صفحه 25 از 31 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

مرسی دوسته عزیز اینجا که من هستم شهرداری اصلان نوبت نمیخاد رفتم empado colectivo گرفتم بردم پلیس ازم قبول کرد با اینکه اسمه همخونم توش نبود خیلی بستگی داره به کسی که از شما نامه رو میگیره

در مرده بانک لاکایخا من اصلان راضی نبودم این بدونه اسم و کادو و .... اصلان ندیدم حتا بعد از اینکه تو اینترنت سرچ کردم دیدم همه ناراضی بودن و مشکلاته منو نوشته بودن، من خوشبختانه بعد از یک ماهو نیم تونستم بانک سانتاندر حساب باز کنم و فعالش کنم با کلی مشکلاتو پیگیری ا همین الان باش بلیت خریدم حتا ۱ سنت هم از پول بیشتر بر نداشت و همه ترانسفرش و کومیسیونش مجانی در صورتی که ۶ ماه پیش با لا کیخا بلیت خریدم حدوده ۳۰ یورو برداشت. واسه هر ترانسفر انلاین بانک به بانک 4 یورو و واسه ی نامه هم ۱۹ یورو و اصلان راضی نبودم حالا اینجا حرف که بزنی همه میلیاردر تشریف داران و اینا براشون پولی نیس ولی وقتی حساب کردم بانک لا کیخا سالی ۱۰۰ یورو پوله مفت میگیره با اون پوله نگهداری ماهی ۴ یورو و واسه من دانشجو بدونه فاند کم نیست

دوستان در مورده اون سایتها که من گذاشتم که میشه ازشون بلیت خرید اصلان از اون سایت ها خرید نکنید و فقط بلیت از خوده سایت هواپیمای بخرید من وقتی سرچ کردم دیدم این سایتها بلیت بدونه هزینه بار و ارزونتر میفروشن و هیچی درموردش نمیگن بعد شما باید واسه بار جدا پول بدید و واستون گرونتر تموم میشه mamnon

نه غير پزشكي ميخوام اقدام كنم

سلام دوستان، کسی میدونه برای گرفتن مهره کپی برابره اصل باید کجا بریم ؟ من واسه ویزا خانوادم میخام کپی برابره اصل بفرسام من هنوز کارت اقامتم آماده نشده و نامه resulocion دارم امروز رفتم دفتر مهاجرت گفت انجام نمیدن اصلان نمیدونست چی هست بعدم بهم گفت یه بار کد روی نامه resulocion هست که هرکس بارکدو بزنه میفهمه ، نامه resulocion امضا نداره،،، پلیسم رفتم اینترنتم گشتم اما آخر نفهمیدم واسه گرفتن مهره کپی برابره اصل باید کجا برام ، ممنون میشم کسی میدونه راهنمای کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی میدونه برای گرفتن مهره کپی برابره اصل باید کجا بریم ؟ من واسه ویزا خانوادم میخام کپی برابره اصل بفرسام من هنوز کارت اقامتم آماده نشده و نامه resulocion دارم امروز رفتم دفتر مهاجرت گفت انجام نمیدن اصلان نمیدونست چی هست بعدم بهم گفت یه بار کد روی نامه resulocion هست که هرکس بارکدو بزنه میفهمه ، نامه resulocion امضا نداره،،، پلیسم رفتم اینترنتم گشتم اما آخر نفهمیدم واسه گرفتن مهره کپی برابره اصل باید کجا برام ، ممنون میشم کسی میدونه راهنمای کنه
    http://www.policia.es/documentacion/...equisitos.html

http://www.interior.gob.es/documents...4-c5d52226651a

in marahele davit namast ,age NIE dare bayad azash 6 mah gozashte bashe

copy barabar asl nimekhad age bar cod dashte bashe !
    ویرایش توسط soroushlavaie : December 22nd, 2015 در ساعت 09:02 PM

مرسی ممنون، کارت اقامت اقدام کردم مشکلی ندارم، برای کپی برابره اصل مشکل دارم، نمیدونم کجا باید برم مهر کپی برابره اصل بگیرم، جزو مدارکی که سفارت اسپانیا تو ایران میخاد، یکی دعوتنامس یکی کپی برابره اصل کارته اقامت، من کارت اقامتم تاریخش سپتامبر تموم شده حالا نمیدونم کپی برابره اصلشو بفرستم یا نامه resolucion باید بفرسم ،

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushlavaie نمایش پست ها
    http://www.policia.es/documentacion/...equisitos.html

http://www.interior.gob.es/documents...4-c5d52226651a

in marahele davit namast ,age NIE dare bayad azash 6 mah gozashte bashe

copy barabar asl nimekhad age bar cod dashte bashe !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

مرسی ممنون، کارت اقامت اقدام کردم مشکلی ندارم، برای کپی برابره اصل مشکل دارم، نمیدونم کجا باید برم مهر کپی برابره اصل بگیرم، جزو مدارکی که سفارت اسپانیا تو ایران میخاد، یکی دعوتنامس یکی کپی برابره اصل کارته اقامت، من کارت اقامتم تاریخش سپتامبر تموم شده حالا نمیدونم کپی برابره اصلشو بفرستم یا نامه resolucion باید بفرسم ،
    bayad berie ek Notario be farsi hamon daftare sabt
    to Barcelona khile hast en adrece ekeshon
    Carrer de Pujades, 180, 08005 Barcelona
    934 85 66 31

مرسی مرسی خیلی خیلی لطف کردید، فقط میدونید چند روزه آماده میشه همون موقع یا طول میکشه و اینکه خوده عبارت " کپی برابره اصل" به اسپانیایی چی میشه؟ و سواله اخر اینکه notario public پابلیک و خصوصی فرقش چی؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushlavaie نمایش پست ها
    bayad berie ek Notario be farsi hamon daftare sabt
    to Barcelona khile hast en adrece ekeshon
    Carrer de Pujades, 180, 08005 Barcelona
    934 85 66 31

Junior Member

کپی برابر اصل: copia compulsada

مرسی مرسی خیلی خیلی لطف کردید، فقط میدونید چند روزه آماده میشه همون موقع یا طول میکشه و اینکه خوده عبارت " کپی برابره اصل" به اسپانیایی چی میشه؟ و سواله اخر اینکه notario public پابلیک و خصوصی فرقش چی؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Energy Systems - (Ph.D Student) - UPC (Barcelona Tech

سلام دوستان .....
    اگر کسی در مورد اجاره اتاق در بارسلونا یا تراسا کمکی خواست من در خدمت هستم.
    ضمنا چندتا اتاق خالی تو خونه هایی که بچه های ایرانی هستن هم سراغ دارم. (با اجاره های بین 220 تا 300 یورو - که کلیه هزینه ها مثل برق و گار و اینترنت رو هم پوشش میده. یعنی کل پولی که شما میدین در ماه مثلا همون 240 یورو اجاره هست.)
    کسی لازم داشت پیام بده.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Energy Systems - (Ph.D Student) - UPC (Barcelona Tech

سلام دوست عزیز ....
    به شما پیشنهاد میکنم از بین دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم .... فرضا اینجا
    دانشگاه های مختلف رو بررسی کنین.
    گاها عنوان رشته ها دقیقا همونی نیست که در دانشگاه های ایران مطرح میشه اما ماهیت اونا یکی هست.
    باید بین رشته های مورد پذیرششون بگردین.
    تا جایی که من خبر دارم فکر کنم دانشگاه UB و UAB چنین رشته هایی رو دارن.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita7 نمایش پست ها
    salam doostan,
    man mikham eghdam konam vase maghtae fogh dar reshte modiriat poroje vali daneshgahi peyda nemikonam, lisansam dar reshte memari dakheli boode, mamnoon misham komakam konid.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)