نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ليسانس معماري در هلند يا اسپانيا

blue_ahoora
    Guest

پیش فرض ليسانس معماري در هلند يا اسپانيا

آيا كسي از شرايط خواندن در مقطع ليسانس معماري در هلند يا اسپانيا (از نظر شرايط لازم و هزينه‌ها) آگاهي داره؟ ممكنه من رو راهنمايي كنيد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی فیزیک

پیش فرض پاسخ : ليسانس معماري در هلند يا اسپانيا

من خودمم دنبال همین هستم
    از چند نفر پرسیدم
    می گن اسپانیا دانشگاه رایگان داره
    هزینش ماهی 1000 دلار به بالاست؟!(مطمئن نیستم)

Junior Member

ایا کسی برای فوق معماری در رشته پایدار برای دانشگاه هلند اطلاعی داره؟
    من شنیدم دانشگاه دلفت هلند این رشته رو داره ولی مطمئن نیستم ؟میشه راهنمایم کنید؟
    درمورد هزینه ام اگر اطلاعی دارید ممنون میشم.

Junior Member

ببينيد موسسه ای در تهران اطلاعات كامل داره راجع به هلند. ولي ميگه معماري سخت پذيرش ميده؟هيچ كسي نيست كه براي ليسانس معماري هلند اقدام كرده باشه تجربه هاشو در اختيار بقيه بزاره؟كسايي كه دارن اقدام مي كنن ميشه بگيد تا حالا چيكار كرديد؟برآورد هزينه هاتون چقدره؟
    ویرایش توسط hamman : January 23rd, 2011 در ساعت 09:16 PM دلیل: از موسسه خاص نام برده بودن که فقط اسم موسسه رو پاک کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط همای نمایش پست ها
    ببينيد موسسه ای در تهران اطلاعات كامل داره راجع به هلند. ولي ميگه معماري سخت پذيرش ميده؟هيچ كسي نيست كه براي ليسانس معماري هلند اقدام كرده باشه تجربه هاشو در اختيار بقيه بزاره؟كسايي كه دارن اقدام مي كنن ميشه بگيد تا حالا چيكار كرديد؟برآورد هزينه هاتون چقدره؟
    دوست عزیز به هیچ عنوان به موسسات اعتماد نکنید چون شما که نمی دونید به چه طریق اقدام می کنن و اینکه آدم وقتی خدش به سایت دانشگاه میره و خودش تمام مراجل رو انجام میده می دونه چه کار می کنه و سابقه خودشو خراب نمی کنه تازه کی به شما گفته هلند و اشپانیا سخته اپلای بگیری این یک ، دو تازه مگه ببخشید شما مگه خودت نمی تونی بری سایت دانشگاه و نوع و مدارک مورد نیاز برای اپلای رو ببینی تازه موسسه ای که شما میری برای مشاوره و کارهای دیگه الکی از شما بابت این کارا پول می گیره البته بگم من شنیدم و شنیدن کی بود مانند دیدن، به هر حال شما بهتر خودت آیلتس و بقیه مدارک دانشگاه رو تهیه و اگه سیستم دانشگا هی داره به اون سیستم و اگه نه به دانشگاه تا موقع deadline تموم نشده پست کنی تازه بزی دانشگاهها شرط معدل داره بزی نوع خاصی از معدل رو می خوان مثله دو سال آخر بزی کشور ها دارای سیستم آموزشی هستن مثله سوئد، بزی هم مثله آمریکا باید به دانشگاه رجوع کنی البته برای ارشد. برای دکترا باید به استاد مراجعه بشه ولی برای شما که ما خوای معماری اونم لیسانس بخونی خوب فرق می کنه من فکر کنم کم پیش اومده در جد 30-40 نفر که برای لیسانس برن خارج اونم معماری که دیگه خیلی کمه تازه بیشتر یا 60 درصد دانشجوها برای ارشد اقدام می کنن بقیه دکترا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط دوست نمایش پست ها
    ایا کسی برای فوق معماری در رشته پایدار برای دانشگاه هلند اطلاعی داره؟
    من شنیدم دانشگاه دلفت هلند این رشته رو داره ولی مطمئن نیستم ؟میشه راهنمایم کنید؟
    درمورد هزینه ام اگر اطلاعی دارید ممنون میشم.
    دوست گرامی باید به سایت دانشگاه دلفت بری ببینی چی میخواد و همچنین به دانشگاهها هلند خیلی آسونه برو توی گوگل و سرچ کن دانشگاهای هلند تازه کرسهای انگلیسی اگرم هلندی بلدی دیگه بهتر راحتی میری سایت دانشگاه اونجا شرایط اپلای رو میبینی بعدش اقدام می کنی برای تهیه مطالب بعدش اون مدارک رو باید ببینی سیستم دانشگاهی داره باید به اونجا پست کنی یا اگه نه به دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)