صفحه 24 از 31 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

ممنون دوست عزیز منم la caixa دارم قبلان واسه پرداخت به صاحبخونم ibercaja اینترنتی یا میرفتم بانک هر دفعه حدود ۴ یورو ازم کمیسیون میگرفتن، وقتی‌ هم بلیط خریدم ۵۰۰ یورو حدود ۲۵ یورو کمیسیون شد که البته بخاطر تغییر ارز دلار به یورو هم بود، ۲ ماه پیشم ۱۲ یورو واسه نگهداری برداشت، شاید من با پاسپورت حساب باز کردم اینجوری باشه نمیدونم، ولی‌ اینجا از دانشجوها پرسیدم گفتن سانتاندر خیلی‌ خیلی‌ کمیسیونش کمتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    la caixa
    هم سویفت داره. تا جایی که خودم این حساب دارم و باش بلیطو همه چیز می‌خرم کمیسیونی برا خرید از من نگرفته. فقط همون هزینه نگهداری که سالانه میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

اگر زیر 27 سال باشید ازتون کمیسیون نمیگیرن la caxia!!!!! بقیه بانک ها برای ایرانی ها یک مقدار سخت میگیرن یا باز نمیکنن

سلام دوستان یه تجربه بد خواستم بگم به هیچ وجه ممکن بانک لا کایشا حساب باز نکنید یعنی‌ دقیقا دزد بزرگ، بار اول من حساب باز کردم بهم گفت مجانی بعد ۳ ماه دیدم ۱۲ یورو کم شد، هیچی‌ یه بار رفتم بانک گفتم هزینه نگهداری گفت سالی‌ ۲۶ حتا نوشت برام، بده ۳ ماه دیدم دوباره ۱۲ یورو کم شد یه بار دیگه که بانک کار داشتم رفتم زن گفت نه کی‌ گفت سالی‌ ۲۶ ، هر ۳ ماه ۱۲ یورو یعنی‌ سالی‌ ۴۸ یورو یعنی‌ فقط دوروغ میگن این هیچی‌، امروز رفتم واسه کارت اقامتم یه نامه ساده ۱ دقیقه برام نوشته که من حساب دارم اومدم الان دیدم ۱۹ یورو از حسابم واسه نامه کم کرده، الان تو شوکم چون بانک سانتاندر این نامه رو به من مجانی‌ داد مگه می‌شه این همه دزد آخه ؟؟؟ من بد شانسیم بانک سانتاندر اول رفتم یه شعبه که بلد نبود برام حساب باز کمه حسابمو بستم نامه اومد که بخاطر مشکلان پول شویی‌ اونو کنسل کردم اومدم بانک دانشگاه حساب باز کردم الان بعد ۶ هفته کارتم نیومده امروز رفتم هی‌ چک کرد گفت دوباره میفرسیم خدا کنه حسابم درست بشه وگرنه باید حساب آشغالم تو بانک لا کیخا را حفظ کنم و پول مفت بدم همش

سلام دوستان. اسپانیا هر روزش واسه من سورپرایز، من اینجا خونده بودم تجدید کارت اقامت ۳ ماه طول میکشه حتا مسئولای دفترم بهم گفتن ۳ ماه، امروز نامه من اومد بهم ۲۶ فوریه وقت دادم واسه انگشت نگاری و نامم احتمالا آوریل آماده می‌شه یعنی‌ از ۱اکتبر که من اقدام کردم ۶ ماه طول میکشه یه کارتی که ۱ سال اعتبار داره، وقتی‌ اونجا گفتم شما گفتید ۳ ماه بهم گفت ۳ ماه واسه دفتر مهاجرت و ۳ ماه هم طول میکشه پلیس کارتتو بده، اینا هیچی‌ من اومدم از همخونم پرسیدم گفت منم نوبتم تو فوریه بود از استادم و موسسه ام خواستم زنگ زدن دفتر خارجی‌ و نوبتمو جلو اندختن تو دسامبر می‌خواستم ببینم این امکانش هست کسی‌ تاحالا وقتی‌ که واسه انگشت نگاری میدنو جلو انداخته اگه از استاد یا دانشگاه بخواهیم زنگ بزنن امکانش هست؟ چون من خانوادم میخوان واسه عید اقدام کنن می‌خوام کارت اقامتم تا اونموقع حاضر باشه .ممنون

سوال دوم امروز رفتم برا خانوادم کارت دعوت بگیرم و برخلاف اون چیزی که شنیده بودم ازم رزرو هتل نخواست و بهم گفت اگه هتل رزرو میکنی نیاز به دعوتنامه نیست. و برای دعوتنامه بهم گفت باید Empadronamiento Colectivo بگیرم از شهرداری، من این نامه را دارم ولی از من individual هست فقط خودم، گفت باید برم شهرداری colectivo بگیرم که همه اعضای خونه توش باشه و اتاقای خونم نباید کمتر 12 متر باشه کسی میدونه برا گرفتن colectivo میتونم خودم برم یا باید هم خونمم باهام بیاد؟ ایا کپی پاسپورت یا کارن اقامت بقیه لازمه؟ راحته گرفتنش؟ ممنون

سلام من ميخوام واسه دكتري اقدام كنم استاد راهنما يدا نكردم كدوم موسسات خوبه واسه گرفتن پذيرش؟يكي كمكم كنه ممنونم

دوسته عزیز اصلان نیاز به هیچ موسسه نیست ، موسسه فقط از شما پول الکی میگیره پارسال که من میخواستم اقدام کنم حدودا ۱۲۰۰ میگرفتن که خنده داره، شما تو سایت هر دانشگاه برید قسمته دکترا انتخاب کنید و بعد قسمته ادمیشن راحت تمامه اطلاعات موجوده ، بعضی از دانشگاهها مثل بارسلونا شما باید اول ی سری مدارک بفرستید بعد اگه تایید شدید استاد بهتون معرفی میکنن بعضی از دانشگاهها باید برید گروهه تخصوصیتونو پیدا کنید ، کمترین کارش اینه که ی ایمیل ترجیحا به اسپانیایی به دانشگاه بزنید کامل راهنمایتون میکنن، بیشتره دانشگاهها نباید دنباله استاد راهنما بگردید باید اول پذیرش بگیرید بعد خودشون بتون معرفی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi1367 نمایش پست ها
    سلام من ميخوام واسه دكتري اقدام كنم استاد راهنما يدا نكردم كدوم موسسات خوبه واسه گرفتن پذيرش؟يكي كمكم كنه ممنونم

سلام دوستان ی سوال داشتم من میخواستم بلیت بخرم بعد یه سری سایت ها هستند که پروازارو پیدا میکنن قیمتشون از خود سایت هواپیمایی حدودا ۵۰ یورو ارزونتره میخواستم ببینم اینا قابل اعتماد هستند یا نه ؟ سایتهای مثل tripsta.ie jetcost.ie edrems.com ... چون من برای ۴ نفر میخام بلیت بخرم خیلی به صرفه تر میشه ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

3یورو ماهی میگیرن برای بیمه کارت شما اگر از کارت تون دزدی بشه پول شمارو بر میگردونن. کارتم تو بانک نیمد یک کارت گرفتم بدون اسم هیچ هزینه ای تا یک سال نداره بعد از تریق سایتشون کارت سفارش دادم فرداش اوردن دم در خونه یا اسمم یک دسته سلفی هم بهم کادو دادن، فرذاش یک کارت دیگه سفارش دادم با عکسی که دوست داشتم
    ویرایش توسط soroushlavaie : December 17th, 2015 در ساعت 04:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اسپانیا هر روزش واسه من سورپرایز، من اینجا خونده بودم تجدید کارت اقامت ۳ ماه طول میکشه حتا مسئولای دفترم بهم گفتن ۳ ماه، امروز نامه من اومد بهم ۲۶ فوریه وقت دادم واسه انگشت نگاری و نامم احتمالا آوریل آماده می‌شه یعنی‌ از ۱اکتبر که من اقدام کردم ۶ ماه طول میکشه یه کارتی که ۱ سال اعتبار داره، وقتی‌ اونجا گفتم شما گفتید ۳ ماه بهم گفت ۳ ماه واسه دفتر مهاجرت و ۳ ماه هم طول میکشه پلیس کارتتو بده، اینا هیچی‌ من اومدم از همخونم پرسیدم گفت منم نوبتم تو فوریه بود از استادم و موسسه ام خواستم زنگ زدن دفتر خارجی‌ و نوبتمو جلو اندختن تو دسامبر می‌خواستم ببینم این امکانش هست کسی‌ تاحالا وقتی‌ که واسه انگشت نگاری میدنو جلو انداخته اگه از استاد یا دانشگاه بخواهیم زنگ بزنن امکانش هست؟ چون من خانوادم میخوان واسه عید اقدام کنن می‌خوام کارت اقامتم تا اونموقع حاضر باشه .ممنون

سوال دوم امروز رفتم برا خانوادم کارت دعوت بگیرم و برخلاف اون چیزی که شنیده بودم ازم رزرو هتل نخواست و بهم گفت اگه هتل رزرو میکنی نیاز به دعوتنامه نیست. و برای دعوتنامه بهم گفت باید Empadronamiento Colectivo بگیرم از شهرداری، من این نامه را دارم ولی از من individual هست فقط خودم، گفت باید برم شهرداری colectivo بگیرم که همه اعضای خونه توش باشه و اتاقای خونم نباید کمتر 12 متر باشه کسی میدونه برا گرفتن colectivo میتونم خودم برم یا باید هم خونمم باهام بیاد؟ ایا کپی پاسپورت یا کارن اقامت بقیه لازمه؟ راحته گرفتنش؟ ممنون
    باید قرارداد با شماره cif داشته باشی.یا اگر اتاق اجاره کردی باید با ساب خونه یا کسی که قرارداد داره بری برای Empadronamiento فقط شماره CIF مهمه نامه دانشگاه و باسپرت و کارت اقامت یا NIE موقت یا ویسا با nie بیشتر همون مقه بهت میدن . اگر یک بار Empadronamiento گرفته باشی از تریق اینترنت میتونی همه کار بکنی،
    برای وقت گرفتم برای کارت فقط از تریق اینترنت باید به سایت https://sede.administracionespublica...ctorio/icpplus از طریق تلفن تا حالا ندیدم وقت بدن ولی باز به استانی که هستین بستگی داره من در بارسلونا هستم پلیس نزدیک وقت نداد رفتم یک پلیس شهر اتراف اینجا می تونی هر پلیس استانت بری!
    ویرایش توسط soroushlavaie : December 17th, 2015 در ساعت 04:16 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi1367 نمایش پست ها
    اگر تو یوتیوپ سرچ کنی خیلی ویدئو های خوبی پیدا میکنی یک مقدار سخت هست ولی به موسسات نیازی نیست در چه نوع دکتری میخوای اقدام بکنی دکتری پزشکی یا؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)