صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 302

موضوع: مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به مسکن و اقامت در اسپانیا

کسی درباره اقامت و هزینه تحصیل چیزی نمیگه؟؟
    من باید تصمیم بگیرم تا سال دیگه باید یه جارو انتخاب کنم

شما جای اشتباهی رو انتخاب کردی پست های دیگه رو مطالعه کن . همه چیز بستگی داره ......

Junior Member

دوستان سلام
    از اینجا چجوری میشه هتل بدون هزینه ی کنسلیشن رزرو کرد.
    و اونجا بدون آشنایی با زبان اسپانیایی چجوری میشه آپارتمان اجاره کرد
    ممنون

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز من خودم از طریق سایت بوکینگ و بدون هیچ پیش پرداختی هتل رزرو کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. یادمه اون موقع خیلی ها می گفتن رزرو هتل حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی و با پیش پرداخت باشه ولی من بعد اینکه رزرو کردم رفتم سفارت پرسیدم و اونا گفتن همین خوبه! در ضمن برای رزرو از طریق این سایت نیاز نیست حتما یه کارت اعتباری واقعی داشته باشی چون اصلا چک نمی شه فک کنم!!! من از همین مستر کارتهای مجازی که تو ایران خیلی رایج هست استفاده کردم. تازه تاریخ اعتبار کارتم گذشته بود و چند دلار بیشتر توش پول نداشت!
    در مورد اجاره آپارتمان هم نگران نباش بالاخره یکی رو پیدا می کنی که کمکت کنه تا اونجایی که می دونم از طریق یه سری سایتها هم می تونی این کار و انجام بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط jijaret نمایش پست ها
    دوستان سلام
    از اینجا چجوری میشه هتل بدون هزینه ی کنسلیشن رزرو کرد.
    و اونجا بدون آشنایی با زبان اسپانیایی چجوری میشه آپارتمان اجاره کرد
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhzadeh نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز من خودم از طریق سایت بوکینگ و بدون هیچ پیش پرداختی هتل رزرو کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. یادمه اون موقع خیلی ها می گفتن رزرو هتل حتما باید از طریق آژانس های مسافرتی و با پیش پرداخت باشه ولی من بعد اینکه رزرو کردم رفتم سفارت پرسیدم و اونا گفتن همین خوبه! در ضمن برای رزرو از طریق این سایت نیاز نیست حتما یه کارت اعتباری واقعی داشته باشی چون اصلا چک نمی شه فک کنم!!! من از همین مستر کارتهای مجازی که تو ایران خیلی رایج هست استفاده کردم. تازه تاریخ اعتبار کارتم گذشته بود و چند دلار بیشتر توش پول نداشت!
    در مورد اجاره آپارتمان هم نگران نباش بالاخره یکی رو پیدا می کنی که کمکت کنه تا اونجایی که می دونم از طریق یه سری سایتها هم می تونی این کار و انجام بدی.
    وقت بخیر
    در مورد اجاره آپارتمان و این مسایل به من پیغام خصوصی بدین من ایمیل رو فوروارد می کنم به دوستام تو بارسلونا ( اگه بارسلونا میرین ) من تاراگونا هستم ... تاراگونا کسی خواست بیاد نگران نباشه با هم دیگه میرین قدم میزنیم یه خونه ارزونه خوشکل پیدا می کنیم .... چون اینجا خونه ارزون و با کیفیت زیاده .... بارسلونا کمی گرونتره اما نگران نباشین ...
    من نظرم اینه که بچه های تو کاتالونیا به صفحه ی توییتر یا ... باز کنیم تو این وقت حساس به دوستامون کمک کنیم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط veta نمایش پست ها
    کسی درباره اقامت و هزینه تحصیل چیزی نمیگه؟؟
    من باید تصمیم بگیرم تا سال دیگه باید یه جارو انتخاب کنم
    درود به همه از کاتالونیایی آفتابی
    خوب خیلی جالب نوشتی دوست عزیز ... با اینکه بحث زیاد شده تو فروم ها ....
    شهر با شهر فرق داره !!!
    دانشگاه با دانشگاه فرق داره !!!! شهریه منظورمه ... شما شهریه رو تو سایت دانشگاه نگاه کنین ...
    شهر های بزرگ هزینه زندگیشون زیاده .... شهر های کوچیک کمه ... تو بارسلونا حدااقل یک اتاق با همه هزینه هاش در میاد سیصد یورو ماهی ..... هزینه خوراک و ... هم بستگی به خود شما داره که اگه بیرون خیلی غذا نخورین .... صد تا صد و پنجاه یورو ...
    استان های دیگه مثلاً استان تاراگونا
    می تونین خونه کامل با قیمت 350 تا 400 یورو اجاره کنین .. اتاق با قیمت 130 یورو تا دویست یورو و به بالا .... خیلی پایین تر میاد قیمت ( بارسلونا گرون تره زندگی) .... هزینه حمل و نقل جالبه
    واسه فاصله های دور اتوبوس گرونه منظورم سفر به شهر های دیگست .... هواپیما پیشنهاد میشه که ارزونه .. مثلا بارسا به ایتالیا ، فرانسه ، اندلوسیا ، ... رفت و برگشت 10 یا 20 یا 30 یورو میشه خرید ....
    در مورد غذا و خرید تو یه پستی همه رو با قیمت گفتم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1114125

پرواز های داخلی یا کشور های اتحادیه اروپا:
    http://www.ryanair.com/es
    http://www.vueling.com/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computational mechanic,UPC

سلام دوستان
    من چنتا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:
    1-من بورس اراسموس گرفتم واسه upc ماهیانه 1000 یورو میدن این پول برای خرج مسکن و خورد و خوراک کافیه؟
    2-من 16 sep میرم بارسلون یه هفته برام هوستل گرفته دانشگاه، تو یه هفته میتونم یه اتاق پیدا کنم؟
    3-این فرم تقاضای ویزا اسپانیولیه چه طوری باید پر شه، نمونه پر شدشو ندارید؟
    سپاس گزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashghazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چنتا سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:
    1-من بورس اراسموس گرفتم واسه upc ماهیانه 1000 یورو میدن این پول برای خرج مسکن و خورد و خوراک کافیه؟
    2-من 16 sep میرم بارسلون یه هفته برام هوستل گرفته دانشگاه، تو یه هفته میتونم یه اتاق پیدا کنم؟
    3-این فرم تقاضای ویزا اسپانیولیه چه طوری باید پر شه، نمونه پر شدشو ندارید؟
    سپاس گزارم.
    1.خوب خرج کنید پول دو ماه زندگی و خوراک میشه تقریبا تو بارسلونا .
    2.قبل اینکه بیاین ادرس ایمیل خودتونو بدین راهنمایی می کنم الکی پول هتل و هاستل ندین . خونه هم پیدا میشه . شما تماس خودمو و دوستان رو میدم ، تنها نمی مونین ...
    3.در مورد سوال سوم فرستادم جوابشو....

با سلام
    من برای سال دوم برنامه اراسموس دارم می یام بارسلونا امکانش باشه با هم آشنا بشیم خوشحال میشم

Junior Member

دوستان سلام
    کسی از دوستان که توی این ماه وقت سفارت دارند، رزرو هتل رو انجام دادند ؟؟
    اگه جواب مثبته، به چه صورتی این کارو کردید ؟؟ و کردیت کارت رو چجوری جور کردید ؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)