صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

سلام دوست عزیز
    اون چیزی که منظورتون بود اینه. تو بارسلونا هست. لینکشو میذارم

http://www.bluespace.es/en/

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبین ؟ یه سوال داشتم من می‌خوام برگردم ایران برا ۳ ماه اما یه سری کتاب لباس هست نمیخواهم ببرمو بیارم، دنبال یه جا هستم که ۳ ماه واسه من نگه داره، اول بهم گفتن هاستلا اما پرسیدم گفتن قبول نمیکنم، از یه نفر پرسیدم گفت یه جاهای هست که تبلیغشو تو متروها مادرید دیده که نگه میدارن، من خیلی‌ تو گوگل سرچ کردم اما هیچ جارو نمیاره، کسی‌ میدونه اینجورجاها اسمش به اسپانیایی چیه ؟ و اینکه کلا کجاها می‌تونم بذارم؟ مسلن خوابگاه دانشگاه قبول می‌کنه البته منظورم مجانی‌ نیستا

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام
    علت بلاک کردن رو ازشون بپرسین و اصلا هیچ چیز رو دروغ بشون نگین. به عنوان مثال اگه ترانسفر بیش از حد معمول داشته باشین یا مثلا در بعضی‌ موارد کسانی که پول برا تمدید اقامتشون یک روز میذارن بعد میخوان بردارن پول رو بلاک می‌کنن ( یه سری ایرانی‌ هم که مثل آب خوردن دروغ میگن باعث شده در کنار مسایل دیگه به ایرانیها بیشتر گیر بدن). من خودم هم سانتاندر دارم هم لا کیژا و هیچ مشکلی‌ تا بحال پیش نیومده.

سلام دوستان یه سوال دیگه هم داشتم, من وقتی‌ کارت اقامتمو گرفتم بانک سانتاندر حساب باز کردم بعد از ۳ هفته که خواستم پول جا به جا کنم ارور داد رفتم بانک بهم گفتم حسابت بلاک شده چون ثبتنامت مال قبول بود . ثبتنام جدید دانشگاه بردم بهم گفتن فردا حسابت باز می‌شه ، فرداش رفتم بهم گفت باید گردش حساب بانک باباتو بیاری تو ایران، بابات کار می‌کنه یا نه و .... از کسی‌ تا حالا بانک سانتاندر اینو خواسته ؟ من فکر می‌کنم یه کم مدیر بانک یه زنه زیاد نرمال نیس فکر می‌کنم می‌خواد اذیت کنه من می‌تونم حسابمو این شعبه ببندم برم یه شب دیگه باز کنم ؟ یه شعبه بانک سانتاندر تو دانشگاه خودمون هس اشتباه کردم از اول اونجا حساب باز نکردم، به من گفتن بهتره تو بانک خود دانشگاه ثبتنام کنید به کسایی‌ که جدید میان میخوان حساب باز کنم فکر کنم بانک دانشگاه بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_64 نمایش پست ها
    من الان یکساله که مادریدم و وقتی که می خواستم خونه ‍‍بگیرم یه چندتایی سوال میکردن اهل کجایی ولی در کل مایه تیله همه جا جواب میده...
    حالا اگه کسی خواست از ایران بیاد و کمک لازم داره من میتونم تو خونه گرفتن کمکش کنم.
    سلام دوست عزیز اگه امکانش هست یک شماره تماس و یا یکراه مکالمه ببرام بزارید تا با شما تماس بگیرم. کلی سوال دارم. شاید تا 4 ماه دیگه بیام اسپانیا. ممنون میشم کمکم کنید.

پیش فرض پاسخ : Housing (اسکان) در اسپانیا

سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
    و به نظر شما خرید ملک شرایطش چجوریاست البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : Housing (اسکان) در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط faridfarid نمایش پست ها
    سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
    و به نظر شما خرید ملک شرایطش چجوریاست البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!
    اسپانیا بهتون توصیه نمیشه. آلمان خوبه هست. خرید ملک هم ریسکی هست چون ثبات مالی وجود نداره و ضمانتی برای فروشش بعدا نیست. حداقل باید 500 هزار یورو اون ملک ارزش داشته باشه تا شامل اقامت بشه. جزئیاتش هم مهم خواهد بود . پس تصمیم ریسکی هست.

موفق باشید

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام دوستان یه سوال دیگه هم داشتم, من وقتی‌ کارت اقامتمو گرفتم بانک سانتاندر حساب باز کردم بعد از ۳ هفته که خواستم پول جا به جا کنم ارور داد رفتم بانک بهم گفتم حسابت بلاک شده چون ثبتنامت مال قبول بود . ثبتنام جدید دانشگاه بردم بهم گفتن فردا حسابت باز می‌شه ، فرداش رفتم بهم گفت باید گردش حساب بانک باباتو بیاری تو ایران، بابات کار می‌کنه یا نه و .... از کسی‌ تا حالا بانک سانتاندر اینو خواسته ؟ من فکر می‌کنم یه کم مدیر بانک یه زنه زیاد نرمال نیس فکر می‌کنم می‌خواد اذیت کنه من می‌تونم حسابمو این شعبه ببندم برم یه شب دیگه باز کنم ؟ یه شعبه بانک سانتاندر تو دانشگاه خودمون هس اشتباه کردم از اول اونجا حساب باز نکردم، به من گفتن بهتره تو بانک خود دانشگاه ثبتنام کنید به کسایی‌ که جدید میان میخوان حساب باز کنم فکر کنم بانک دانشگاه بهتره
    ببخشید ها اما خواسته های اون مسول بانک چرت و پرت محض هست. متاسفانه شعبه با شعبه فرق می کنه و این خیلی بده در اسپانیا. یک علتش ترس بی مورد و مشکلات شخصی فرد هست. اون خانوم مشکل روانی داره.
    حتما شعبه بانکیتون رو عوض کنید. بانکهای دیگه هست و هیچ جا این موارد نباید پیش بیاد.
    Lacaixa
    BBVA

موفق باشید

سلام دوستان خسته نباشید، مرسی کنترل عزیز، متأسفانه حساب بانک سانتاندر منو به هیچ دلیلی‌ بستن، اول حساب قفل کردن ازم ثبتنام دانشگاه دوباره خواستن بعد بهم گفتن حساب بانکی‌ باباتو تو ایران بیار. بعدم که حساب ترجمه شده بردم بهم گفتن بانک اینارو قبول نداره ا باید حسابو ببندی ، بهشون گفتم من این حسابارو واسه سفارت بردم قبول کرده ولی‌ شما نه، خلاصه کلی‌ دعا آخرش بعد از ۶ هفته مجبور شدم حساب ببندم، بعدم رفتم یه بانک سانتاندر دیگه پرسیدم که زنگ زد به بانک قبلی‌ بعدم بهم گفت که بانک مرکزی تو مادرید حسابتو بسته و هر بانک سانتاندر دیگه ای که حساب باز کنی‌ حسابت قفل می‌شه یه بانک دیگه انتخاب کنم ، بعد رفتم بانک سانتاندر دانشگاه اونجا هم گفت ما اگه حساب برات باز کنیم دوباره به همون دلیل بسته می‌شه پرسیدم دلیلش چیه آخر گفت به خاطره ملیتت،.....

دوستان سوال من اینه الان که من نمیتونم بانک سانتاندر حساب باز کنم کدوم بانک بهتره؟ من بانک la caixa حساب دارم بهم گفت سالیانه ۲۶ یورو کمیسیونش، کسی‌ بانک دیگه میشناسه که کمتر باشه واسه دانشجو بدون فاند؟ من تعریف بانک BBVA هم شنیدم ولی‌ انگار باید حتما اینترنتی باشه و مثل اینکه برای افراد زیر ۲۸ سال مجانیه، کسی‌ اطلاعاتی‌ داره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

به نظر من la
    caixa
    خوبه و بهتر از سانتاندر هستش

سلام دوستان خسته نباشید، مرسی کنترل عزیز، متأسفانه حساب بانک سانتاندر منو به هیچ دلیلی‌ بستن، اول حساب قفل کردن ازم ثبتنام دانشگاه دوباره خواستن بعد بهم گفتن حساب بانکی‌ باباتو تو ایران بیار. بعدم که حساب ترجمه شده بردم بهم گفتن بانک اینارو قبول نداره ا باید حسابو ببندی ، بهشون گفتم من این حسابارو واسه سفارت بردم قبول کرده ولی‌ شما نه، خلاصه کلی‌ دعا آخرش بعد از ۶ هفته مجبور شدم حساب ببندم، بعدم رفتم یه بانک سانتاندر دیگه پرسیدم که زنگ زد به بانک قبلی‌ بعدم بهم گفت که بانک مرکزی تو مادرید حسابتو بسته و هر بانک سانتاندر دیگه ای که حساب باز کنی‌ حسابت قفل می‌شه یه بانک دیگه انتخاب کنم ، بعد رفتم بانک سانتاندر دانشگاه اونجا هم گفت ما اگه حساب برات باز کنیم دوباره به همون دلیل بسته می‌شه پرسیدم دلیلش چیه آخر گفت به خاطره ملیتت،.....

دوستان سوال من اینه الان که من نمیتونم بانک سانتاندر حساب باز کنم کدوم بانک بهتره؟ من بانک la caixa حساب دارم بهم گفت سالیانه ۲۶ یورو کمیسیونش، کسی‌ بانک دیگه میشناسه که کمتر باشه واسه دانشجو بدون فاند؟ من تعریف بانک BBVA هم شنیدم ولی‌ انگار باید حتما اینترنتی باشه و مثل اینکه برای افراد زیر ۲۸ سال مجانیه، کسی‌ اطلاعاتی‌ داره ؟

مرسی‌ ممنون آخه بانک سانتاندر بهم یه شماره سویفت داد ولی‌ la caixa نه، با سویفت راحتتر می‌شه پول فرستاد، و اینکه کمیسیون la caixa برا خرید بلیط و ... خیلی زیاده، ولی‌ شنیدم سانتاندر کمیسینش خیلی‌ کمه و واسه نگهداری پول دانشجوها هم مجانیه

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    به نظر من la
    caixa
    خوبه و بهتر از سانتاندر هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

la caixa
    هم سویفت داره. تا جایی که خودم این حساب دارم و باش بلیطو همه چیز می‌خرم کمیسیونی برا خرید از من نگرفته. فقط همون هزینه نگهداری که سالانه میگیره
    مرسی‌ ممنون آخه بانک سانتاندر بهم یه شماره سویفت داد ولی‌ la caixa نه، با سویفت راحتتر می‌شه پول فرستاد، و اینکه کمیسیون la caixa برا خرید بلیط و ... خیلی زیاده، ولی‌ شنیدم سانتاندر کمیسینش خیلی‌ کمه و واسه نگهداری پول دانشجوها هم مجانیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)