صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

سلام دوستان خسته نباشید

دوستان من بلیط ترکیش گرفتم واسه سپتامبر ۱ ماه قبل امروز ایمیلو اس‌ام‌اس زدن و ساعتا همشو عوض کردن بد جالبیش اینجاس که ۲ تا پروام تداخل داره یعنی‌ من ساعت ۹ می‌رسم استانبول و پرواز بعدیم از استانبول به بارسلونا ساعت ۷ یعنی‌ دقیقا قبلی کنسل می‌شه تلفن دادن که زنگ بزنیم و ... کسی‌ تجربه داره که چی‌ میشه ؟ من تو سایتشون نگاه کردن باید پروازمو عوض کنن که بتونم با ساعت ۱۴ برم عوض می‌کنن ؟ چون من بلیتم بدون کنسلی و تغییر بود که ارزونتره حالا که مشکل از خودشونه پروازمو عوض می‌کنن یا نه ؟

۲، من باید برای رفتم فرودگاهو عوض کنم از sw به آتاتورک برم تو گوگل که زدم مثل اینکه اتوبوس داره حدودا ۲ ساعته من چون ۵ ساعت وقت دارم مشکلی‌ ندارم ولی‌ یه چیزی درمورد ویزا ترانزیت نوشته بود کسی‌ میدون چجوریه و این فرودگاه عوض کردن چجوریه ؟ ایرانیا یا با کارت اقامت اسپانیا ویزا لازمه ؟ کلا فکر کنم ترکیشم بلیطارو ارزون میفروشه بعد اینجوری همهرو تداخل به هم میده مفت مفت می‌شه براش ممنون اگه کسی‌ اطلاعاتی داره هرچی‌ مشکلو تجربه جدید واسه من اینجا پیش میاد نمیدونم چرا

۳.من دعوتنامه‌ها رو با پست اکسپرس کرئوس خیلی‌ سریع فرستادم ایران بهم گفتن ۶ روز میرسه الان ۲ هفتس تقریبا نرسیده!!!!!!! رفتم واسم فرم شکایت پر کرد گفت پولتو پس میدیم!!!! که بغید میدونم به خودشونم ایمیل زدم انگار نه انگار میترسم گم کرده باشن آخه ارزششونم کم نوشت (( فقط تو سایتش زده که ۵ ژانویه از مادرید فرستاده شده دیگه اصلا نزده که رسیده ایران یا نه خیلی‌ عجیبه پست اکسپرس بعد ۱۰ روز نرسیده ایران یا اگه رسیده چرا تو سایت نزده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید

دوستان من بلیط ترکیش گرفتم واسه سپتامبر ۱ ماه قبل امروز ایمیلو اس‌ام‌اس زدن و ساعتا همشو عوض کردن بد جالبیش اینجاس که ۲ تا پروام تداخل داره یعنی‌ من ساعت ۹ می‌رسم استانبول و پرواز بعدیم از استانبول به بارسلونا ساعت ۷ یعنی‌ دقیقا قبلی کنسل می‌شه تلفن دادن که زنگ بزنیم و ... کسی‌ تجربه داره که چی‌ میشه ؟ من تو سایتشون نگاه کردن باید پروازمو عوض کنن که بتونم با ساعت ۱۴ برم عوض می‌کنن ؟ چون من بلیتم بدون کنسلی و تغییر بود که ارزونتره حالا که مشکل از خودشونه پروازمو عوض می‌کنن یا نه ؟

۲، من باید برای رفتم فرودگاهو عوض کنم از sw به آتاتورک برم تو گوگل که زدم مثل اینکه اتوبوس داره حدودا ۲ ساعته من چون ۵ ساعت وقت دارم مشکلی‌ ندارم ولی‌ یه چیزی درمورد ویزا ترانزیت نوشته بود کسی‌ میدون چجوریه و این فرودگاه عوض کردن چجوریه ؟ ایرانیا یا با کارت اقامت اسپانیا ویزا لازمه ؟ کلا فکر کنم ترکیشم بلیطارو ارزون میفروشه بعد اینجوری همهرو تداخل به هم میده مفت مفت می‌شه براش ممنون اگه کسی‌ اطلاعاتی داره هرچی‌ مشکلو تجربه جدید واسه من اینجا پیش میاد نمیدونم چرا

۳.من دعوتنامه‌ها رو با پست اکسپرس کرئوس خیلی‌ سریع فرستادم ایران بهم گفتن ۶ روز میرسه الان ۲ هفتس تقریبا نرسیده!!!!!!! رفتم واسم فرم شکایت پر کرد گفت پولتو پس میدیم!!!! که بغید میدونم به خودشونم ایمیل زدم انگار نه انگار میترسم گم کرده باشن آخه ارزششونم کم نوشت (( فقط تو سایتش زده که ۵ ژانویه از مادرید فرستاده شده دیگه اصلا نزده که رسیده ایران یا نه خیلی‌ عجیبه پست اکسپرس بعد ۱۰ روز نرسیده ایران یا اگه رسیده چرا تو سایت نزده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    اگه پرواز رو عوض کرده باشن مشکلاتش رو هم خودشون درست می کنن.
    داخل وب سایت ایمیل و شماره تلفن های نمایندگی اصلی و نمایندگیشون در بارسلون و مادرید نوشته شده. تماس بپیرین و همیشه پاسخگو هستن. مشکلی نیست

پست هم باید حتما پست ویزه باشه که بتونین ردگیری کنین. معمولا تا زمان تجویل به تهران ردگیری میشه و مشکلی نیست.

سلام دوستان خسته نباشد ممنون کنترل عزیز ،
    کسی اینجا درمورد کرایه ماشین میدونه؟ گواهینامه بین المللی ایرانو قبول میکنن؟ من خانوادم گواهینامو اصفهان ۱ ساله بین المللی کردن اگه اوردن اینجا میتونم ماشین بگیرم؟

کسی اگه اطلاع داره میشه یه کمکی در مورده شرایطش بگه؟ اینکه مثلا میشه ماشینو فرودگاه بارسلونا بگیریم بعد مادرید پس بدیم به همون شرکت؟

کلان کدوم شرکت بهتره؟ از همه نظر ؟
    ما چون ۴ یا ۵ روز بارسلونا و مادرید هستیم بهتره از همون حمل ونقل عمومی استفاده کنیم یا ماشین کرایه کنیم چون احتمالا ۵ نفریم مجبوریم ۲ تا تاکسی بگیریم هر مسیری به صرفه نیس

میشه با ماشین ی کشوره دیگه رفت؟ mamnon

رشته و دانشگاه
    UPC

سلام دوستان خسته نباشد ممنون کنترل عزیز ،
    کسی اینجا درمورد کرایه ماشین میدونه؟ گواهینامه بین المللی ایرانو قبول میکنن؟ من خانوادم گواهینامو اصفهان ۱ ساله بین المللی کردن اگه اوردن اینجا میتونم ماشین بگیرم؟

کسی اگه اطلاع داره میشه یه کمکی در مورده شرایطش بگه؟ اینکه مثلا میشه ماشینو فرودگاه بارسلونا بگیریم بعد مادرید پس بدیم به همون شرکت؟

کلان کدوم شرکت بهتره؟ از همه نظر ؟
    ما چون ۴ یا ۵ روز بارسلونا و مادرید هستیم بهتره از همون حمل ونقل عمومی استفاده کنیم یا ماشین کرایه کنیم چون احتمالا ۵ نفریم مجبوریم ۲ تا تاکسی بگیریم هر مسیری به صرفه نیس

میشه با ماشین ی کشوره دیگه رفت؟ mamnon
    در خصوص گواهینامه خیلی دقیق نمی دونم فقط یادمه یکی از دوستانم گواهینامه بین المللی داشت و یکسری خورده کار لازم بود که تایید اینجا هم بشه. مشکل خاصی نبود. تایید اینجا مهمه که بشه کشور دیگه هم رفت.

کرایه ماشین گزینه خوبی هست. چون هزینه تاکسی بالا میشه. ورودی هر فرودگاه چندین کمپانی هست و همه شون خوب هستن. همون کمپانی ها شهرهای دیگه هم شعبه دارن و می تونین اونجا و در شهر دیگه تحویل بدین.

مرسی کنترله عزیز، دوستان کسی اینجا از سایت Airbnb خونه گرفته؟ من قیمتاشو دیدم نسبت هاستل و هتل خیلی خیلی خوب بود ولی یه سری کامنتاشونو که خوندم بعضی ناراضی بودن که باید تماس بگیریم و با صاحبخونه هماهنگ کنیم که بیاد کلیدو بده و .... ممنون میشم کسی اطلاعتی داره بگه و اینکه دپوزیت یا بیعانه میگیرن ؟

ی سوال دیگه اینکه من کارت بانک سانتاندر دارم میتونم تو کشوری دیگه مثل فرانسه یا هلند از کارته بانکم استفاده کنم ؟ بانک سانتاندر کشورا دیگه هست چجوریه؟ ممنون

رشته و دانشگاه
    UPC

مرسی کنترله عزیز، دوستان کسی اینجا از سایت Airbnb خونه گرفته؟ من قیمتاشو دیدم نسبت هاستل و هتل خیلی خیلی خوب بود ولی یه سری کامنتاشونو که خوندم بعضی ناراضی بودن که باید تماس بگیریم و با صاحبخونه هماهنگ کنیم که بیاد کلیدو بده و .... ممنون میشم کسی اطلاعتی داره بگه و اینکه دپوزیت یا بیعانه میگیرن ؟

ی سوال دیگه اینکه من کارت بانک سانتاندر دارم میتونم تو کشوری دیگه مثل فرانسه یا هلند از کارته بانکم استفاده کنم ؟ بانک سانتاندر کشورا دیگه هست چجوریه؟ ممنون
    سلام
    اون وب سایت رو نمی دونم اما معمولا زمان تحویل خونه یکماه پول پیش رو صاحبخونه می گیره.
    کارت بانک هم کل دنیا می تونین برداشت کنین. ویزا یا مستر هست. منتهی ممکنه از شما پول اضافه بگیرن. کارمزد. بانک سانتاندر اکثر کشورها شعبه داره اما مثل اسپانیا نیست که سر هر محله ای باشه و برداشت کنین. لذا خارج از اسپانیا در صورت برداشت کارمزد کسر میشه. بهتره مبلغی نقد همراه داشته باشین.
    البته میزان کارمزد و یا مجانی بودنش بستگی به نوع جسابتون هم داره
    موفق باشید

مرسی کنترله عزیز،

اون وب سایت هم سایت خیلی خوبیه برای اجاره خونه من تاحالا چند جارو رزرو کردم هنوز استفاد نکردم اما قیمتش عالی و آشپزخونه دسته خودمونه خونه کامله،

دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم تو زمستان میشه رفت شهربازی یا پارک ابی، میدونم هوا سرده اما شهربازی و پارک ابیا باز هستند یعنی قابله تحمله؟ گفتم شاید واسه خودشون خوبه ولی ما همش سرد باشوا نشه اصلان تکون خورد چون قیمتش اینترنتی مناسبتره میترسم بگیرم بعد بخاطره هوا نتونیم بریم

mamnon

سلام دوستان عزیز ساکنه بارسلونا و مادرید، میشه دوستان لطف کنن درمورده بلیط های مترو و اتوبوس اطلاعتی بدن، توی بارسلونا بهتره ما بلیتای t-۱۰ بخریم که باش میتونیم ۱۰ تا سفر بریم اما چیزی که من گیج میشم اینه که با اینا میشه سوار اتوبوسم شد یا اون ترنی که زاده R2 R3 و.... بلیت اتوبوس به چه شکلیه و سواله دوم اینکه ساعته کاری مترو بارسلونا زده از 8 صبح تا ۱۲ شب ولی وقتی ترم انتخاب میکنم ساعته شروعشو ۵ صبح هم زده این چجوری؟ اتووبوس که از فرودگاه میاره میدان پلازا رو میشه با همون کارتی ت_۱۰ رفت؟ میشه کلان یکی راهنمای کنه چه مدل بلیتی بهتره بخریم ؟ بلیته اتوبوس و مترش یکی جداس چجوری؟ تو زاراگوزا بیلیتاش یکیه

دوستانی که مادرید هستند یه سری اتوبوس هست که تو شهر میگرده بهش میگن cityseeing بهتره اونارو بگیریم یا بلیت مترو توریستی که باش میتونیم نامحدود از مترو استفاده کنیم ؟ اون مکانهای تاریخیشو میشه راحت با مترو پیدا کرد خودمون بریم، ی مشکل دیگه اینکه من فکر کنم با گوگل مپ که مسیرارو تو مادرید میخام پیدا کنم اصلان مسیر را رو با مترو نشون نمیده فقط اتوبوس نشون میده، بقیه هم همینطور هستند؟

من این سوالو از چند نفر پرسیدم اما متاسفانه از انجا که ادب کافی وجود نداره به من گفتن مسافرت خرج کن گدا نباش .... اما از انجا که ما ۵ نفریم واسه همین مادرید اگه هر ۲ مدل بیلیتو بخواهیم بخریم فقط ۲۲۰ یورو باید پول مترو بدیم برای ۲ روز، به جا تیکه انداختن به هم کمک کنیم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

بلیط ت 10 در بارسلونا میشه از تمامی وسایل نقلیه استفاده کرد هر بار که شما بلیط رو در دست گاه بگزارید مدت زمان 1:30 وقت دارید که از وسایل نقلیه استفاده کنید .مثال اگر از مترو سوار اتبوس بشین در همون مدت 1:30 دیگه از بلیط شما کم نمیشه
    قیمتش هست حدود 10 یورو ولی اگر هر خیلی از وسایل نقله استفاده میکنید می توانید از بلیط ماهانه بخرین که حدود 50 یورو که فقط با شماره کارت اقامت میشه خرید . نکته مهم برای هر نفر باید یک بلیط جدا بخرین نمیشه یک بیلط رو برای چند نفر استفاده کرد 100 یورو جریمه داره!!!!!!
    ساعت کاری از 5 صبح تا 12شب. جمه ها 5تا 2، شنبه و یک شنبه 24 ساعته
    .اتوبس فرودگاه قیمتش 5،60یورو همون دم در اتبوس بقدی میشه داد اگه کارت هم داشته باشید دستگاه هست! اتبوس فردگاه 24 ساعته هست هر 15 دقیقه هم حرکت میکنه وافای هم داره از پلازا د کاتالونیا بقل کرتانگلیس
    ویرایش توسط soroushlavaie : February 29th, 2016 در ساعت 04:27 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentist

دوستان من در اسپانبا از نرم افزار here maps استفاده میکنم گوگل مپ ساعت های مترو و انبوس ها رو خیلی از وقت ها اشتباه میزنه و خیلی از خیابون ها رو نداره و ادرس های اشتباه میده. لینک براتون مینویس
    https://maps.here.com

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)