نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: فیزیولوژی (Physiology)

Junior Member

پیش فرض فیزیولوژی (Physiology)

سلام .
    من ارشد فيزيولوژی جانوری هستم. می خواستم پپرسم آيا کسی می دونه الان چه گرايش هايی در اين زمينه بهتر می تونند برای دکتری از آمريکا پذيرش بگيرند؟؟

من به سرعت بايد پروژه ی ارشدم رو انتخاب کنم بخاطر همين خيلی جواب اين سوال برام مهمه.

با تشکر
    السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته فیزیولوژی

دوست عزیز :
    بهترین کار اینه که به دپارتمانهای مربوطه در دانشگاههای آمریکا سر بزنید و ببنید وضع چه طوره. اما منطق حکم می کنه که شاخه سلولی و مولکولی موقیعتهای بهتری داشته باشه.

Junior Member

سلام
    درموردانتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی ازگرایشات مغزواعصاب یا قلب وعروق میشه راهنمایی کنید که چی برای امریکا خوبه که بشه اونجا دکترا گرفت؟
    به سایتهاشون سر زدم ولی تنونستم خوب متوجه بشم
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Niiloofar نمایش پست ها
    سلام
    درموردانتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی ازگرایشات مغزواعصاب یا قلب وعروق میشه راهنمایی کنید که چی برای امریکا خوبه که بشه اونجا دکترا گرفت؟
    به سایتهاشون سر زدم ولی تنونستم خوب متوجه بشم
    ممنون
    سلام
    موضوع تز زیاد فرقی نمی کنه
    مهم اینه که شما بتونید از تزتان مقاله یامقاله های خوبی در بیاورید و در ژورنال های معتبر خارجی منتشر کنید. البته نکته مهم دیگه در انتخاب موضوع تز این است که، شما به موضوع تز علاقه داشته باشید چون بعدا به احتمال خیلی زیاد قرار است در دوره دکتری و حتی ممکنه بعد از اتمام تحصیلاتتون روی آن موضوع کار کنید.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

پیش فرض پاسخ : فیزیولوژی (Physiology)

سلام
    ببخشید یعنی من الان میتونم برای پایان نامه ام روی قلب کار کنم و برای دکتری علوم اعصاب بخونم؟
    و یک سوال دیگه کلا بازار کار فیزیولوژی جانوری در خارج از کشور به چه صورته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh03 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یعنی من الان میتونم برای پایان نامه ام روی قلب کار کنم و برای دکتری علوم اعصاب بخونم؟
    و یک سوال دیگه کلا بازار کار فیزیولوژی جانوری در خارج از کشور به چه صورته؟
    کار های روی مغز فکر کنم بهتره مثلا اسکیمی مغزی کار کنید یا کارهای حافظه ای.. من خودم اسکیمی مغز کار کردم و مقاله هم شده اما علاقه ای به این شاخه ندارم
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی و برق

سلام دوستان
    من در زمینه هیپنوتیزم و تاثیری که روی برخی آسیبهای مغزی داره مقاله ای دارم که نیاز به کار بیشتری داره.
    اگر کسی علاقمند بود خوشحال میشم با هم همکاری کنیم.

سلام دوستان. چقد سوت و کوره! کسی از این رشته اپلای نمیکنه؟ من خودم اقتصادم ولی یکی از آشنایان در مورد رشته بیولوژی ازم سوال میکرد که راهنماییش کنم ولی خب هر رشته باهم فرق داره. کلا در مورد رشته فیزیولوژی چجوری باید راهنماییش کنم ممنونم وقت میذارید و کمک میکنید. البته برا پست داک میخواد اقدام کنه. معدل لیسانسش 17 هست. معدل ارشد و دکتراش بالا 19. پایان نامه هاش هم ارشد هم دکترا 20... 5-6 تا مقاله داره فعلا. عضو هیئت علمی هست.

میشه در کل بگید که چقدر امکان پذیرش هست؟ اصلا اقدام کنه یا تشویقش نکنم؟ آخه من خودم میخوام اقدام کنم و من مشوقش بودم.

بازم ممنون وقت گذاشتید

سلام دوستان
    من هنوز درگیر این مطلب هستم که موضوع کاریم روی سرطان توی حیواناته اما تا الان همه جا رو سرچ کردم یا تو هند کار شده یا تو برزیل و چین . یعنی باید من فقط از این جاها درخواست بدم ؟؟ یعنی جاهای دیگه امکان پذیرش ندارم ؟؟ می خوام برای دکترا اقدام کنم در ضمن چن تا مقاله هم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)