صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

ApplyAbroad Champion

پیش فرض اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

Studying in Canada: Work permits for students—Working after graduation

If you want to work in Canada after you graduate from your studies, you must apply for a work permit under the Post-Graduation Work Permit Program.

Post-Graduation Work Permit Program

The Post-Graduation Work Permit Program allows students who have graduated from a participating Canadian post-secondary institution to gain valuable Canadian work experience.

A work permit under the Post-Graduation Work Permit Program cannot be valid for longer than the student’s study program. For example, if you graduate from a four-year degree program, you could be eligible for a three-year work permit if you meet the criteria. If you graduate from an eight-month certificate program, you would be eligible for a work permit that is valid for no more than eight months.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
    http://www.cic.gc.ca/EnGLIsh/study/work-postgrad.asp

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

اگر تحصیل بیشتر از 8 ماه باشه، به اندازه زمان تحصیل تا سقف 3 سال اجازه کار می دهند و ظاهراً بعد از یک سال کار تمام وقت در برخی شغلهای خاص (رده 0، A , B) مثل استاد دانشگاهی برای ویزای دائم experience class می توانیم اقدام کنیم. و بعد از 2 سال از گرفتن اون ویزا به عنوان permenant residancy می توان برای citizenship اقدام کردند.
    اینها خلاصه بررسی من در سایت اداره مهاجرت کانادا برای مسیر گرقتن شهروندی بعد از تحصیله. امیدوارم درست و کامل باشه.
    نکته اینجاست که اگر کسی بخواهد زودتر شهروندی بگیره مسلماً مهاجرتهایی مثل Skilled worker اگر بتونه بهتر از تحصیلیه براش

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

سلام اگه پول کافی نداشته باشیم برای کار اقدام کنیم یا تحصیل چون میگن خرج دانشگاه در کانادا زیاده و کار کردن اونجا به صرفه هستش

این قانون هنوزم هست؟ چون برای انگلستان که این شرایط عوض شده بعد فارغ التحصیلی باید برگردی کشور خودت..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    این قانون هنوزم هست؟ چون برای انگلستان که این شرایط عوض شده بعد فارغ التحصیلی باید برگردی کشور خودت..
    بله هنوز هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط quebec1983 نمایش پست ها
    سلام اگه پول کافی نداشته باشیم برای کار اقدام کنیم یا تحصیل چون میگن خرج دانشگاه در کانادا زیاده و کار کردن اونجا به صرفه هستش
    بستگی به شرایط تحصیلی شما داره. اگه شرایط خوبی داشته باشید می تونید از یه دانشگاه کانادا پذیرش با فاند بگیرید که در این صورت خیلی راحت تر از کار پیدا کردن هست. در غیر این صورت، گرفتن پذیرش سخت و هزینه زیاد هست.

سلام
    اوضاع کار در کانادا بعد از فارغ التحصیلی دکتری در رشته محیط زیست چه جوریه؟
    بعد از تحصیل در کانادا راحت تر میشه کار پیدا کرد یا آمریکا یا استرالیا؟
    کدومشون راحت تر اقامت دائم میدن؟
    ممنون اگه جواب بدید
    اگر یقین داری روزی پروانه می شوی، بگذار روزگار هر چه می خواهد پیله کند.

سلام به همه دوستان
    من درسم تازه تموم شده و الان post graduation work permit دارم. میخوام واسه همسرم که ایرانه تقاضای ویزا بدم. میخواستم ببینم بجز visitor visa چه نوع ویزای دیگه میتونم واسش اقدام کنم؟

با تشکر فراوان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseini نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من درسم تازه تموم شده و الان post graduation work permit دارم. میخوام واسه همسرم که ایرانه تقاضای ویزا بدم. میخواستم ببینم بجز visitor visa چه نوع ویزای دیگه میتونم واسش اقدام کنم؟

با تشکر فراوان
    دوست عزیز، دوستان با تجربه ای در این قسمت (ویزا براي همراه + سوالات خاص) فعالیت میکنن که میتونن به سوالتون جواب بدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseini نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

با تشکر فراوان
    همسران کسانی که ویزای کار دارند اوپن ورک پرمیت هم میتونند بگیرند.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)