صفحه 28 از 31 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

سلام دوستان، خسته نباشد، عید همتونم مبارک،
    من حدود 1.5 ساله که تو مادرید , دانشگاه UPM، دانشجوی دکترا هستم. بچه هایی که معمولا میان مادرید برای خونه گرفتن از من کمک میگیرن و تو این زمینه تجربه خوبی دارم. اخیرا خودم به توریستهای خارجی اتاق اجاره میدم و میتونین از لینکهای زیر اونها رو چک کنید.
    https://www.airbnb.com/rooms/10966162?s=GIMWZEKB
    https://www.airbnb.com/rooms/10678628?preview
    اگه کسی خواست بیاد مادرید، بجای هتل رفتن میتونه بیاد پیش من و تو مدتی که پیش من هست کمکش میکنم تا زودترو ارزونتر خونه پیدا کنه.
    پیشنهاد میکنم رو این قضیه فکر کنید، به خصوص که اگه اسپانیایی بلد نباشن خیلی برای خونه پیدا کردن به مشکل می خورند.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    مرسی کنترله عزیز، دوستان کسی اینجا از سایت Airbnb خونه گرفته؟ من قیمتاشو دیدم نسبت هاستل و هتل خیلی خیلی خوب بود ولی یه سری کامنتاشونو که خوندم بعضی ناراضی بودن که باید تماس بگیریم و با صاحبخونه هماهنگ کنیم که بیاد کلیدو بده و .... ممنون میشم کسی اطلاعتی داره بگه و اینکه دپوزیت یا بیعانه میگیرن ؟

ی سوال دیگه اینکه من کارت بانک سانتاندر دارم میتونم تو کشوری دیگه مثل فرانسه یا هلند از کارته بانکم استفاده کنم ؟ بانک سانتاندر کشورا دیگه هست چجوریه؟ ممنون
    بله می تونی استفاده کنین ، آره اونجا هم شعبه داره و از همه بانک هتی می تونی پول بکشی ولی از سانتاندر 3 یورو شارژ رو نمیدی .

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشد ممنون کنترل عزیز ،
    کسی اینجا درمورد کرایه ماشین میدونه؟ گواهینامه بین المللی ایرانو قبول میکنن؟ من خانوادم گواهینامو اصفهان ۱ ساله بین المللی کردن اگه اوردن اینجا میتونم ماشین بگیرم؟

کسی اگه اطلاع داره میشه یه کمکی در مورده شرایطش بگه؟ اینکه مثلا میشه ماشینو فرودگاه بارسلونا بگیریم بعد مادرید پس بدیم به همون شرکت؟

کلان کدوم شرکت بهتره؟ از همه نظر ؟
    ما چون ۴ یا ۵ روز بارسلونا و مادرید هستیم بهتره از همون حمل ونقل عمومی استفاده کنیم یا ماشین کرایه کنیم چون احتمالا ۵ نفریم مجبوریم ۲ تا تاکسی بگیریم هر مسیری به صرفه نیس

میشه با ماشین ی کشوره دیگه رفت؟ mamnon
    سایت ها متفاوتن تو اسپانیا ؛ europcar and rental car رو استفاده کردم ، اگه توریست هستی اوکی هست اما اگه اینجا مقیم هستی ، باید گواهینامت اروپایی باشه ....

پیش فرض پاسخ : Housing (اسکان) در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan777 نمایش پست ها
    چرا جواب بدون مطالعه میدید؟! من تازه اومدم اینجا ولی میبینم خیلی از پاسخها بی دقت و اشتباه س

می تونین در مورد تجربه خودتون بگین ؟ چون به شیوه های گوناگون میشه مقیم شد ..مثلا کاری ؛ متخصص با کارت آبی که اینا برای افرادی هست که اینجا مثلا بیشتر از سه سال هستن .... خرید ملک ، یا اجازه اقامت بدون کار برای افرادی که اینجا بیشتر از سه سال دانشجو هستن .... اینا رو همه تو سایت پلیس مهاجرت نوشته ... شرایط شما فکر می کنم همونطور که گفتی میشه > residencia temporal sin actividades laborales
    دوستانی که دانشجو بودن سه سال پشت یر هم یا بیشتر باید اینو اقدام کنن< از داخل اسپانیا ....
    modificación de estancia por estudios e investigación a residencia temporal sin permiso de trabajo
    اگر کسی اطلاع بیشتری داره می تونیم از آگاهی ایشون بهرهمند شیم. چون قانون ها عوض میشه .. مثلا این دومی که گقتم سال 2011 اومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-نانوکامپوزیت

سلام
    من واسه فرصت می خوام برم بارسلونا
    می خوام یک خونه اجاره کنم
    واسه دونفر (خودم و همسرم).
    لطفا راهنمایی کنید منو که از کجا باید شروع کنم

از دوستان، آیا کسی در مادرید نیاز به هم اتاقی نداره؟

Junior Member

سلام
    من قصد دارم برای فرصت برم دانشگاه زاراگوزا. کسی اون منطقه رو میشناسه؟
    می تونید درباره اجاره خونه یا سایر مسائل مثل حمل و نقل و کرایه ها من رو راهنمایی کنید؟
    خیلی سردرگم هستم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بذارید.

Junior Member

سلام
    من الان سه ماه هست اقامت گرفتم .خودم اقدام کردم اصلا هم نیاز به خرید ملک نیست . اگه اقامت بدون اجازه کار می خوای بهم مسیج بده راهنماییت کنم اصلا هم به هیچ کس پول نده خودت برو سفارت اقدام کن مثل من. من الان بارسلون هستم

دوست عزیز سلام
    من چند روز پیش سفارت بودم و درباره همین اقامت بدون کار سوال کردم کسی جواب درستی بهم نداد
    یک موسسه هست که میگه اینکار رو براتون انجام میدم و ۱۲۰ میلیون میگیرم ولی تو سفارت از قای شاهی پرسیدم گفتن خودتون اقدام کنید
    ممکنه ریجکتم کنن؟
    بنظر شما اسپانیا برای زندگی خوبه؟ من به همراه همسر و پسر شش ماه ام میخوام مهاجرت کنم و استرس دارم ممکنه راهنماییم بفرمایید
    اگر میشه شماره براتون بذارم
    مچکر

Junior Member

سلام من می خوام برم زاراگوزا. و 3 روز دیگه هم وقت سفارت دارم. میشه لطفا من راهنمایی کنی برای مدرک محل اقامت باید چه کار کنم؟؟ تا حالا برای این مورد دیگه کاری نکردم . هرچی هم سایت خوندم نتونستم به اطلاعات مفیدی برسم. فقط متوجه شدم مثل اینکه بچه ها با رزرو آنلاین قسمت سفارت رو حل می کنن ولی من واقعا قصد دارم در صورت امکان از همین جا محل اقامتم مشخص کنم تا دیگه مشکلی نباشه.
    ممنون از راهنمایتون

سلام
    من الان سه ماه هست اقامت گرفتم .خودم اقدام کردم اصلا هم نیاز به خرید ملک نیست . اگه اقامت بدون اجازه کار می خوای بهم مسیج بده راهنماییت کنم اصلا هم به هیچ کس پول نده خودت برو سفارت اقدام کن مثل من. من الان بارسلون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط m_karami نمایش پست ها
    سلام من می خوام برم زاراگوزا. و 3 روز دیگه هم وقت سفارت دارم. میشه لطفا من راهنمایی کنی برای مدرک محل اقامت باید چه کار کنم؟؟ تا حالا برای این مورد دیگه کاری نکردم . هرچی هم سایت خوندم نتونستم به اطلاعات مفیدی برسم. فقط متوجه شدم مثل اینکه بچه ها با رزرو آنلاین قسمت سفارت رو حل می کنن ولی من واقعا قصد دارم در صورت امکان از همین جا محل اقامتم مشخص کنم تا دیگه مشکلی نباشه.
    ممنون از راهنمایتون
    منظورام کرمی فکر نکنم اقامت بدون اجازه کار اینی که شما (مرجان)
    میگی باشه ها ..... گرینه اول همون رزرو هتل هست ، گزینه بعدی اقامتگاه های خود دانشگاه هست ..... کدوم شهر میری ؟ واسه یفارت فعلا یه دو هفته ای جایی رو رزرو کن ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)