صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان جدیدا کسی‌ خونه اجاره کرده؟ من ۶ ماه پیش که زنگ میزدم برا اجاره مشکلی‌ نداشتم اما الان هرجا زنگ میزنم اولین سوال ازم می‌پرسم اهل کجایی؟ به یه نفرم که گفتم پرشین زود زنگ زد گفت ایرانی‌ بعدم گفت نه ما نمی‌تونیم خونه اجاره بدیم حلال نیست، اونجا گوشت میخورن مشروب میخورن و ... اصلا شاخ در اوردم گفتم من مشکلی‌ ندارم اما بعدش یه عالم حرف اسپانیایی زد که من نفهمیدم، نمیدونم جدیدا قانونشون عوض شده ، اما حدودا ۷-۸ جا زنگ زدم همون سوال اول ،میپرسن از کدوم کشوری اما قبلان اینجوری نبود . کسی اطلاع داره؟ من تو شهر زاراگزا هستم اینجا ایرانی‌ خیلی کمه اما ایرانیارو خوب میشناسن

ربطی به قانون نداره دوست عزیز.
    شما کار خودت رو بکن و همچنان به گشتن ادامه بده. کلی وب سایت هست با کلی موارد مختلف. این نشد یکی دیگه. مهم نیست.
    همه جور آدم فضول و غیر فضول همه جای دنیا هست.
    شما راستش رو بگو و عزت نفست رو همیشه حفظ کن.
    موفق باشی

Junior Member

دوستان آدرس سوپرمارکت ایرانی و فروشگاه های چینی که برای اول کار خوب باشه رو توی مادرید کسی میدونه ؟

Junior Member

و یه سوال دیگه
    گروهی هست توی فیس بوک که ایرانی های مادرید باشن و گروه هم فعال باشه ؟ اگه کسی میشناسه چنین گروهی رو لینکش رو بذاره ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط نونوش نمایش پست ها
    دوستان آدرس سوپرمارکت ایرانی و فروشگاه های چینی که برای اول کار خوب باشه رو توی مادرید کسی میدونه ؟
    توي هر محلي سوپرماركت هاي بزرگ چيني هست كه براي همه چيز به جز مواد خوراكي و لواز برقي بادوام خوبن، سوپر ماركت ايراني هست اما من نميدونم كجاست راستش، البته همه چيو از همين سوپراي بزرگ مثل كارفور،ديا، سيمپلي يا مركادونا ميتىنين تهيه كنينا.

نقل قول نوشته اصلی توسط نونوش نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه
    گروهی هست توی فیس بوک که ایرانی های مادرید باشن و گروه هم فعال باشه ؟ اگه کسی میشناسه چنین گروهی رو لینکش رو بذاره ممنون میشم
    سرچ كنين iranians in madrid، گروه خوبيه، اعضاي فعال هم توش پيدا ميشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    ربطی به قانون نداره دوست عزیز.
    شما کار خودت رو بکن و همچنان به گشتن ادامه بده. کلی وب سایت هست با کلی موارد مختلف. این نشد یکی دیگه. مهم نیست.
    همه جور آدم فضول و غیر فضول همه جای دنیا هست.
    شما راستش رو بگو و عزت نفست رو همیشه حفظ کن.
    موفق باشی
    این مشکلات پیش میاد به خاطر ایرانی بودنه هاهاهاهااه ..... بهترین کار ااینه خونه های دانشجویی دانشجو های جوون رو از تو فیس بوک پیدا کنی ... اونو بدون که یک اسپانیایی و کلا در بیشتر جا های دنیا ایران رو همون عراق یا افغانستان یا عربستان می دونن و تصویر تو در ذهن اونها بن لادنی بییش نیست بدون که امروز به خاطر دا ...ش وضع بدتر شده اونها ما رو کلا نمیشناسن فکر می کنن عرب هستیم من چند ساله اینجام نامزدم هم کاتالانه اونا میگن بهم ما حتی فکرش رو هم نمی کردیم که ایرانی ها اینجوری خوبن ... نگران نباش... ...... واسه منم پیش اومده یکی دو بار اما من اسپانیایی و کاتالان راحت حرف میزنم اگه به من این حرفو بزنن .....

Junior Member

من الان یکساله که مادریدم و وقتی که می خواستم خونه ‍‍بگیرم یه چندتایی سوال میکردن اهل کجایی ولی در کل مایه تیله همه جا جواب میده...
    حالا اگه کسی خواست از ایران بیاد و کمک لازم داره من میتونم تو خونه گرفتن کمکش کنم.

سلام دوستان برای کارت اقامت از من بیمه پزشکی‌ خواستن می‌خواستم کسی‌ اینجا هست در مورد بیمه بدونه ؟ اینکه ما دانشجوها میتونیم از بیمه پابلیک یا عمومی استفاده کنیم ؟ و اینکه کدوم بیمه خصوصی از همه ارزونتر، ممنون

سلام دوستان یه سوال دیگه هم داشتم, من وقتی‌ کارت اقامتمو گرفتم بانک سانتاندر حساب باز کردم بعد از ۳ هفته که خواستم پول جا به جا کنم ارور داد رفتم بانک بهم گفتم حسابت بلاک شده چون ثبتنامت مال قبول بود . ثبتنام جدید دانشگاه بردم بهم گفتن فردا حسابت باز می‌شه ، فرداش رفتم بهم گفت باید گردش حساب بانک باباتو بیاری تو ایران، بابات کار می‌کنه یا نه و .... از کسی‌ تا حالا بانک سانتاندر اینو خواسته ؟ من فکر می‌کنم یه کم مدیر بانک یه زنه زیاد نرمال نیس فکر می‌کنم می‌خواد اذیت کنه من می‌تونم حسابمو این شعبه ببندم برم یه شب دیگه باز کنم ؟ یه شعبه بانک سانتاندر تو دانشگاه خودمون هس اشتباه کردم از اول اونجا حساب باز نکردم، به من گفتن بهتره تو بانک خود دانشگاه ثبتنام کنید به کسایی‌ که جدید میان میخوان حساب باز کنم فکر کنم بانک دانشگاه بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دیگه هم داشتم, من وقتی‌ کارت اقامتمو گرفتم بانک سانتاندر حساب باز کردم بعد از ۳ هفته که خواستم پول جا به جا کنم ارور داد رفتم بانک بهم گفتم حسابت بلاک شده چون ثبتنامت مال قبول بود . ثبتنام جدید دانشگاه بردم بهم گفتن فردا حسابت باز می‌شه ، فرداش رفتم بهم گفت باید گردش حساب بانک باباتو بیاری تو ایران، بابات کار می‌کنه یا نه و .... از کسی‌ تا حالا بانک سانتاندر اینو خواسته ؟ من فکر می‌کنم یه کم مدیر بانک یه زنه زیاد نرمال نیس فکر می‌کنم می‌خواد اذیت کنه من می‌تونم حسابمو این شعبه ببندم برم یه شب دیگه باز کنم ؟ یه شعبه بانک سانتاندر تو دانشگاه خودمون هس اشتباه کردم از اول اونجا حساب باز نکردم، به من گفتن بهتره تو بانک خود دانشگاه ثبتنام کنید به کسایی‌ که جدید میان میخوان حساب باز کنم فکر کنم بانک دانشگاه بهتره
    سلام دوست عزیز، بانک سانتاندر شعبه به شعبه اش رفتارشان فرق می کنه، البته این تجربه منه، نیازی به حساب بانک پدرتون در ایران و... نیست. خیلی محکم برو بگو که می خواهی حسابتو ببندی و وکیلت گفته این کار شعبه شما غیر قانونیه و نیازی به این چیزا نیست. نهایتش حسابتو به راحتی می بندی و یک حساب دیگه تو شعبه دانشگاهی سانتاندر باز می کنی. البته چون ایرانی هستیم اذیت می کننن بانکها و بعضی مواقع پول را بلاک می کنند. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)