قید اینکه من قراره پیشش بمونم) کافیه؟
    2) آیا در صورت نشان دادن امکانات مالی مناسب باز هم نیاز به ارائه مدرک محل اقامت هستش؟
    3) کسی هست تو بارسلون که من بتونم چند روزی پیشش بمونم تا یه جایی پیدا کنم؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین

سلام دوستان که تجربه دارن من بانک لا کایشا حساب دارم از اونجا که همه تعریف بانک سانتاندرو کردن میخواستم سانتاندر حساب باز کنم واقعا فرق دارن یا نه؟ اگه فرقی بینشون نیس دیگه سانتاندر باز نکنم ممنون

سلام دوستان جدیدا کسی‌ خونه اجاره کرده؟ من ۶ ماه پیش که زنگ میزدم برا اجاره مشکلی‌ نداشتم اما الان هرجا زنگ میزنم اولین سوال ازم می‌پرسم اهل کجایی؟ به یه نفرم که گفتم پرشین زود زنگ زد گفت ایرانی‌ بعدم گفت نه ما نمی‌تونیم خونه اجاره بدیم حلال نیست، اونجا گوشت میخورن مشروب میخورن و ... اصلا شاخ در اوردم گفتم من مشکلی‌ ندارم اما بعدش یه عالم حرف اسپانیایی زد که من نفهمیدم، نمیدونم جدیدا قانونشون عوض شده ، اما حدودا ۷-۸ جا زنگ زدم همون سوال اول ،میپرسن از کدوم کشوری اما قبلان اینجوری نبود . کسی اطلاع داره؟ من تو شهر زاراگزا هستم اینجا ایرانی‌ خیلی کمه اما ایرانیارو خوب میشناسن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان جدیدا کسی‌ خونه اجاره کرده؟ من ۶ ماه پیش که زنگ میزدم برا اجاره مشکلی‌ نداشتم اما الان هرجا زنگ میزنم اولین سوال ازم می‌پرسم اهل کجایی؟ به یه نفرم که گفتم پرشین زود زنگ زد گفت ایرانی‌ بعدم گفت نه ما نمی‌تونیم خونه اجاره بدیم حلال نیست، اونجا گوشت میخورن مشروب میخورن و ... اصلا شاخ در اوردم گفتم من مشکلی‌ ندارم اما بعدش یه عالم حرف اسپانیایی زد که من نفهمیدم، نمیدونم جدیدا قانونشون عوض شده ، اما حدودا ۷-۸ جا زنگ زدم همون سوال اول ،میپرسن از کدوم کشوری اما قبلان اینجوری نبود . کسی اطلاع داره؟ من تو شهر زاراگزا هستم اینجا ایرانی‌ خیلی کمه اما ایرانیارو خوب میشناسن
    زاراگزا رو نمی دونم ولی تو بارسلونا همه جورش هست. بعضی ها هیچ کاری ندارن کجایی هستید، بعضی ها هم به همه چی گیر میدن. قانونی عوض نشده ولی در شش ماه گذشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان که تجربه دارن من بانک لا کایشا حساب دارم از اونجا که همه تعریف بانک سانتاندرو کردن میخواستم سانتاندر حساب باز کنم واقعا فرق دارن یا نه؟ اگه فرقی بینشون نیس دیگه سانتاندر باز نکنم ممنون
    فاند دارید؟ لاکایچا اگر حقوقتون رو اونجا دومیسیلیار کنید، مثلا پنجاه تا ترنسفر رایگان بهتون میده ولی سانتاندر نامحدود. اگر فاند ندارید، خیلی فرقی بینشون نیست، سانتاندر یه کم بهتره، هزینه هاش یه کم کمتره.

Junior Member

دوستان میشه مراحل گرفتن کارت اقامت رو واضح و کامل توضیح بدید؟

Junior Member

سلام
    از دوستان ساكن بارسلون اگر كسي به هم خونه اى نياز داره يا اتاق خالى سراغ داره لطفا به من خبر بده

Junior Member

سلام،

من هم مثل شما دنبال یه هم خونه ای میگردم تو بارسلون واسه اوایل اکتبر.

سلام دوستان
    کسی هست ساکن والنسیا باشه چند سوال داشتم

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)