نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ارائه مقاله کنفرانس

پیش فرض ارائه مقاله کنفرانس

سلام. تو این انجمن کسی هست که تو شهر نانتس در رشته مکانیک یا بیومکانیک یا یه چیزی مرتبط با اینا درس بخونه؟ من یه ارائه مقاله دارم هفته بعد و دیروز جواب رد ویزام اومد. الان نمیدونم چیکار کنم و به کی بگم واسم ارائه کنه. اگه کسی باشه که بهم کمک کنه یا راهنماییم کنه ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : ارائه مقاله کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehbaran نمایش پست ها
    سلام. تو این انجمن کسی هست که تو شهر نانتس در رشته مکانیک یا بیومکانیک یا یه چیزی مرتبط با اینا درس بخونه؟ من یه ارائه مقاله دارم هفته بعد و دیروز جواب رد ویزام اومد. الان نمیدونم چیکار کنم و به کی بگم واسم ارائه کنه. اگه کسی باشه که بهم کمک کنه یا راهنماییم کنه ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    ببین تو اولین کار ایمیل یا زنگ بزن به مسئول برگزاری کنفرانس مربوطه و بهشون بگو که نتونستی ویزا بگیری ببین اونا چی میگن؟ بعدش به چیزای دیگه فک کن.
    موفق باشی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه مقاله کنفرانس

سلام و روز بخیر. من و همسرم 27 ژانویه مدارکمون رو تحویل VFS دادیم و یک رسید برای هردوی ما دادند ولی رفرنس نامبر ها شماره هاشون فرق داره . ما هردو مقالمون از یک کنفرانسی تو پاریس قبول شده و هردو دعوتنامه داریم و با هم برا گرفتن ویزای بیزینس اقدام کردیم. 28 زانویه برای هردومون همزمان پیام اومد که مدارکتون در سفارت در حال بررسی هست. دو روز قبل یعنی 6 فوریه برای من پیام اومد که برا تحویل پاسپورت بیاین( که هنوز نرفتم) ولی برا همسرم نیومده و پیگیری هم کردیم از سایت همچنان under process هست. سوالم اینه که این حالت چرا باید اتفاق بیفته؟ مگه کسایی که با هم اقدام کردند رو با هم بررسی نمیکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)