نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نظرات مربوط به فروم جدید

پیش فرض نظرات مربوط به فروم جدید

با سلام
    خوب مطمئنن تا الان خیلی از دوستان در جریان فروم جدید و موضوعاتی که در ادامه ایجاد اون داره در اینجا قفل میشه و به اونجا منتقل میشه قرار گرفتند. من خودم چندتا نظر راجع به این مسئله داشتم و میخواستم که سایر دوستان هم نظراتشون رو بیان کنند.

اولا اینکه این منظور از موضوعات غیر مرتبط به مراحل پذیرش چیه؟ مثلا در این راستا آیا زیر گروه مقاله کاملا از اینجا حذف میشه و میره اونور؟ یا تاپیک هایی که شرایط زندگی در کشورهای مختلف رو بیان میکنند؟ یا فقط منظور مسائلی مثل اجاره خونه، پیدا کردن هم اتاقی، یا خرید لپتاپ (که تازه منتقل شده) که مربوط به کسانی میشه که در حال رفتن هستند یا رسیدن به محل تحصیل، قراره در اون فروم مطرح شه؟

دوما اینکه به نظر من موضوع English Meeting یه بحثیه که دوستان در مراحل پذیرش باهاش درگیرند و به عنوان یکی از مراحل آماده سازی برای امتحان تافل حساب میشه، انتقال اون به فروم جدید درسته؟

شاد باشید.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات مربوط به فروم جدید

ببين اون چيزي كه در اين مورد تو ذهن من هم هست كاملا واضح و روشن نيست. درسته يه سري از موضوع ها رو دقيقا مي دونم كه بايد تو كدوم يك از فروم ها باشه. ولي يه سري از موضوع ها رو هنوز شك دارم كه جاش كجا بهتره كه باشه.
    مثلا بحث خريد لب تاپ كاملا مي تونه منتقل بشه چون يه بحث كليه ولي بحث اجاره خونه چون با زندگي بچه ها در ارتباطه به گفته بابك بايد سر جاش بمونه.
    ولي English Meeting كه ديگه بايد بره اونور چون جزو گردهمايي هاست و قبلا هم در اين مورد بحث شده بود كه قرار گذاشتن براي چنين برنامه هايي در اينجا فروم رو دچار مشكل ميكنه. تازه اين مساله به تافل ارتباطي نداره و هدف بچه ها از شركت در چنين جلساتي بالا بردن مهارت صحبت كردن به طور عمومي هست نه ارتقاء سطح speaking واسه تافل. فرق ايندوتا مثل فرق استفاده از كتاباي مخصوص تست كنكور سراسري با كلاساي دانشگاه براي آمادگي آزمون كنكور سراسري در يه درس خاص ميمونه.

ApplyAbroad Champion

من روی egoft هم در این مورد نوشتم که چه مسائلی روی اون فروم مطرح خواهد شد و کدوم‌ها اینجا.
    http://egoft.com/index.php?topic=2.msg62#msg62

به طور مختصر بگم که تمام مسائلی که این جا براش انجمن وجود داره به غیر از «تاثیرات اجتماعی و فرهنگی مهاجرت» همین‌جا باقی می‌مونه و فقط این انجمن و همچنین بعضی از موضوعاتی که در انجمن «سایر موارد» مطرح شده به egoft منتقل می‌شه.

بهترین کار برای معتبر نگه داشتن فروم و کارایی بالا هم برای کاربران و هم برای کسانی که می خواهند در سایت تبلیغ کنند.یا باید به طور کلی بحث ها ی غیر مرتبط حذف بشن یا به احترام باز کننده ی تاپیک در جایی مناسب دوباره بحث مطرح بشه و .....
    از این اقدام قویا استقبال می کنم(به عنوان یک کار بر ساده)
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)