صفحه 1 از 148 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

چند وقت که دوستان زیادی سوال براشون پیش اومده برای گواهی تمک مالی.امیدوارم این تاپیک به شما کمک کنه.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

خوب
    وقتی پذیرش اومد قدم بعدی گرفتن خوابگاه و گواهی بانک هست.
    دوستان گلم سعی کنید از قبل یه حساب تو بانک " پاسارگاد " باز کنید. اگر هم ندارید مشکلی نیست . یه حساب باز کنید. من سپرده کوتاه مدت باز کردم. پولو ریختم به حساب ( 10000 یورو یا بیشتر) و درخواست گواهی به لاتین دادم. بابت این درخواست 5000 تومن از حساب شما کم میشه. کپی پاسپورت با خودتون ببرید که املای نامه ای که براتون میزنن درست باشه. بعد از حدود 1 هفته جوابش میاد و شما میرید میگیرید.البته تو شهرستان ها 1 هفته هست.دوستان تهرانی احتمالا زودتر بیاد.هرچند واسه من از جنوب کشور 3 روزه اومد!!
    وقتی رفتم سفارت از من گردش مالی به لاتین خواستن.منم از اونجا که بابام پولو به من داد !! گردش مالی هم نداشتم! گفتم این پولو بابام داده. اونا هم یه گردش مالی 3 ماهه پدرم و یه گردش مالی خودمو خواستن. تا معلوم شه این مبلغ پول از حساب پدرم اومده به حساب من. پس بهتره اگر از کسی پول میگیرید یعنی پدر یا مادرتون پولو حواله کنن که بعدا تو گردش حساباتون قابل رویت باشه که ایشون پولو ریختن.
    درخواست گردش متالی به لاتین بدید اما اگر به هردلیلی فارسی بود، ببرید دارالترجمه و ترجمه انگلیسی کنید.مهر دادگستری و .. هم نمیخواد . فقط مهر مترجم.
    امیدوارم موفق باشید.

ببخشید یه سوال برام پیش اومده
    این مقدار پول حتما باید به یورو باشه یا اینکه میشه به ریال حساب باز کرد؟ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال برام پیش اومده
    این مقدار پول حتما باید به یورو باشه یا اینکه میشه به ریال حساب باز کرد؟ممنون
    سلام همون طور که گفتم حساب پس انداز کوتاه مدت باز کنید و قاعدتا ریال میریزید دیگه. اونا خودشون معادل یورو به نرخ روز دولتی حساب میکنن

Junior Member

سلام

بچه های برای این گواهی باید گردش 3 ماهه رو هم بدیم، و اگر حسابمون گردش نداشته مال پدر و ... رو بدیم. ولی من پدرم گردش حسابش 2 یا 3 ملیون در هفته بیشتر نیست، وقتی به 2 یا 3 تومن میرسه پول رو برداشت میکنه. و تو 3 ماهه اخیر 20 تومن به طور مدارم تو حسابش نیوده. کسی میدونه چقدر به این مساله گیر میدن؟ یعنی اونایی که اخیرا اقدام کردن این مبلغ تو حساب خودشون یا پدرشون 3 ماه از قبل بوده؟

یه چیز دیگه اینکه سند خونه و ماشین و ... تاثیری داره؟ میتونه گردش حساب پدرم رو جبران کنه؟ و اگر بخوام ارایه بدم باید ترجمه کنم یا نه ؟

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

دوستان زیاد به خاطر این موضوع خودتون رو درگیر نکنید تنها کاری که میکنید این هست که یک هفته قبل اون پولی که میخواید بزارید بانک و تمکن مالی بگیرید رو در چند قسمت و در هر روزهای متفاوت واریز کنید و بعد یک پرینت بگیرید (حساب خودتون یا پدرتون فرقی نمیکنه) و به سفارت بدید همه ی کسانی که اومده بودن سفارت همین کار رو کرده بودند و سفارت هم قبول میکرد.

Junior Member

سلام

ممنون از جوابتون. منظورتون اینه که اگر قابل قبول نباشه از همین جا سفارت قبول نمیکنه؟ ممکن نیست قبول کنند و بره اونور به خاطر همین موضوع ریجکت کنن درخواستم رو؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Noraz نمایش پست ها
    سلام

ممنون از جوابتون. منظورتون اینه که اگر قابل قبول نباشه از همین جا سفارت قبول نمیکنه؟ ممکن نیست قبول کنند و بره اونور به خاطر همین موضوع ریجکت کنن درخواستم رو؟
    بعید میدونم همچین اتفاقی بیفته چون قیل از هر تائید و مهری که میخوان بزنن به مدارک یک افای اتریشی مدارک رو دقیق بررسی میکنه و بعد مهر میزنن و میگن کارتون تموم شد. یعنی اینجوری بگم من مدارکم رو در عرص 10 دقیقه تحویل دادم و بعد از بررسی 2 ساعت و نیمه بهم گفتن تموم.

Junior Member

سلام به همگی
    گواهی تمکن مالی اعتبارش چند وقته ؟
    یعنی چند روز قبل از تحویل مدارک به سفارت میتونیم برای گرفتنش اقدام کنیم ؟

مرسی

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط elenayz نمایش پست ها
    سلام به همگی
    گواهی تمکن مالی اعتبارش چند وقته ؟
    یعنی چند روز قبل از تحویل مدارک به سفارت میتونیم برای گرفتنش اقدام کنیم ؟

مرسی
    من 2هفته بعدش دادم مشکلی پیش نیومد ولی چون اصلا از سفارت اتریش نمیشه سر در اورد شما نزارین بیشتر از یک هفته رد شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)